zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Do 760 zł zwrotu + 200 zł premii z kartą kredytową Impresja Millennium Banku

Do 760 zł zwrotu + 200 zł premii z kartą kredytową Impresja Millennium Banku

3 sty 2017 1 komentarz ok. 2 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Z kartą kredytową Impresja zyskasz nawet do 760 zł zwrotu rocznie za zakupy w wybranych sklepach oraz 200 zł jednorazowej premii! [AKTUALIZACJA]

Karta Kredytowa Impresja w Millennium Banku

impresja

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja obejmuje wyłącznie osoby fizyczne posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, które w czasie trwania Promocji złożą Wniosek kredytowy o wydanie głównej karty kredytowej Banku Millennium i zawrą Umowę karty kredytowej dotyczącą tej Karty. (Przy czym decydujące znaczenie dla uwzględnienia Uczestnika w Promocji ma data złożenia Wniosku kredytowego.)

Aby skorzystać z promocji, w której zgarniesz 200 zł musisz być osobą, która od 01.01.2018 nie posiadała jakiejkolwiek głównej karty kredytowej Banku Millennium.

Jak zgarnąć do 760 zł zwrotu?

 1. Złóż wniosek o wyrobienie Karty Kredytowej Impresja lub Alfa;
 2. Dokonuj zakupów za pomocą tej karty w wybranych sklepach i odbieraj 5% moneybacku;
 3. Sklepy biorące udział w akcji dla karty Impresja to: Apart, Empik, Travel Planet, Sony Centre, Sephora, Smyk, Venezia, Deichmann, Baldinini, Coccinelle, MaxMara, Marella, Pollini, FrancescoBiassia, PennyBlack, Zara, Pull&Bear, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius, Oysho, Zara Home, Uterque.

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Jak zgarnąć 200 zł premii? (Pula premii 200 zł została wyczerpana!)

 1. Aby zgarnąć dodatkowe 200 premii należy założyć wniosek (w terminie obowiązywania promocji) o wyrobienie karty kredytowej poprzez bankowość internetową Millenet lub aplikację mobilną banku.
 2. Następnie musisz dokonać nią transakcji bezgotówkowych (możliwe również BLIKiem) na łączną kwotę min. 200 w dwóch okresach: do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu wydania karty oraz w kolejnym miesiącu kalendarzowym.

(Promocją nie są objęte transakcje, w których dokonano zwrotu towaru lub usługi, odrzucone, zwrócone bądź nieautoryzowane.)

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Czas trwania promocji

Promocja trwa od 02.01.2019 do 28.02.2019 lub wyczerpania puli 2000 nagród (premia 200 zł).

Nagroda

Premia w wysokości 200 zł zasili Twoją kartę najpóźniej do 31.05.2019. Natomiast zwroty za zakupy do maksymalnej kwoty 760 są ograniczone czasowo w do roku, nie miesiąca. To znaczy, że nie ma żadnego limitu miesięcznego!

impresja

***

Prowadzenie Karty Kredytowej jest darmowe przez 12 miesięcy pod warunkiem dokonania co najmniej jednej płatności w miesiącu za jej pomocą na dowolną kwotę!

Zalety Karty Kredytowej Impresja Millennium Banku:

 • rozkładaj wydatki na raty;
 • nie płać odsetek nawet przez 51 dni – również za transakcje gotówkowe;
 • 0 zł za kartę przez rok już przy jednej transakcji na miesiąc;
 • zyskuj aż do 5% zwrotu za zakupy w sklepach Partnerów.

***

Przykład reprezentatywny dla kart kredytowych Millennium Visa/MasterCard Impresja: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 14,19%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 5 000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty: 5 408,49 zł, oprocentowanie zmienne 10%, całkowity koszt kredytu: 408,49 zł (w tym: suma opłat miesięcznych za obsługę karty kredytowej 87,89 zł, odsetki 320,60 zł), przy założeniu, że przyznany limit kredytowy zostaje wypłacony od razu w pełnej wysokości w trybie transakcji bezgotówkowej i jest spłacany w 12 miesięcznych równych ratach w wysokości 450,71 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 18.12.2018r. na reprezentatywnym przykładzie.

Dokumenty

Regulamin promocji
Tabela Opłat

Komentarze (komentarzy: 1)

 • Luka 8 stycznia 2019 0

  Już po ptakach, pula 2000 wniosków została osiągnięta.