zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Zakończone » 600 zł do Lidla z kartą Citi Simplicity w promocji.

600 zł do Lidla z kartą Citi Simplicity w promocji.

20 wrz 2023 2 komentarzy ok. 3 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Bank Citi Handlowy przyzwyczaił nas do atrakcyjnych nagród za wypróbowanie karty kredytowej Citi Simplicity. Tym razem do zdobycia jest 600 zł na zakupy do Lidla. Wyjątkowo krótki okres karencji oraz łatwe warunki aktywności.

Kto może skorzystać?

Jeśli chcesz skorzystać z tej wyjątkowej promocji to musisz spełnić 2 podstawowe warunki:

 • oferta skierowana jest do  nowych klientów. W tym przypadku karencja jest wyjątkowo krótka, ponieważ oznacza osobę, która nie posiada od co najmniej 01.07.2023 w Citibanku żadnej głównej karty kredytowej (posiadanie np. konta osobistego w Banku Citi Handlowym nie wyklucza z udziału w promocji);
 • Promocja dotyczy karty kredytowej, a zatem do jej wydania musisz przejść pozytywnie weryfikację zdolności kredytowej. Dla kart Citibanku minimalne wymagania dotyczące zdolności kredytowej są niezmienne od dłuższego czasu. W przypadku klientów indywidualnych miesięczny dochód netto powinien wynosić min. 1200 zł netto, zaś staż w obecnej firmie min. 3 miesiące. W przypadku firmy musisz prowadzić działalność gospodarczą min. 2 lata oraz generować dochód netto – min. 2500  netto.

Pamiętaj, aby najpóźniej do 10 dni od złożenia wniosku o kartę przesłać bankowi dokumenty potwierdzające staż oraz osiągane dochody!

600 zł do wydania w sieci sklepów Lidl:

Start
 • Korzystając ze strony www promocji najpóźniej do 30.11.2023 złóż wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity wyrażając wszystkie zgody na kontakt marketingowy Banku Citi Handlowego oraz akceptując regulamin promocji;
 • do 10 dni przekaż bankowi wspomniane wcześniej dokumenty potwierdzające osiągane przez Ciebie dochody, aby bank ocenił twoją zdolność kredytową;
550 zł
 • aktywuj kartę oraz w każdym z kolejnych 6 miesięcy zapłać kartą min. 5 razy na dowolną kwotę (nie zliczane będą transakcje szczególne oraz transakcje zwrócone).

PRYKŁAD: podpisując umowę o kartę w październiku musisz wykonać po 5 transakcji w każdym miesiącu od listopada do kwietnia 2024.

50 zł

Wyrażone przy składaniu wniosku o kartę zgody marketingowe utrzymaj do końca trwania promocji.

Nagroda

Wiadomość o przyznaniu premii otrzymasz do końca kolejnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków, a wypłata nastąpi w ciągu kolejnych 30 dni. Np. wyrabiając kartę w październiku 2023 nagrodę otrzymasz w czerwcu 2024.

Złóż wniosek

Jak spełnić warunki aktywności za darmo?

Wystarczy, że będziesz płacił kartą za codzienne zakupy, czy tankowanie auta, które i tak wykonujesz co miesiąc. Następnie korzystając z okresu bezodestkowego (w Citi jest to 56 dni) spłacaj kartę kredytową z podstawowego konta bankowego.

Podczas tego okresu nie są naliczane żadne dodatkowe koszty. Spłacamy tyle ile wydaliśmy!

Czy należy bać się karty kredytowej?

@zgarnijpremiepl Kilka słów o kartach kredytowych od Wojtka :identification_card: #kartakredytowa #promocjebankowe #zgarnijpremiepl ♬ original sound – Zgarnijpremie.pl

Czas trwania promocji

Promocja potrwa do wyczerpania puli 250 zawartych umów o kartę, ale nie dłużej niż do 30.11.2023.

Ile kosztuje karta kredytowa Citi Simplicity?

Miesięczny koszt posiadania Karty Citi Simplicity wynosi 12 zł. Jeśli jednak w ciągu miesiąca wydamy kartą min. 1000 zł, wówczas Citi nie pobierze od nas żadnej opłaty, a karta ponownie okaże się darmowa 🙂

RRSO 24,09%

Reprezentatywny przykład dla Karty Kredytowej Citibank Simplicity. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 24,09% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 9000 zł , całkowita kwota do zapłaty 10096,91 zł, zmienne oprocentowanie nominalne 19,0% w skali roku, całkowity koszt kredytu 1096,91 zł (w tym opłata roczna za wydanie karty płatniczej będącej Kartą główną i za obsługę karty kredytowej będącej Kartą główną 144 zł, odsetki 952,91 zł.), 12 miesięcznych rat równych w wysokości po 841,41 zł Kalkulacja została dokonana na dzień 07/09/2023 na reprezentatywnym przykładzie.

Złóż wniosek


Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi? Dołącz do -> naszej grupy na Facebooku 

Nie przegap

TAG:

Komentarze (komentarzy: 2)

 • laik 12 października 2023 0 1 odpowiedzi

  Założyłem k.k. z promocji (zaznaczę pierwsza k.k. w CITI) i pojechałem we wrześniu na wakacje. Będąc za granicą, mając kartę k.k. CITI w portfelu robiłem „doładowania” na Revolut i po powrocie okazało się, że był to kosztowny błąd. Jak już doczytałem nie jest to nowum i w przeszłości była z tym aferka, ale nie miałem o tym pojęcia (to moja pierwsza k.k. w CITI) a ponadto zazwyczaj „doładowywałem” Revoluta z k.k. z innego banku i nigdy nie miałem dodatkowej opłaty, więc mając tę kartę pod ręką zrobiłem to samo. Meritum. Czy ktoś z Was reklamował tę opłatę? Jak się finalnie skończyło? Jakie argumenty podać?
  Dziękuję z góry za pomoc bardziej doświadczonych w promocjach bankowych. 😉

  • Wojciech Wojtczak 20 października 2023 0

   Witaj. Dziękujemy za podzielenie się swoim problemem. Powiedz proszę, czy masz informację z jakiego tytułu to była opłata? Jak nam wiadomo nawet doładowania z konta osobistego w PLN na konto Revolut jeszcze do niedawna były kosztowne, ponieważ traktowane były jako przelewy międzynarodowe (na litewski numer bankowy). Obecnie jednak dzięki współpracy z Aion Bankiem wprowadzone zostały polskie numery kont (należy jednak wskazać polski dowód osobisty, jako dokument weryfikujący tożsamość).

Dla kogo?

Nowy klient nie posiadający karty kredytowej Citibanku od 01.07.2023.

Czas trwania promocji

Promocja trwa do 31.11.2023.

Nagroda

600 zł do wydania w Lidlu.

Termin wypłaty nagrody

Wiadomość o przyznaniu premii otrzymasz do końca kolejnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków, a wypłata nastąpi w ciągu kolejnych 30 dni. Np. wyrabiając kartę w październiku 2023 nagrodę otrzymasz w czerwcu 2024.

Złóż wniosek
Przeczytaj poniżej dalszą część