Zyskaj 4% zwrotu na Booking.com płacąc kartą kredytową Citi Handlowy!

Bank Citi Handlowy przygotował kolejną ciekawą promocję karty kredytowej. Tym razem dla osób podróżujących. Za płacenie kartą Citi Simplicity na Booking.com możesz otrzymać 4% zwrotu!

Zwrot na Booking.com z kartą Citi Simplicity

booking

Kto może skorzystać z promocji?

W promocyjnej akcji mogą skorzystać zarówno nowi, jak i obecni klienci banku Citi Handlowego.

Jak skorzystać z promocji?

Jeśli jesteś już posiadaczem karty Citi, to wystarczy, że przejdziesz do strony Booking.com i dokonasz rezerwacji płacąc kartą kredytową Citi Handlowy.

Jeśli jednak jeszcze nie jesteś posiadaczem karty kredytowej w Citi, musisz złożyć wniosek o wyrobienie takiej karty, a następnie dokonać rezerwacji na Booking.com używając w tym celu nowej karty.

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Nagroda

Jeśli spełnisz wszystkie wymogi promocji to otrzymasz 4% zwrot kosztów transakcji w ciągu 60 dni. Poza zwrotem do wykorzystania na Booking.com dostaniesz dostęp do ponad 80 ofert rabatowych w programie Citi Specials!

***

Karta Citi Simplisity to:

  • 0 PLN – brak rocznej opłaty za kartę, byś nie musiał martwić się o dodatkowe koszty
  • 0 PLN – brak opłat za powiadomienia SMS, byś zawsze znał stan swojego rachunku
  • Google Pay – na wakacjach do płatności będziesz potrzebował jedynie telefonu
  • Priceless Specials – płacisz na wakacjach i zbierasz nagrody

booking

Reprezentatywny przykład dla Karty Kredytowej Citibank Simplicity. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania 10,47% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 12000 zł, całkowita kwota do zapłaty 12659,89 zł., zmienne oprocentowanie nominalne 10% w skali roku, całkowity koszt kredytu 659,89 zł. (w tym opłata roczna za wydanie karty płatniczej będącej Kartą główną i za obsługę karty kredytowej będącej Kartą główną 0 zł, odsetki 659,89 zł.), 12 miesięcznych rat równych w wysokości po 1054,99 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 29/06/2018 na reprezentatywnym przykładzie.

Dokumenty

Regulamin Kart Kolejowych
Tabela Opłat i Prowizji

3 KOMENTARZE

  1. czy komus w ramach tej promocji udalo sie uzyskac zwrot 4%? czy promocja dot. tylko karty Simplicity? na grafice widoczna jest rowniez World MasterCard…

  2. Mi się udało dostałem zwrot 4% nawet nie płaciłem kartą CitiBank tylko dokonałem nią rezerwacji na stronie booking.com. Zwrot po 2 miesiącach

SKOMENTUJ

Please enter your comment!
Please enter your name here