zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Zakończone » Konto dla firm Banku Pekao teraz z rekordową premią 1000 zł!

Konto dla firm Banku Pekao teraz z rekordową premią 1000 zł!

19 czerwca 2020 (Aktualizacja 20.01.2023) Komentarze ok. 2 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Zakończone

Załóż konto dla firm Banku Pekao i zgarnij rekordową premię 1000 zł za aktywne korzystanie z konta oraz terminala! Konto otworzysz bez wychodzenia z domu!

Konto dla firm Banku Pekao z premią 1000 zł!

konto dla firm

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja skierowana jest do przedsiębiorców zarejestrowanych w Polsce oraz nie korzystających z rachunków dla firm w Banku Pekao w okresie 01.04.2019 do 31.03.2020 – a więc obowiązuje roczny okres karencji.

W jaki sposób zdobyć nawet 1000 zł z Kontem Przekorzystnym Biznes?

I 300 zł:

dla zdobycia pierwszej części premii w 3 dowolnych miesiącach, ale przed upływem 6 miesięcy kalendarzowych od otwarcia konta wykonaj przelewy do ZUS na kwotę minimum 100 każda, oraz w terminie do 3 miesięcy następujących po miesiącu otwarcia konta min. 1 transakcję bezgotówkową na kwotę min. 100 kartą wydaną do konta i 1 przelew przez aplikację PeoPay lub stronę mobilną m.pekao24.pl na kwotę min. 100 .

II 200 zł:

Kolejną część zgarniesz jeśli w terminie 3 miesięcy po miesiącu otwarcia konta wykonasz transakcje wymiany walut pomiędzy swoimi rachunkami w Banku Pekao S.A. o wartości min. 20 000 zł.

III 200 zł:

Następne wynagrodzenie otrzymasz, jeśli podpiszesz umowę o terminal i przez 3 kolejne miesiące przyjmiesz płatności na kwotę min. 500 miesięcznie

IV 300 zł:

Aby zwiększyć pulę premii do maksymalnego poziomu 1000 zawrzyj w ciągu 6 miesięcy od otwarcia konta mowę o kredyt, pożyczkę lub kartę kredytową na kwotę minimum 20 000 zł.

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Czas trwania promocji?

Promocja trwa trwa od 01.07.2020 do 30.09.2020.

Nagroda

W najnowszej promocji Konta Przekorzystnego Biznes dla firm Banku Pekao w sumie można zyskać 1000 zł premii podzielonej na 4 części. Wypłata poszczególnych części premii nastąpi na rachunek otwarty w ramach promocji do ostatniego dnia miesiąca z harmonogramem:

  • I część – po miesiącu od momentu spełnienia wszystkich warunków;
  • II część – po 3 miesiącach od otwarcia konta;
  • III część – po 3 miesiącach od otwarcia konta;
  • IV część – po 6 miesiącach od otwarcia konta.

Pamiętaj, że każda premia w przypadku firm jest przychodem przedsiębiorstwa i należy uiścić stosowny podatek.

Ile kosztuje Konto Przekorzystne Biznes?

Prowadzenie Konta będzie darmowe jeśli przynajmniej raz w miesiącu zapewnisz, którąś z tych operacji: wpływ min. 2 000 z wyłączeniem wpływów z tytułu rozliczenia depozytów terminowych lub udzielonych kredytów i pożyczek oraz przelewów między rachunkami klienta, przelew do ZUS/US, 1 wpływ z terminala wydanego przez bank, 1 transakcję wymiany walut w banku, opłacenie 1 raty leasingu w Pekao Leasing.  W przeciwnym wypadku opłata wyniesie 9 zł miesięcznie.

Obsługa karty debetowej wydanej do Konta będzie darmowa, jeśli w ciągu miesiąca wykonasz nią płatności na kwotę co najmniej 300 . W przeciwnym razie utrzymanie karty wyniesie miesięcznie 7 zł.

Wypłaty z bankomatów własnych są oczywiście darmowe, natomiast te wykonywane z maszyn należących do innych operatorów ograniczone są do 2 darmowych w miesiącu. Za każdą kolejną operację tego typu zostanie pobrana prowizja w wysokości 2% podejmowanej gotówki ale nie mnie niż 5 zł.

***

Zobacz też promocję Konta Przekorzystnego Banku Pekao dla klientów indywidualnych z premią nawet 250 zł i 2% na koncie oszczędnościowym do 20 000 zł!

Zdobądź do 250 zł premii

Prowadzisz firmę i chcesz zgarnąć 1000 zł premii z Kontem Przekorzystnym Biznes? Nie czekaj i złóż wniosek o otwarcie rachunku!

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Dokumenty

Regulamin Promocji „1000 zł premii dla firm”
Tabela opłat i prowizji dla firm

Komentarze (0)