zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » 300 zł na zakupy w Rossmann z kartą kredytową Citi!

300 zł na zakupy w Rossmann z kartą kredytową Citi!

23 października 2018 (Aktualizacja 20.01.2020) Komentarze ok. 2 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Zakończone

Zgarnij premię 300 zł na zakupy w Rossmann z darmową kartą kredytową Citi Simplicity! Wystarczy spełnić proste warunki aktywności przez 3 miesiące!

Zakupy w Rossmann z premią 300 zł

Zakupy w Rossmann

300 zł premii na zakupy w Rossmann z darmową kartą kredytową Citi

Kto może skorzystać?

Promocja skierowana jest do nowych klientów Citibanku, to znaczy osób które od 01.01.2018 nie posiadały w banku żadnej głównej karty kredytowej. Ponadto uczestnik musi mieć ukończone min. 18 lat, a jego miesięczny dochód netto wynosić min. 1200 zł oraz być zatrudnionym w obecnej firmie min. 3 miesiące. W przypadku firmy uczestnik musi również ukończyć min. 18 lat, prowadzić działalność gospodarczą min. 2 lata oraz generować dochód netto – min. 2500  netto.

Jak skorzystać z promocji?

  1. Najpóźniej do 17.01.2020 złóż wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity;
  2. Po otrzymaniu karty przynajmniej raz zaloguj się do serwisu bankowości internetowej Citibank Online lub aplikacji mobilnej Citi Mobile do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy;
  3. Do końca 3 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy wykonaj transakcje kartą o łącznej wartości min. 2000 zł.

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Czas trwania promocji

Z oferty możesz skorzystać od 30.09.2019 do 17.01.2020.

Nagroda

Nagrodą w promocji jest premia 300 do wydania na zakupy w sieci sklepów Rossmann w postaci Karty podarunkowej.

Informację o spełnieniu warunków dla przyznania Karty podarunkowej otrzymasz w wiadomości w serwisie Citibank Online nie później niż do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnisz ostatni wymagany warunek.

Termin ważności Karty podarunkowej wynosi 6 miesięcy od dnia jej przekazania. Sama karta zostanie do Ciebie wysłana na podany podczas rejestracji w promocji adres korespondencyjny najpóźniej do 60 dni od otrzymania wiadomości potwierdzającej przyznania premii.

Pamiętaj, że aby odebrać nagrodę Twoja karta kredytowa musi być aktywna. Zatem nie rezygnuj z niej do czasu otrzymania potwierdzenia z Banku, że Karta podarunkowa została Ci przyznana.

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Karta Kredytowa Citi Simplicity to:

  • Łatwy i szybki dostęp do gotówki spłacanej w ratach – z limitu lub spoza limitu karty.
  • Bez opłaty rocznej za kartę.
  • Bez opłaty za powiadomienia SMS. Usługa CitiAlerts. Dzięki bezpłatnym powiadomieniom SMS zawsze wiesz jakich transakcji dokonałeś i jaki jest Twój limit zadłużenia. Bez opłaty za powiadomienia o braku spłaty karty. Nawet jeśli zapomnisz o spłacie karty otrzymasz bezpłatne przypomnienie.
  • Zniżki do 50% w blisko 5 000 punktach z programem Citi Rabaty.

4 rok z rzędu karta Citi Simplicity zdobyła 1 miejsce w plebiscycie Złoty Bankier.

***

Jeśli chcesz wyrobić kartę kredytową Citi Simplicity, ale interesuje Cię inna premia, to koniecznie sprawdź promocję karty Citi z premią 400 zł do wydania na zakupy w Biedronce!

Dokumenty

Regulamin promocji
Tabela opłat i prowizji

Komentarze (0)