zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Kolejna premia na zakupy w Biedronce 400 zł z darmową kartą kredytową Citi Simplicity!

Kolejna premia na zakupy w Biedronce 400 zł z darmową kartą kredytową Citi Simplicity!

22 paź 2018 Komentarze ok. 2 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Premia na zakupy w Biedronce już na Ciebie czeka! Wypróbuj darmową kartę kredytową Citi Simplicity i zgarnij 400 zł!

Premia na zakupy 400 zł do wydania w Biedronce!

premia na zakupy

Premia na zakupy do Biedronki 400 zł z kartą Citi

Kto może skorzystać?

Aby skorzystać z tej promocji musisz być nowym klientem Citibanku, to znaczy od 01.01.2018 nie posiadasz w banku żadnej głównej karty kredytowej. Ponadto musisz mieć ukończone min. 18 lat, a Twój miesięczny dochód netto to min. 1200 zł netto oraz być zatrudnionym w obecnej firmie min. 3 miesiące. W przypadku firmy musisz również ukończyć min. 18 lat, prowadzić działalność gospodarczą min. 2 lata oraz generować dochód netto – min. 2500  netto.

Jak skorzystać z promocji?

  1. Najpóźniej do 22.01.2020 złóż wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity;
  2. Po otrzymaniu karty przynajmniej raz zaloguj się do serwisu bankowości internetowej Citibank Online lub aplikacji mobilnej Citi Mobile do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy;
  3. Do końca 3 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy wykonaj transakcje swoją nową kartą o łącznej wartości min. 1500 zł.

I to wszystko! Nagrodę w postaci e-kodu o wartości 400 do wykorzystania w sklepach Biedronka otrzymasz w serwisie Citibank Online najpóźniej do 60 dni od daty otrzymania wiadomości informującej o spełnieniu warunków promocji.

 

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Czas trwania promocji

Z oferty możesz skorzystać od 18.10.2019 do 22.01.2020.

Nagroda

Nagrodą w promocji jest 400 do wydania na zakupy w Biedronce w postaci E-kodu przesłanego we wiadomości w bankowości elektronicznej Citi do 60 dni od otrzymania potwierdzenia spełnienia warunków promocji.

Otrzymasz go w formie unikalnego 13cyfrowego kodu we wiadomości w bankowości elektronicznej. Aby z niego skorzystać należy podać go kasjerowi podczas robienia zakupów w Biedronce.

Termin ważności E-kodu wynosi 6 miesięcy od dnia jego przekazania w wiadomości. Nie ma możliwości wydawania reszty w gotówce z E-kodu, który opiewa na kwotę wyższą niż wartość towarów.

Co ważne E-kod może być wykorzystywany wielokrotnie do maksymalnej wartości do wydania 400 zł brutto.

 

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Karta Kredytowa Citi Simplicity to:

  • Łatwy i szybki dostęp do gotówki spłacanej w ratach – z limitu lub spoza limitu karty.
  • Bez opłaty rocznej za kartę.
  • Bez opłaty za powiadomienia SMS. Usługa CitiAlerts. Dzięki bezpłatnym powiadomieniom SMS zawsze wiesz jakich transakcji dokonałeś i jaki jest Twój limit zadłużenia. Bez opłaty za powiadomienia o braku spłaty karty. Nawet jeśli zapomnisz o spłacie karty otrzymasz bezpłatne przypomnienie.
  • Zniżki do 50% w blisko 5 000 punktach z programem Citi Rabaty.

zakupy w Biedronce

4 rok z rzędu karta Citi Simplicity zdobyła 1 miejsce w plebiscycie Złoty Bankier.

***

Jeśli chcesz wyrobić kartę kredytową Citi Simplicity, ale interesuje Cię inna premia, to koniecznie sprawdź promocję karty Citi z 400 zł do wydania w Allegro!

Dokumenty

Regulamin promocji
Tabela opłat i prowizji

 

Komentarze (0)