zgarnijpremie.pl » Wiadomości » Zmiany w Pekao24. Nowa zakładka

Zmiany w Pekao24. Nowa zakładka

6 czea 2024 Komentarze ok. 1 minuta czytania Oceń!
Oceń:
Maciej Korneluk
Humanista z serca, ekonomista z rozsądku. Pasję do promocji bankowych i ich …
[email protected]

Bank Pekao informuje o zmianach wprowadzonych w systemie bankowości internetowej. Wprowadzono zakładkę prezentującą nową funkcjonalność.

PeoPay i serwis Pekao24

Pekao24 to platforma bankowości internetowej Banku Pekao. Jej mobilną wersją jest aplikacja PeoPay. Aplikacja jest dostępna do pobrania w sklepach Google Play oraz w App Store. Bank systematycznie wprowadza do produktów nowości tak, by korzystanie z bankowości internetowej i mobilnej było dla klientów jak najbardziej wygodne.

Nowa zakładka w Pekao24

Najnowsza zmiana dotyczy serwisu bankowości internetowej Pekao24. Do górnego menu serwisu wprowadzono nową zakładkę – „Twoje produkty”. Zawiera ona wszystkie posiadane przez klienta produkty bankowe w Pekao. Zostały one pogrupowane na kategorie: konta, karty, kredyty, oszczędności i ubezpieczenia. Dotychczasowa zakładka „Produkty” zmieniła nazwę na „Pulpit”. Jej zawartość nie uległa jednak zmianie.

Nowa wersja czatu

Zarówno w serwisie Pekao24, jak i w aplikacji mobilnej PeoPay dostępna jest również najnowsza wersja czatu z konsultantem. Zwiększono w nim liczbę tematów rozmowy do wyboru. Dodano również możliwość przeglądu historycznych rozmów przeprowadzonych za pośrednictwem czatu. 

By uzyskać dostęp do najnowszej wersji czatu w aplikacji mobilnej, należy korzystać z wersji 4.60 lub wyższej.


Czytaj więcej

Komentarze (0)