zgarnijpremie.pl » Poradniki » Konta osobiste - poradniki » Czy przelew z konta na konto liczy się do promocji?

Czy przelew z konta na konto liczy się do promocji?

22 kwi 2022 Komentarze ok. 1 minuta czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Jednym z najczęściej występujących warunków aktywności w promocjach kont osobistych jest warunek zapewnienia wpływów na konto. Jak łatwo spełnić ten warunek, aby zdobyć wymarzoną premię?

Dlaczego warunek zapewnienia wpływów jest tak ważny?

Banki organizują promocja bankowe nie tylko po to, abyśmy skorzystali z oferty i zaraz po odebraniu nagrody rezygnowali z konta. Aby wydłużyć okres korzystania z rachunku wymagają od nas wykonania pewnych czynności. Jest też doskonały sposób na zachęcenie nas do faktycznego wypróbowania konta i jego możliwości.

Czy przelew z konta na konto jest legalny?

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby ta sama osoba posiadająca dwa oddzielne konta bankowe wykonała przelewy na rachunek, aby w ten sposób spełnić wymóg zapewnienia wpływów na konto. Warunek jest jeden: muszą to być dwa oddzielne konta w innym banku. W ten sposób bank zapewnia sobie wpływ nowych środków „z zewnątrz”, a jednocześnie unika „żonglowania” depozytem klienta, który już posiada.

Czy po spełnieniu warunku wpływu można przelać środki z powrotem?

Po spełnieniu warunku, czyli przelaniu środków z jednego konta na drugie nic nie stoi na przeszkodzie, aby zaraz po zaksięgowaniu transakcji przelać te same środki z powrotem. Czym innym jest warunek zapewnienia wpływów na konto, a czym innym warunek polegający na utrzymaniu salda na koncie. Jeśli nie ma wyraźnego zapisu w regulaminie promocji (najczęściej nie ma), który nie każe utrzymać na koncie przez jakiś czas przelane środki, to spokojnie możemy je zwrócić lub wydać.

Nie przegap

Przeczytaj też: Konto dla młodych. Do kiedy nic nie kosztuje?

Przeczytaj też: Wziąłeś udział w promocji bankowej, ale bank nie wypłacił premii? Sprawdź, jaki mógł być tego powód!


Komentarze (0)

Konto Jakie Chcę
Konto Jakie Chcę
Utrzymanie konta

0 zł, za min. 500 zł wpływu i min. 1 płatność kartą lub BLIKiem

0-6 zł

Utrzymanie karty

0 zł, za min. 500 zł wpływu i min. 1 płatność kartą lub BLIKiem

0-8 zł

Wypłata z bankomatów obcych

5 zł

Czy premia?
  • 100 zł za samo otwarcie Konta Jakie Chcę z kartą płatniczą i wyrażonymi zgodami marketingowymi i zalogowanie w aplikacji mobilnej;
  • 200 zł za aktywność we listopadzie, grudniu i styczniu: zapewnij wpływ na konto min. 1000 zł; wykonaj min. 1 transakcję bezgotówkowe kartą debetową o wartości co najmniej 10 zł; minimum 1 raz zaloguj się do aplikacji Santander mobile;
  • 100 zł za otwarcia Kona Jakie Chcę dla nastolatka i min. 1 transakcję karta oraz min. jednokrotne zalogowanie się do aplikacji mobilnej..

(czytaj więcej)

400 zł premii + 6,25% do 100 tys. zł

Złóż wniosek
Przeczytaj poniżej dalszą część
Optimized with PageSpeed Ninja