zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Xiaomi Redmi 9 za wypróbowanie karty kredytowej Citi Simplicity Citibanku!

Xiaomi Redmi 9 za wypróbowanie karty kredytowej Citi Simplicity Citibanku!

1 czea 2018 Komentarze ok. 3 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Xiaomi Redmi 9 3GB+32GB o wartości 649 zł za wyrobienie karty kredytowej Citi Simplicity Citibanku oraz prostą aktywność! (WYCZERPANY LIMIT)

Xiaomi Redmi 9 za Citi Simplicity!

Xiaomi Redmi

Kto może skorzystać i zgarnąć Xiaomi Redmi 9?

Jak większość promocji bankowych również i ta skierowana jest do nowych klientów. W promocji może wziąć udział osoba nieposiadająca co najmniej od 01.01.2020 w Citibanku żadnej głównej karty kredytowej.

Promocją objęty jest de facto produkt kredytowy, a zatem uczestnik akcji powinien posiadać pewną zdolność kredytową, aby Citibank zechciał wydać kartę z limitem kredytowym. W przypadku klientów indywidualnych miesięczny dochód netto powinien wynosić min. 1200 zł netto, zaś staż w obecnej firmie min. 3 miesiące. W przypadku firmy musisz prowadzić działalność gospodarczą min. 2 lata oraz generować dochód netto – min. 2500  netto.

Pamiętaj, aby najpóźniej do 10 dni od złożenia wniosku o kartę przesłać bankowi dokumenty potwierdzające staż oraz osiągane dochody!

Jak łatwo zdobyć Xiaomi Redmi 9 z kartą kredytową Citi Simplicity?

 • Najpóźniej do 31.07.2021 złóż wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity wyrażając wszystkie zgody marketingowe Citibanku oraz akceptując regulamin promocji;
 • aby banki pozytywnie rozpatrzył twój wniosek to max. do 10 dni koniecznie przekaż bankowi wspomniane wcześniej dokumenty potwierdzające osiągane przez Ciebie dochody;
 • najpóźniej do końca pierwszego miesiąca po miesiącu podpisania umowy o kartę kredytową Citi Simplicity co najmniej raz zaloguj się do bankowości internetowej Citibanku lub aplikacji mobilnej Citi Mobile;
 • Do końca 3 miesiąca od zawarcia umowy o kartę spełnij warunek aktywności polegający na dokonaniu transakcji kartą o łącznej wartości min. 1000 zł. Może to być jedna duża transakcja lub kilka mniejszych – np. zakupy w sklepach. Nie będzie to trudne zważywszy na fakt, że taką miesięczną aktywności należy wykazać się, jeśli chcesz uniknąć opłaty za kartę Citi Simplicity.

Jak spełnić warunki aktywności za darmo?

Wystarczy, że będziesz płacił kartą za codzienne zakupy, czy tankowanie auta, które i tak wykonujesz co miesiąc. Następnie korzystając z okresu bezodestkowego (w Citi jest to 56 dni) spłacaj kartę kredytową z podstawowego konta bankowego.

Podczas tego okresu nie są naliczane żadne dodatkowe koszty. Spłacamy tyle ile wydaliśmy!

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Czas trwania promocji?

Promocja trwa do 31.07.2021.

Jak odebrać smartfon Xiaomi Redmi 9?

Do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków aktywności otrzymasz wiadomość w skrzynce odbiorczej w bankowości online potwierdzającą przyznanie nagrody.

Od tego momentu w ciągu 60 dni otrzymasz przesyłkę na adres podany podczas wyrabiania karty Citi Simplicity ze smartfonem Xiaomi Redmi 9 3GB+32GB w kolorze Carbon Grey.

Xiaomi Redmi 9 3GB+32GB

 • Wyświetlacz 6.53″, 2340 x 1080px, FHD+REDMI 9
 • Ośmiordzeniowy procesor Mediatek Helio G80
 • System Android 10
 • 3 GB pamięci RAM
 • 32 GB wbudowanej pamięci
 • Aparat Tylny 13 Mpx + 8 Mpx + 5 Mpx + 2 Mpx, Przedni 8 Mpx
 • Komunikacja: Wi-Fi, NFC, Bluetooth 5.0, USB C
 • Pojemność akumulatora 5020 [mAh]

Ile kosztuje karta kredytowa Citi Simplicity?

Karta Citi Simplicity od banku Citi Handlowego zyskała na popularności nie tylko dzięki atrakcyjnym promocją, ale dzięki temu, że była darmowa. To znaczy, że można było ją wyrobić, skorzystać z promocji, a następnie wsadzić do portfela i zapomnieć.

To się jednak zmieniło. Dla klientów, którzy wyrobili kartę, lub to zrobią po 21.05.2020 miesięczny koszt utrzymania kredytówki wyniesie 12 zł. Jeśli jednak w ciągu miesiąca wydamy kartą min. 1000 zł, wówczas Citi nie pobierze od nas żadnej opłaty, a karta ponownie okaże się darmowa 🙂

Jeśli jednak założysz kartę kredytową w promocji i spełnisz warunki aktywności dla zdobycia premii, to przez pierwszy rok unikniesz opłaty, jeśli wykonasz miesięcznie transakcje o wartości jedynie 300 zł, a nie 1000 zł 🙂

Ranking kart kredytowych

Dokumenty

Regulamin promocji
Tabela opłat i prowizji

Komentarze (0)