zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Konta osobiste » 480 zł premii + 5% na lokacie + 4% na koncie oszczędnościowym Santander Banku Polska.

480 zł premii + 5% na lokacie + 4% na koncie oszczędnościowym Santander Banku Polska.

2 czea 2022 Komentarze ok. 4 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

300 zł premii w gotówce i 100 zł do Allegro za Konto Jakie Chce, do tego 80 zł w programie poleceń Santander Banku Polska. Dodatkowo 5% do 20 000 zł na Lokacie Mobilnej oraz 4% do 100 000 zł na koncie oszczędnościowym.

480 zł premii w promocji konta Santander Banku Polska!

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja skierowana jest oczywiście wyłącznie do nowych klientów. Są to osoby, które nie posiadają konta osobistego w Santander Banku Polska od co najmniej 01.06.2021 oraz od co najmniej 01.04.2019 nie otwierały Konta Jakie Chcę w promocji z premią.

Jak zgarnąć do 480 zł premii za Konto Jakie Chcę:

100 zł
  • Do 30.06.2022 złóż wniosek o Konto Jakie Chcę z kartą debetową;
  • najpóźniej do 10.07.2022 podpisz umowę o prowadzenie rachunku wraz z wyrażonymi zgodami marketingowymi.
200 zł

W każdym z miesięcy lipiec, sierpień oraz wrzesień:

  • zapewnij wpływ na konto min. 1000 zł;
  • wykonaj min. 1 transakcję bezgotówkową kartą debetową o wartości co najmniej 10 zł;
  • minimum 1 raz zaloguj się do aplikacji Santander mobile.
100 zł do Allegro

Otwórz konto we wskazanym wyżej terminie i w każdym z miesięcy lipiec, sierpień, wrzesień, październik i listopad wykonaj min. 3 dowolne płatności kartą.

80 zł
  • zaakceptuj regulamin programu poleceń, wyraź zgody marketingowe i podaj kod polecający uzyskany od obecnego klienta banku;
  • wykonaj płatności kartą na min. 300 zł do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta.
Nagroda

Premię 100 zł za samo otwarcie Konta Jakie Chcę otrzymasz do końca lipca.

200 zł za aktywność w 3 kolejnych miesiącach otrzymasz do końca października.

Bon 100 zł do Allegro otrzymasz najpóźniej do do końca grudnia.

Informację o zdobyciu karty podarunkowej 80 zł  do wybranego sklepu z programu poleceń otrzymasz do 5 dni od spełnienia warunków.

Złóż wniosek!

Wskazówka!
Nie wiesz, jak spełnić warunek aktywności polegający na zapewnieniu wpływów na konto? Wystarczy, że założysz dodatkowe konto i dzięki niemu wykonasz potrzebne przelewy. W ten sposób możesz skorzystać z kilku promocji i zarobić nawet kilkaset złotych miesięcznie, a w skali roku nawet kilka tysięcy! Po spełnieni warunku zapewnienia wpływów środki możesz ponownie przelać na dowolne konto.

5% na Lokacie Mobilnej i 4% na koncie oszczędnościowym

Otwierając konto w promocji masz możliwość skorzystania z atrakcyjnego oprocentowania Lokaty Mobilnej. Wystarczy taki depozyt otworzyć korzystając z aplikacji mobilnej banku i zdeponować od 1 000 zł do 20 000 zł, a twoje środki będą objęte oprocentowanie na poziomie 5% przez maksymalnie 4 miesiące. Może założyć tylko jedną lokatę mobilną.

Jeśli masz do zdeponowania większą ilość środków to możesz również skorzystać z Konta Max Oszczędnościowego. Środki na nim zdeponowane w maksymalnej ilość do 100 000 zł będą oprocentowane na poziomie 4%, ale tylko pod warunkiem, że będą to „nowe środki„. Zgodnie z regulaminem jest to nadwyżka ponad saldo z dnia 20.05.2022. Jeśli jednak jesteś nowym klientem to oczywiście wszystkie wpłacone środki będą traktowane jak nowe.

Czas trwania promocji

Z promocji możesz skorzystać do 30.06.2022.

Dodatkowe 300 zł zwrotu w ciągu roku za opłacone rachunki

To bardzo prosta promocja, która polega wyłącznie na opłacaniu bieżących rachunków za Internet, prąd, gaz, wodę itd. Wystarczy w tym celu używać Konta Jakie Chcę. W zamian otrzymamy 1% zwrotu miesięcznie. Do 25 zł miesięcznie przez rok, co daje max. 300 zł 🙂

Ile kosztuje Konto Jakie Chcę Santander Banku?

Za prowadzenie Konta Jakie Chcę Santander nie pobierze żadnej miesięcznej opłaty, jeśli w miesiącu zapewnisz wpływy o wartości przynajmniej 500 zł oraz wykonasz min. 1 płatność kartą płatniczą lub BLIKiem. W przeciwnym razie bank pobierze miesięczną opłatę wynoszącą 6 .

W przypadku Karty Dopasowanej sytuacja wygląda podobnie. Standardową miesięczną opłatę w wysokości 8 zł możesz uniknąć, jeśli spełnisz te same warunki aktywności przewidziane dla uniknięcia opłaty za konto. A więc w przypadku tego konta, albo unikniesz obu prowizji, albo zapłacisz obie 🙂

Natomiast bezwarunkowo darmową usługą są przelewy natychmiastowe oraz wypłaty z bankomatów własnych (Santandera). Wypłaty z maszyn należących do innych banków będą darmowe dla osób, które nie skończyły 26 roku życia. Pozostali za taką operację zapłacą 5 zł prowizji.

Złóż wniosek!

Nie przegap

Komentarze (0)

Dla kogo?

Osoby nieposiadające konta osobistego w Santander Banku Polska od co najmniej 01.06.2021 oraz które od co najmniej 01.04.2019 nie brały udziału w promocji Konta Jakie Chcę.

Czas trwania promocji

Promocja trwa do 31.06.2022.

Nagroda

300 zł w gotówce +100 zł do Allegro +80 zł w programie poleceń.

Termin wypłaty nagrody

100 zł do końca lipca i 200 zł do końca października. 100 zł do Allegro do końca grudnia.

Złóż wniosek
Przeczytaj poniżej dalszą część
Optimized with PageSpeed Ninja