zgarnijpremie.pl » Wiadomości » Wystartowała BLIKOMANIA. Do wygrania atrakcyjne nagrody

Wystartowała BLIKOMANIA. Do wygrania atrakcyjne nagrody

15 kwietnia 2024 (Aktualizacja 15.04.2024) Komentarze ok. 1 minuta czytania Oceń!
Oceń:
Maciej Korneluk
Humanista z serca, ekonomista z rozsądku. Pasję do promocji bankowych i ich …
[email protected]

Rozpoczęła się kolejna edycja loterii dla korzystających z systemu płatności BLIK. Pierwsze losowanie nagród już 23 kwietnia 2024 roku.

Zasady udziału i nagrody w loterii

Każda dzienna transakcja o wartości co najmniej 1 zł wykonana BLIKIEM uprawnia do udziału w losowaniu atrakcyjnych nagród. Nagrodą główną codziennie jest diament o wartości 15 tys.zł. Oprócz tego spośród dziennych transakcji BLIK z kodem lub BLIK na telefon zostanie wylosowanych 100 nagród pieniężnych w kwocie 200 zł każda. Dla płatności BLIKIEM zbliżeniowym przygotowano na dzień 20 nagród pieniężnych w kwocie 400 zł. 

Oprócz tego organizator przewidział nagrodę gwarantowaną za rejestrację w loterii. Jest nią dostęp do Polsat Box Go – Pakiet Start na 30 dni oraz pakiet 1000 GB w Plus na kartę lub Plush – na 30 dni. Pierwsze losowanie loterii odbędzie się 23 kwietnia 2024 roku. Zakończenie loterii planowane jest wraz z ostatnim losowaniem w dniu 25 czerwca 2024 roku.

Rejestracja w BLIKOMANII

By transakcje BLIKIEM brały udział w loterii, wystarczy poprawna rejestracja na stronie organizatora. Na stronie blikomania.pl można ją wykonać w terminie od 15 kwietnia do 23 czerwca 2024 roku. W celu weryfikacji organizator wymaga wpłaty za pomocą BLIKA kwoty 1zł na konto Fundacji Uniwersytet Dzieci. Wpłata jest jednocześnie pierwszym losem biorącym udział w BLIKOMANII.

Organizatorem loterii jest Polski Standard Płatności Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. W przypadku wygranej uczestnik zostanie o niej poinformowany mailowo i za pośrednictwem SMS-a. Regulamin loterii dostępny jest na stronie organizatora.


Czytaj więcej

Komentarze (0)

Konto Direct
Konto Direct
Premia

500 zł + 6% do 180 tys. zł

Karencja

Osoby nieposiadające konta od 01.04.2023.

od 01.04.2023

Warunki
  • 300 zł za założenie konta z kartą i kontem oszczędnościowym, ze zgodami marketingowymi i spełnienie kilku warunków aktywności;
  • 200 zł za spełnienie powyższych warunków i wykorzystanie aplikacji mobilnej oraz weryfikacji na selfie przy zakładaniu konta.

(czytaj więcej)

500 zł

Poziom trudności

Łatwy

Złóż wniosek
Przeczytaj poniżej dalszą część