zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Zamów kartę kredytową Citi Simplicity i zgarnij 400 zł na wydanie w sklepach Decathlon!

Zamów kartę kredytową Citi Simplicity i zgarnij 400 zł na wydanie w sklepach Decathlon!

28 maj 2017 Komentarze ok. 2 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Tym razem w promocji Citibank wraz z kartą kredytową Citi Simplicity możesz otrzymać do 400 zł premii na wydanie w sieci sklepów Decathlon! Idealna propozycja dla osób planujących aktywne wakacje!

Simplicity

Kto może skorzystać z promocji?

Oferta promocyjna tradycyjnie skierowana jest do nowych klientów banku, czyli osób nieposiadających żadnej głównej karty kredytowej Citibanku od 1.06.2015.

Ponadto, aby skorzystać z tej promocji musisz ukończyć minimum 18 lat, mieć miesięczny dochód minimum 1200 zł netto oraz być zatrudnionym w obecnej firmie min. 3 m-ce. W przypadku firm musisz również mieć ukończone minimum 18 lat, prowadzić działalność gospodarczą przez min. 2 lata, oraz mieć dochód miesięcznie minimum 2500 zł. netto.

Co możesz zyskać?

Jeśli spełnisz wszystkie wymogi dla tej promocji otrzymasz od Citibanku aż do 400 zł w formie E-kart podarunkowych do wydania w Decathlonie!

Jak skorzystać z promocji?

  1. Wypełnij formularz. Doradca banku oddzwoni, aby pomóc Ci złożyć wniosek o kartę kredytową. Do otrzymania karty konieczne będzie przesłanie dokumentu dochodowego (np. skan z Twojego wyciągu z konta). O rodzaju dokumentu dochodowego poinformuje Cię Doradca.
  2. Jeżeli otrzymasz kartę pamiętaj aby zalogować się do serwisu bankowości internetowej Citibank Online najpóźniej do końca drugiego miesiąca kalendarzowego od podpisania umowy o Kartę.
  3. Dokonaj nie później niż do końca 2 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia Umowy o Kartę co najmniej 5 transakcji miesięcznie, aby otrzymać E-Kartę o wartości 300 zł brutto.
  4. Aby otrzymać dodatkowo E-Kartę o wartości 100 zł brutto dokonaj nie później niż do końca 2 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia Umowy o Kartę transakcji o łącznej wartości wynoszącej co najmniej 2000 zł.

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Czas trwania promocji

Promocja trwa od 24.05.2018 do 28.08.2018.

Nagroda

Pamiętaj, że aby otrzymać nagrodę musisz posiadać wciąż aktywną kartę kredytową. O przyznaniu premii w postaci E-kart dowiesz się w wiadomości w systemie bankowości elektronicznej Citibank Online nie później niż do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnisz wszystkie warunki Promocji.

***

Simplicity

Karta kredytowa Citi Simplicity to:

  • Łatwy i szybki dostęp do gotówki spłacanej w ratach – z limitu lub spoza limitu karty.
  • Bez opłaty rocznej za kartę.
  • Bez opłaty za powiadomienia SMS. Usługa CitiAlerts. Dzięki bezpłatnym powiadomieniom SMS zawsze wiesz jakich transakcji dokonałeś i jaki jest Twój limit zadłużenia.
  • Bez opłaty za powiadomienia o braku spłaty karty. Nawet jeśli zapomnisz o spłacie karty otrzymasz bezpłatne przypomnienie.
  • Zniżki do 50% w blisko 5 000 punktach z programem Citi Rabaty.

Pamiętaj, że przyznanie Karty Kredytowej uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej przez Bank Handlowy w Warszawie S.A.

Złóż wniosek i weź udział w promocji!
Reprezentatywny przykład dla Karty Kredytowej Citibank Simplicity. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania 10,47% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 11000 zł, całkowita kwota do zapłaty 11604,90 zł., zmienne oprocentowanie nominalne 10% w skali roku, całkowity koszt kredytu 604,90 zł. (w tym opłata roczna za wydanie i możliwość użytkowania karty głównej 0 zł, odsetki 604,90 zł.), 12 miesięcznych rat równych w wysokości po 967,08 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 30/03/2018 na reprezentatywnym przykładzie.

Dokumenty

Regulamin Promocji
Tabela Opłat i Prowizji

Komentarze (0)