zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Karty kredytowe » Zgarnij roczny dostęp do audiobooków na Storytel.pl. Załóż kartę Citi Simplicity

Zgarnij roczny dostęp do audiobooków na Storytel.pl. Załóż kartę Citi Simplicity

27 kwi 2017 Komentarze ok. 2 minut czytania Oceń!
Oceń:
Ewa Wieczorska
Ewa Wieczorska - redaktorka, która kocha pisać. Pracowała w kilku ogólnopolskich …
[email protected]

Tym razem Citibank chce trafić w gusta tych, którzy uwielbiają audiobooki. Wystarczy, że wyrobisz darmową kartę kredytową Citi Simplicity, a zdobędziesz prezent – roczny dostęp do Storytel.pl wart 358,80 zł!

Kto może skorzystać z promocji?

Osoby, które ukończyły 21 lat (dla osób, które prowadzą własną firmę min. 25 lat) i od 1 stycznia 2015 roku nie posiadały głównej karty kredytowej w Citibanku.

Dodatkowo Twój dochód netto musi wynosić min. 1200 zł, a w obecnej firmie musisz być zatrudniony min. 3 miesiące, chyba że prowadzisz działalność gospodarczą przez min. 2 lata.

Warunki promocji – jak zgarnąć nagrodę?

  • do 27 listopada 2017 roku wyślij formularz zgłoszeniowy

Nie czekaj i wypełnij wniosek o kartę!
  • zadzwoni do Ciebie konsultant (zbada Twoją zdolność kredytową), z którym złożysz wniosek o kartę (polecamy Citi Simplicity, gdyż jest to karta darmowa, więcej dowiesz się o niej niżej)
  • musisz dostarczyć do banku dokument (np. przez kuriera, który przyniesie Ci umowę), potwierdzający Twoje dochody (np. skan z Twojego wyciągu z konta)
  • do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę (data będzie widnieć na umowie) zaloguj się min. jeden raz do bankowości internetowej Citibanku lub aplikacji mobilnej oraz wykonaj transakcje kartą na łączną sumę min. 400 zł

Pamiętaj! Transakcje kartą zrealizujesz w punktach usługowo-handlowych, w promocji nie liczą się przelewy z karty i wypłaty z bankomatów!

Źródła dochodu, które również akceptuje bank: umowy cywilno-prawne, renty, emerytury, dochody z tytułu najmu nieruchomości oraz udział w spółkach z o.o. i akcyjnych.

Przyznanie nagrody

Nagroda – karta podarunkowa o wartości 12-miesięcznego abonamentu do Storytel.pl dostaniesz wiadomością w bankowości internetowej do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji.

Voucher będzie ważny do 31 maja 2018 roku.

Opłaty za kartę Citi Simplicity

W tej promocji możesz zawnioskować o dowolną kartę kredytową, ale my polecamy Ci jedną z nich – Citi Simplicity. Dlaczego? Ano dlatego, że jest to karta darmowa, za inne sporo zapłacisz.

Bank wyda Ci ją za 0 zł i nie pobierze opłat za miesięczne ani roczne posiadanie karty. Co ważne, nie musisz spełnić żadnych dodatkowych warunków. 🙂

Zwróć tylko uwagę na usługę CitiPhone – wyłącz ją w bankowości internetowej wysyłając wiadomość „Rezygnuję z usługi CitiPhone” lub u konsultanta banku, inaczej wydasz na nią 6 zł.

Więcej na zdjęciu poniżej i w aktualnej Tabeli Opłat i Prowizji.

***

Jeśli właśnie poszukiwałeś swojej idealnej karty kredytowej nie czekaj – załóż Citi Simplicity od Citibanku, a dodatkowo zgarniesz roczny dostęp do Storytel.pl i audiobooków! Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości na temat kredytówek, zajrzyj do naszego poradnika na ich temat. Kliknij tutaj >>

Nie czekaj i wypełnij wniosek o kartę!

Dokumenty, które dotyczą tej promocji

Regulamin promocji „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i zdobądź kartę podarunkową na 12 miesięcy do Storytel”
Tabela Opłat i Prowizji dla kart kredytowych w Citibanku

Komentarze (0)