zgarnijpremie.pl » Wiadomości » Bank BNP Paribas pomaga chronić klientów w sieci. Funkcjonalności Karty Otwartej na eŚwiat

Bank BNP Paribas pomaga chronić klientów w sieci. Funkcjonalności Karty Otwartej na eŚwiat

24 czerwca 2024 Komentarze ok. 2 minut czytania Oceń!
Oceń:
Maciej Korneluk
Humanista z serca, ekonomista z rozsądku. Pasję do promocji bankowych i ich …
[email protected]

Konto Otwarte na Ciebie od Banku BNP Paribas z Kartą Otwartą na eŚwiat oferuje klientom dodatkowe funkcjonalności. Dzięki nim otrzymują ochronę w przestrzeni internetowej.

Bezpłatne ubezpieczenie „CYBER Pomoc”

„CYBER Pomoc” to bezpłatne ubezpieczenie dla klientów Banku BNP Paribas. Ochrona produktowa dotyczy obszarów tożsamości, finansów oraz danych. W obszarze tożsamości klienci mogą uzyskać wsparcie w prawne w przypadku naruszenia ich reputacji w sieci. Pomoc taką otrzymają także w sytuacji oszustwa internetowego. 

Ochrona finansów to oferta zwrotu kosztów w sytuacji niedostarczenia zakupów zamówionych online przy płatności Kartą Otwartą na eŚwiat lub BLIKIEM. Obejmuje także odszkodowanie w przypadku utraty środków z Konta Otwartego na Ciebie z powodu nieuprawnionego użycia danych właściciela karty. W ramach ubezpieczenia oferowana jest również pomoc w odzyskaniu danych komputerowych po awarii sprzętu.

„Bank BNP Paribas wspiera swoich Klientów w podejmowaniu dobrych decyzji. Jedną z nich jest zadbanie o swoje bezpieczeństwo w sieci, w świecie szybkiego rozwoju technologicznego. Dlatego osoby korzystające z jednego z podstawowych produktów banku, jakim jest Konto Otwarte na Ciebie, będą mogły zdecydować się na Kartę Otwartą na eŚwiat i powiązanego z nią ubezpieczenia CYBER Pomoc. Dzięki niemu zyskują ochronę na wypadek naruszenia dobrego imienia w sieci, niedostarczenia zakupionych przez Internet produktów czy kradzieży środków w wyniku oszukańczej transakcji” – mówi Aldona Skarbek-Jakubowska, Leaderka Tribe’u Bankowość Codzienna w Banku BNP Paribas.

Dodatkowe benefity

Oprócz wyżej wymienionego ubezpieczenia klientom, którzy korzystają z Karty Otwartej na eŚwiat przysługują dodatkowe benefity. Należy do nich brak opłaty za wypłatę gotówki kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz za granicą w walucie euro w krajach EOG (Europejski Obszar Gospodarczy). Oprócz tego brak również prowizji za wypłatę gotówki kartą z bankomatów Global Alliance i Grupy BNP Paribas za granicą.

Więcej informacji na temat karty dostępnych jest na stronie internetowej Banku BNP Paribas.


Czytaj więcej

Komentarze (0)

Konto Otwarte na Ciebie
Konto Otwarte na Ciebie
Premia

580 zł

Karencja

Klienci, którzy nie korzystali z promocji Konta Otwartego na Ciebie przez ostanie 12 miesięcy.

12 miesięcy

Warunki
  • 80 zł do Biedronki za otwarcie i aktywowanie konta z kartą;
  • 200 zł – we wrześniu zapewnij min. 1000 zł wpływów, wykonaj min. 5 przelewów o łącznej wartości min. 500 zł;
  • 200 zł – w październiku zapewnij min. 1000 zł wpływów, wykonaj min. 5 przelewów o łącznej wartości min. 500 zł;
  • 100 zł – w listopadzie zapewnij min. 1000 zł wpływów, wykonaj min. 2 transakcje BLIK o dowolnej wartości.

(czytaj więcej)

580 zł

Poziom trudności

Bardzo łatwy

Złóż wniosek
Przeczytaj poniżej dalszą część