zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Karty kredytowe » Ostatni dzień promocji! Zgarnij 300 zł do Biedronki

Ostatni dzień promocji! Zgarnij 300 zł do Biedronki

22 maj 2017 Komentarze ok. 3 minut czytania Oceń!
Oceń:
Ewa Wieczorska
Ewa Wieczorska - redaktorka, która kocha pisać. Pracowała w kilku ogólnopolskich …
[email protected]

Citibank wciąż zaskakuje nas świetnymi promocjami. Na naszym blogu mogliście przeczytać m.in. jak zgarnąć 400 zł do Allegro.pl, 400 zł do wydania w Douglasie, czy też w jaki sposób zdobyć telefon LG K4 – z tej promocji korzystaliście najchętniej. Wszystkie oferty opierają się na bardzo prostych warunkach i tak też jest w tym przypadku, bowiem powraca szansa na zdobycie 300 zł do wydania w sklepach Biedronka! Promocja trwa do 9 kwietnia br.

300 zł do Biedronki za darmową kartę Citi Simplicity

To już kolejny raz kiedy Citibank oferuje bon do popularnej sieci sklepów Biedronka. Co ciekawe, żeby zdobyć 300 zł na zakupy w tym dyskoncie wystarczy założenie karty kredytowej np. Citi Simplicity i dokonanie min. 10 dowolnych transakcji kartą. Zobacz, czy możesz skorzystać z tej promocji.

Kto może skorzystać z promocji?

Z oferty wyłączone są osoby, które od 1 stycznia 2015 roku posiadały główną kartę kredytową.

Dodatkowo spełnij te warunki promocji:

Musisz mieć min. 21 lat, dochód netto min. 1200 zł, oraz być zatrudnionym w obecnej firmie min. 3 miesiące. W przypadku firm min. 25 lat i działalność gospodarcza prowadzona od min. 2 lat.

Jak zgarnąć 300 zł na zakupy sklepach Biedronka?

  • do 9 kwietnia 2018 roku wypełnij formularz zgłoszeniowy (skorzystaj z zielonego przycisku poniżej)

Weź udział w promocji i zgarnij 300 zł do Biedronki!
  • w ciągu 5-7 dni od wysłania wniosku skontaktuje się z Tobą konsultant, który zapyta Cię o podstawowe dane osobowe, status materialny (ile zarabiasz, jakie masz wydatki i czy spłacasz kredyt) oraz o adres, pod który przyjdzie kurier z umową
  • konieczne będzie przesłanie dokumentu dochodowego (wystarczy np. skan z Twojego wyciągu z konta)
  • przed zawarciem umowy podpisz regulamin oferty „300 zł na zakupy w sklepach Biedronka z Kartą Kredytową Citibank”
  • po pozytywnej akceptacji wniosku i przyznaniu limitu kredytowego zostanie skierowany do Ciebie kurier z umową (podpiszesz ją przy nim)
  • karta kredytowa zostanie wysłana do Ciebie po tym, jak podpisana umowa pojawi się w banku i zostanie zatwierdzona (max. 3 dni)
  • aktywuj kartę (nadasz jej PIN) przez internet lub telefonicznie
  • dokonaj 5 transakcji w pierwszym oraz 5 transakcji w drugim miesiącu od daty zawarcia umowy o kartę (np. jeśli zawrzesz umowę w marcu to zapłać kartą w marcu i kwietniu lub kwietniu i maju)

Przyznanie nagrody

Voucher elektroniczny o wartości 300 zł na zakupy w sklepach Biedronka otrzymasz w wiadomości w systemie bankowości elektronicznej Citibank Online, w kolejnym miesiącu po spełnieniu wszystkich warunków.

Voucher do Biedronki jest ważny do 31 grudnia 2018 roku – musisz go wykorzystać w tym okresie. Możesz go użyć wielokrotnie aż do wykorzystania jego pełnej wartości, czyli 300 zł. Bon zrealizujesz w bardzo prosty sposób – po zeskanowaniu ostatniego produktu w kasie podaj 13-cyfrowy kod, który na nim widnieje.

Opłaty za kartę

Możesz wnioskować o różne karty kredytowe Citibanku, ale my polecamy Citi Simplicity, która jest darmowa. Jakie są jej zalety? Zobacz sam:

Karta Kredytowa Citi Simplicity

Opłata roczna za wydanie i możliwość korzystania z karty głównej i dodatkowej – bez opłat.

Dla porównania za wydanie i korzystanie z karty głównej Citibank Silver zapłacisz 8 zł miesięcznie (aż 96 zł/rok), a za dodatkową kartę 4 zł miesięcznie (48 zł/rok). Jest różnica, prawda? ?

Zapłacisz jedynie w przypadku kiedy utracisz kartę i będziesz chciał wyrobić jej duplikat – 30 zł.

Pamiętaj, by zajrzeć do aktualnej Tabeli Opłat i Prowizji.

Ważne informacje – podsumowanie

* do 9 kwietnia 2018 roku wypełnij wniosek o kartę kredytową
* dokonaj 5 transakcji w pierwszym i 5 transakcji w drugim miesiącu od daty zawarcia umowy o kart (łącznie 10)
* voucher dostaniesz do końca kolejnego miesiąca po spełnieniu warunków promocji

***

I to już wszystko. 🙂 Jak widzisz wystarczy założyć darmową kartę Citi Simplicity w Citibanku i spełnić bardzo proste warunki promocji, a voucher o wartości 300 zł na zakupy w sklepach Biedronka będzie Twój! Co najlepsze możesz go wykorzystać na co chcesz – oczywiście w tym dyskoncie. Powodzenia!

Nie czekaj i odbierz 300 zł na zakupy w Biedronce

Dokumenty

Regulamin promocji
Tabela Opłat i Prowizji

Komentarze (0)