zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Zakończone » 450 zł do Biedronki z kartą Citi Simplicity od Citi Handlowego!

450 zł do Biedronki z kartą Citi Simplicity od Citi Handlowego!

2 gru 2022 Komentarze ok. 3 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

450 zł na zakupy w Biedronce za skorzystanie z najnowszej promocji najpopularniejszej karty kredytowej Citi Simplicity od Citi Handlowego!

Kto może skorzystać?

Minimalne wymagania dotyczące zdolności kredytowej są niezmienne od dłuższego czasu. W przypadku klientów indywidualnych miesięczny dochód netto powinien wynosić min. 1200 zł netto, zaś staż w obecnej firmie min. 3 miesiące. W przypadku firmy musisz prowadzić działalność gospodarczą min. 2 lata oraz generować dochód netto – min. 2500  netto.

Pamiętaj, aby najpóźniej do 10 dni od złożenia wniosku o kartę przesłać bankowi dokumenty potwierdzające staż oraz osiągane dochody!

Nie zapominajmy, że większość promocji bankowych skierowana jest do  nowych klientów. I w tym przypadku nie jest inaczej. W promocji może wziąć udział osoba nieposiadająca co najmniej od 01.09.2020 w Citibanku żadnej głównej karty kredytowej.

Nawet 450 zł na dowolne zakupy w Biedronce!

50 zł
  • Najpóźniej do 31.01.2023 złóż wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity wyrażając
    wszystkie zgody na kontakt marketingowe Citi Handlowego z tobą oraz akceptując regulamin promocji;
  • do 10 dni przekaż bankowi wspomniane wcześniej dokumenty potwierdzające osiągane przez Ciebie dochody, aby bank ocenił twoją zdolność kredytową;
400 zł
  • aktywuj kartę w aplikacji mobilnej lub bankowości internetowej. Następnie najpóźniej do końca pierwszego miesiąca po miesiącu uruchomienia karty kredytowej co najmniej raz zaloguj się do bankowości internetowej Citibanku lub aplikacji mobilnej Citi Mobile;
  • do końca 3 miesiąca po miesiącu zawarcia umowy wydaj kartą przynajmniej 1000 zł na dowolne zakupy. Korzystając z trwającego 56 dni okresu bezodsetkowego nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów związanych z płaceniem kartą Citi Simplicity.
Nagroda

Każdą część nagrody otrzymasz w formie wiadomości w bankowości online do 60 dni od wiadomości potwierdzającej spełnienie warunku aktywności (w praktyce o wiele krócej).

Warunkiem odebrania premii, jest posiadanie wyrażonych zgód marketingowych.

Złóż wniosek

Jak spełnić warunki aktywności za darmo?

Wystarczy, że będziesz płacił kartą za codzienne zakupy, czy tankowanie auta, które i tak wykonujesz co miesiąc. Następnie korzystając z okresu bezodestkowego (w Citi jest to 56 dni) spłacaj kartę kredytową z podstawowego konta bankowego.

Podczas tego okresu nie są naliczane żadne dodatkowe koszty. Spłacamy tyle ile wydaliśmy!

Czas trwania promocji

Promocja potrwa do 31.01.2023.

Ile kosztuje karta kredytowa Citi Simplicity?

Karta Citi Simplicity od banku Citi Handlowego zyskała na popularności nie tylko dzięki atrakcyjnym promocją, ale dzięki temu, że była darmowa. To znaczy, że można było ją wyrobić, skorzystać z promocji, a następnie wsadzić do portfela i zapomnieć.

To się jednak zmieniło. Dla klientów, którzy wyrobili kartę, lub to zrobią po 21.05.2020 miesięczny koszt utrzymania kredytówki wyniesie 12 zł. Jeśli jednak w ciągu miesiąca wydamy kartą min. 1000 zł, wówczas Citi nie pobierze od nas żadnej opłaty, a karta ponownie okaże się darmowa 🙂

Jeśli jednak założysz kartę kredytową w promocji i spełnisz warunki aktywności dla zdobycia premii, to przez pierwszy rok unikniesz opłaty, jeśli wykonasz miesięcznie transakcje o wartości jedynie 300 zł, a nie 1000 zł 🙂

RRSO 26,35%

Reprezentatywny przykład dla Karty Kredytowej Citibank Simplicity. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 26,35% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 8 000 zł , całkowita kwota do zapłaty 9 059,9 zł, zmienne oprocentowanie nominalne 20,5% w skali roku, całkowity koszt kredytu 1 059,90 zł (w tym opłata roczna za wydanie karty płatniczej będącej Kartą główną i za obsługę karty kredytowej będącej Kartą główną 144 zł, odsetki 915,90 zł.), 12 miesięcznych rat równych w wysokości po 754,99 zł Kalkulacja została dokonana na dzień 08.09.2022 na reprezentatywnym przykładzie.

Złóż wniosek

Nie przegap

Komentarze (0)

Dla kogo?

Nowi klienci bez karty kredytowej w Citibanku od przynajmniej 01.09.2020.

Czas trwania promocji

Promocja trwa do 31.01.2023.

Nagroda

450 zł do Biedronki.

Termin wypłaty nagrody

Każdą część nagrody otrzymasz w formie wiadomości w bankowości online do 60 dni od wiadomości potwierdzającej spełnienie warunku aktywności

Złóż wniosek
Przeczytaj poniżej dalszą część