zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Karty kredytowe » Zgarnij telefon LG K4 za darmo w nowej promocji Citibanku

Zgarnij telefon LG K4 za darmo w nowej promocji Citibanku

26 kwi 2017 Komentarze ok. 3 minut czytania Oceń!
Oceń:
Ewa Wieczorska
Ewa Wieczorska - redaktorka, która kocha pisać. Pracowała w kilku ogólnopolskich …
[email protected]

Nastała długo oczekiwana chwila! Citibank powraca ze swoją najbardziej popularną promocją – telefon LG K4 2017 DUAL SIM w zamian za wyrobienie karty kredytowej np. darmowej Citi Simplicity. Chętni? 😉 Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami tej oferty!

Co możesz zyskać?

Nowy telefon LG w wersji K4 2017 o wartości 499 zł.

Kto może skorzystać z promocji?

Z oferty wyłączone są osoby, które od 1 stycznia 2015 roku posiadały główną kartę kredytową.

Dodatkowo spełnij te warunki promocji:

Musisz mieć min. 21 lat, dochód netto min. 1200 zł, oraz być zatrudnionym w obecnej firmie min. 3 miesiące. W przypadku firm min. 25 lat i działalność gospodarcza prowadzona od min. 2 lat.

Jak zgarnąć nowy telefon LG K4 – krok po kroku

 • do 22 lipca 2017 roku lub wyczerpania puli 1000 nagród wypełnij formularz zgłoszeniowy (skorzystaj z zielonego przycisku poniżej)

Złóż wniosek i weź udział w promocji!
 • w formularzu podaj dokładne dane i kliknij „wyślij”
 • w ciągu 5-7 dni od wysłania wniosku skontaktuje się z Tobą konsultant (zapytaj go z ciekawości, ile pojawiło się już zgłoszeń)
 • w rozmowie konsultant zapyta Cię o podstawowe dane osobowe, status materialny (ile zarabiasz, jakie masz wydatki i czy spłacasz kredyt) oraz o adres, pod który przyjdzie kurier z umową
 • konieczne będzie przesłanie dokumentu dochodowego (wystarczy np. skan z Twojego wyciągu z konta)
 • po pozytywnej akceptacji wniosku i przyznaniu limitu kredytowego zostanie skierowany do Ciebie kurier z umową
 • podpisz umowę z kurierem, który Ci ją dostarczy
 • karta kredytowa zostanie wysłana do Ciebie po tym, jak podpisana umowa pojawi się w banku i zostanie zatwierdzona (max. 3 dni)
 • aktywuj kartę (nadasz jej PIN) przez internet lub telefonicznie
 • zarejestruj się w systemie bankowości internetowej Citi Online (przy pomocy numeru karty i PINu ustawisz logi i hasło)
 • następnie do końca trzeciego miesiąca po miesiącu podpisania umowy zaloguj się min. jeden raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online lub poprzez aplikację mobilną Citi Mobile
 • również do końca trzeciego miesiąca po miesiącu podpisania umowy wykonaj transakcje kartą kredytową na łączą kwotę min. 3000 zł

Ważne – kurier zabierze ze sobą oba egzemplarze umowy, bowiem musi je dostarczyć do pracownika banku, które je podpisze. Po wykonaniu tych czynności jedna umowa wróci do Ciebie.

Pamiętaj! Nagroda zostanie przyznana pierwszym 1000 osobom, które spełnią WSZYSTKIE warunki promocji.

Przyznanie nagrody

Informacja o przyznaniu nagrody będzie przekazana do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym wszystkie warunki zostaną spełnione (pojawi się wiadomość w serwisie  bankowości internetowej). Telefon zostanie wysłany w ciągu 30 dni od pojawienia się takiej wiadomości.

Opłaty za kartę

Możesz wnioskować o różne karty kredytowe Citibanku, ale my polecamy Citi Simplicity, która jest darmowa. Jakie są jej zalety? Zobacz sam:

Opłata roczna za wydanie i możliwość korzystania z karty głównej i dodatkowej – bez opłat.

Dla porównania za wydanie i korzystanie z karty głównej Citibank Silver zapłacisz 8 zł miesięcznie (aż 96 zł/rok), a za dodatkową kartę 4 zł miesięcznie (48 zł/rok). Jest różnica, prawda? 🙂

Zapłacisz jedynie w przypadku kiedy utracisz kartę i będziesz chciał wyrobić jej duplikat – 30 zł.

Pamiętaj, by zajrzeć do aktualnej Tabeli Opłat i Prowizji.

Na to zwróć szczególną uwagę

* wyślij wniosek do 22 lipca 2017 roku
* pula to max. 1000 nagród
* w ciągu 5-7 dni skontaktuje się z Tobą konsultant banku
* do końca trzeciego miesiąca po miesiącu podpisania umowy zaloguj się do Citibank Online lub Citi Mobile oraz dokonaj transakcji kartą na łączną kwotę 3000 zł
* do końca kolejnego miesiąca po spełnieniu warunków otrzymasz wiadomość o przyznaniu nagrody
* do 30 dni od wysłania takiej wiadomości zostanie wysłana nagroda


***

Przez ostatnie kilka miesięcy Citibank zaskakiwał nas różnymi promocjami m.in. 500 zł na zakupy w Allegro, 400 zł w bonie do wykorzystania w Mall.pl, czy 400 zł do sklepu Morele.net. Teraz zaskoczył nas nową ofertą i to nie byle jaką. Kto by nie chciał załapać się na nowiutki smartfon? Pamiętaj, że musisz się spieszyć – pula nagród jest ograniczona i wynosi tylko 1000 sztuk.

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Jeśli zdecydowałeś się na tę promocję, a w Twoje ręce wpadł najnowszy LG K4, pochwal się nam na [email protected], lub na naszym oficjalnym profilu na Facebooku. Powodzenia! 😉

Dokumenty, które dotyczą tej promocji

Regulamin promocji
Tabela Opłat i Oprocentowania

Komentarze (0)