zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Zdobądź do 250 zł premii + 2% do 20 000 zł z Kontem Przekorzystym Banku Pekao!

Zdobądź do 250 zł premii + 2% do 20 000 zł z Kontem Przekorzystym Banku Pekao!

14 wrz 2019 Komentarze ok. 4 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Zdobądź do 250 zł premii i atrakcyjne oprocentowanie konta oszczędnościowego 2% do 20 000 zł w promocji Konta Przekorzystnego Banku Pekao!

Zdobądź do 250 zł premii!
Zdobądź do 250 zł premii

Dla kogo jest ta promocja?

Aby skorzystać z najnowszej promocji Konta Przekorzystnego musisz być nowym klientem, to znaczy osobą nie posiadającą (lub współposiadającą) konta osobistego w Banku Pekao w terminie od 01.01.2019 do 30.06.2020.

Łatwe 100 zł premii za założenie konta i aktywność!

  1. Aby zgarnąć pierwsze 100 zł premii wystarczy, że najpóźniej do 30.09.2020 złożysz wniosek o konto i zawrzesz umowę o jego prowadzenie. Cały proces należy przejść biometrycznie – tj. za pomocą „selfie„;
  2. Następnie począwszy od miesiąca zawarcia umowy o konto i przez kolejne 3 miesiące spełnij warunki aktywności (w sumie 4 razy te same):
  • zaloguj się min. 1 raz do aplikacji PeoPay
  • zapewnij wpływ na konto min. 500 zł;
  • wykonaj co najmniej 1 transakcję kartą wydaną do konta lub w aplikacji mobilnej PeoPay

Złóż wniosek i weź udział w promocji!
 

Zwiększ premię o 50 zł nagrody rejestrując kartę!

Ta premia przeznaczona jest zarówno dla osób, które dopiero zakładają konto wraz z kartą jak i dla obecnych posiadaczy rachunków w Banku Pekao. Podzielona jest na 2 etapy i przyznawana jest w formie punktów (max. 3400) o wartości 50 zł do wykorzystania podczas zakupów w programie Bezcenne Chwile.

Wystarczy, że najpóźniej do 30.06.2020 zarejestrujesz swoją kartę debetową w programie  Mastercard Bezcenne Chwile. Za sam fakt rejestracji otrzymasz 1000 pkt., natomiast kolejne 2400 pkt. zgarniesz za zalogowanie się do aplikacji PeoPay.

100 zł za polecenie konta znajomemu!

  1. Jako posiadacz Konta Przekorzystnego do końca 2020 roku zarejestruj się w Programie Poleceń Banku Pekao akceptując regulamin programu oraz wszystkie wymagane zgody marketingowe;
  2. Następnie poleć znajomemu konto podając swój numer telefonu (ten sam użyty przy rejestracji w programie);
  3. Spełnij ten sam warunek aktywności, jak dla odebrania 100 zł za konto: wpływ 500 zł, logowanie do aplikacji PeoPay oraz 1 transakcja kartą lub aplikacją;
  4. Aby bank wypłacił Ci prowizję osoba polecona również musi spełnić ten sam warunek aktywności najpóźniej do 31.01.2021.

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Czas trwania promocji?

Z promocji możesz skorzystać w terminie do 30.09.2020.

Nagroda

Pamiętaj, że do otrzymania nagród musisz posiadać wciąż aktywne konto otwarte w promocji.

Nagrodę 100 zł za otwarcie konta i aktywność otrzymasz najpóźniej do 30.11.2020. Promocyjne punkty o wartości 50 zł do wydania w programie Bezcenne Chwile zostaną dopisane do konta w ciągu 14 dni od spełnienia poszczególnych warunków. Będą ważne przez 6 miesięcy.

W Programie Poleceń do zgarnięcia 1500 . Za każdą poleconą osobę otrzymasz 100 .

2% na koncie oszczędnościowym!

Promocja 2% w skali roku do 20 000 zł przez 120 dni na Koncie Oszczędnościowym jest dostępna zarówno dla nowych oraz obecnych klientów, których suma średnich miesięcznych sald rachunków w okresie od 1.01.2019 do 30.06.2020 wynosiła od 0 zł do 50 zł.

***

Czy Konto Przekorzystne faktycznie jest darmowe?

Prowadzenie Konta Przekorzystnego będzie faktycznie darmowe, jeśli zasilisz je kwotą min. 500 miesięcznie oraz wykonasz co najmniej jedną płatność kartą lub PeoPay. W przeciwnym razie bank pobierze opłatę w wysokości 6 zł miesięcznie za prowadzenie konta oraz 3 zł za kartę debetową. Jeśli jednak nie ukończyłeś 26 roku życia, wówczas prowadzenie Konta Przekorzystnego z Karta będzie dla Ciebie bezpłatne bezwarunkowo.

W przypadku bankomatów to oczywiście za darmo gotówkę wyciągniemy z tych należących do Pekao oraz z dwóch dowolnych bankomatów obcych. Warunki te będą obowiązywały, jeśli spełnisz w poprzednim miesiącu te sam warunek aktywności, który zwalnia z opłaty za konto. Wypłaty z obcych maszyn powyżej tych dwóch darmowych kosztować już 2,30% od kwoty wypłaty, ale nie mniej niż 5 zł.

0 zł za przewalutowanie z Kartą Wielowalutową!

Gwarancja niskich kursów przy płatnościach kartą za granicą, rozliczanych w ramach środków w PLN, dostępnych na Koncie Przekorzystnym możliwa jest dzięki karcie rewolucyjnej Mastercard Debit FX i polega na rozliczeniu płatności po kursach organizacji płatniczej Mastercard bez dodatkowych prowizji banku za przewalutowanie i bez doliczania marży banku do kursu wymiany.

(Nie dotyczy to sytuacji, gdy klient akceptuje przewalutowanie transakcji po kursie oferowanym w punkcie zlecenia płatności. Gwarancja nie obejmuje poziomu kursów Mastercard, które mogą wzrastać lub spadać.)

***

Szukasz konta dla swojej firmy? Sprawdź trwającą promocję Konta Przekorzystnego Biznes z premią do nawet 1000 zł!

konto dla firm

***

Jeśli wiesz już, jak skorzystać z promocji Konta Przekorzystnego to przejdź do wyplenienia wniosku klikając poniżej. Zgarnij atrakcyjne premie! 🙂

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Dokumenty

Regulamin promocji z premią 100 zł
Regulamin Programu Poleceń z premią do 1500 zł
Tabela Opłat i Prowizji
Regulamin 2% oprocentowania na KO

Komentarze (0)