zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Zgarnij 300 zł do CityFit z kartą Simplicity w Citibanku!

Zgarnij 300 zł do CityFit z kartą Simplicity w Citibanku!

24 maj 2017 Komentarze ok. 2 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Ruszyła kolejna już promocja karty kredytowej Simplicity w Citibanku, w której możesz otrzymać voucher na 300 zł do wydania w sklepie CityFit. Jeśli preferujesz aktywny tryb życia oraz szukasz ciekawej karty kredytowej to ta promocja z pewnością jest dla Ciebie!

Simplicity

Kto może skorzystać z promocji?

Aby skorzystać z tej ciekawej promocji musisz być nowym klientem banku, to znaczy osobą nieposiadającą żadnej głównej karty kredytowej Citibank od 01.06.2015. Ponadto musisz mieć skończone przynajmniej 18 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 miesiące. W przypadku działalności gospodarczej musisz również skończyć minimum 18 lat, prowadzić firmę przez przynajmniej 2 lata, a dochód netto to minimum 2500 zł.

Co możesz zyskać?

300 zł do wydania w sklepie CityFit! Wystarczy, że wykonasz 10 dowolnych transakcji kartą Sipmlicity.

Jak skorzystać z promocji?

  1. Wypełnij formularz na dedykowanej stronie promocji(przycisk poniżej). Doradca banku oddzwoni aby pomóc Ci złożyć wniosek o kartę kredytową. Do otrzymania karty konieczne będzie przesłanie dokumentu dochodowego (np. skan z Twojego wyciągu z konta). O rodzaju dokumentu dochodowego poinformuje Cię Doradca.
  2. Kiedy otrzymasz już kartę pamiętaj aby zalogować się do serwisu bankowości internetowej Citibank Online najpóźniej do końca drugiego miesiąca kalendarzowego od podpisania umowy o Kartę.
  3. Dokonaj 5 transakcji w pierwszym i 5 transakcji w drugim miesiącu od daty zawarcia umowy o kartę. E-kartę o wartości 300 zł do wykorzystania w sklepie online CitiFit otrzymasz w kolejnym miesiącu po spełnieniu wszystkich warunków poprzez wiadomość w systemie bankowości elektronicznej Citibank Online.

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Czas trwania promocji

Oferta promocyjna ważna od 22.05.2018 do 22.08.2018.

Nagroda

Przekazanie e- kodu nastąpi do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Termin ważności vouchera to 31.12.2018. Voucher może być wykorzystany tylko raz.

Simplicity

Karta Kredytowa Citi Simplicity

  • Łatwy i szybki dostęp do gotówki spłacanej w ratach – z limitu lub spoza limitu karty.
  • Bez opłaty rocznej za kartę.
  • Bez opłaty za powiadomienia SMS. Usługa CitiAlerts. Dzięki bezpłatnym powiadomieniom SMS zawsze wiesz jakich transakcji dokonałeś i jaki jest Twój limit zadłużenia.
  • Bez opłaty za powiadomienia o braku spłaty karty. Nawet jeśli zapomnisz o spłacie karty otrzymasz bezpłatne przypomnienie.
  • Zniżki do 50% w blisko 5 000 punktach z programem Citi Rabaty.

Złóż wniosek i weź udział w promocji!
 
Reprezentatywny przykład dla Karty Kredytowej Citibank Simplicity. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania 10,47% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 11000 zł, całkowita kwota do zapłaty 11604,90 zł., zmienne oprocentowanie nominalne 10% w skali roku, całkowity koszt kredytu 604,90 zł. (w tym opłata roczna za wydanie i możliwość użytkowania karty głównej 0 zł, odsetki 604,90 zł.), 12 miesięcznych rat równych w wysokości po 967,08 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 30/03/2018 na reprezentatywnym przykładzie.

Dokumenty

Regulamin Promocji „Regulamin oferty „300 zł do City Fit z Kartą Kredytową Citibank”
Tabela Opłat i Prowizji dla Kart Kredytowych Citibank

Komentarze (0)