zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Wysokie oprocentowanie 2% na Koncie Oszczędnościowym Getin Banku przez rok!

Wysokie oprocentowanie 2% na Koncie Oszczędnościowym Getin Banku przez rok!

4 sie 2020 Komentarze ok. 2 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Wysokie oprocentowanie wynoszące 2% do 10 000 zł przez rok na Koncie Oszczędnościowym Getin Banku!

Wysokie oprocentowanie na Koncie Oszczędnościowym Getin Banku!

wysokie oprocentowanie

Kto skorzysta z wysokiego oprocentowania Getin Banku?

W ofercie Elastycznego Konta Oszczędnościowego Getin Banku udział mogą wziąć jedynie osoby posiadające konto osobiste w tym samym banku posiadające status nowego klienta. Nowy klient w rozumieniu regulaminu najnowszej edycji promocji „Bonus za aktywność”, to osoby nieposiadające konta osobistego Getin Banku w okresie do 11.05.2017 do 31.07.2020.

Jak skorzystać i zarobić na oprocentowaniu 2%?

Jeśli nie posiadasz jeszcze Konta Proste Zasady Getin Banku, to złóż wniosek o jego otwarcie wyrażając przy tym wszystkie wymagane zgody marketingowe.

Posiadając już konto spełniaj warunek aktywności polegający na zapewnieniu wpływu „wynagrodzenia” o wartości min. 1500 zł miesięcznie. W praktyce może to być zwykły przelew z innego banku.

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Dodatkowe 50 zł premii z otwarcie konta!

Zgarnij dodatkowe 50 zł premii za otwarcie konta z polecenia. To bardzo proste. Wystarczy, że podczas składania wniosku o otwarcie Konta Proste Zasady podasz unikatowy kod polecenia od obecnego klienta.

W zamian otrzymasz 50 zł na zakupy w sieci sklepów Decathlon Empik lub na Allegro.

Czas trwania promocji

Z promocji możesz skorzystać od 01.08.2020 do 30.09.2020.

***

Polecaj Konto Proste Zasady i zgarnij do 800 zł w bonach!

Jeśli jesteś już użytkownikiem Konta Proste Zasady to poleć je 10 znajomym, aby zgarnąć do 800 zł w bonach. Bony podarunkowe możesz wykorzystać podczas zakupów w popularnych sieciach sklepów, jak Decathlon, Allegro, czy Empik.

Za każdą poleconą osobę, która otworzy Konto Proste Zasady otrzymasz bon o wartości 80 zł. To jednak nie koniec, ponieważ osoba polecona (nowy klient) również otrzyma nagrodę w postaci bonu o wartości 50 zł za skorzystanie z Twojego kodu polecenia.

Ponadto nowy klient musi wyrazić wszystkie wymagane zgody marketingowe oraz w 3 kolejnych miesiącach kalendarzowych od otwarcia konta zasilić je kwotą min. 1000 .

Nagrody w postaci bonów zostaną wysłane na Wasze adresy e-mail. Możecie jest również znaleźć po zalogowaniu do Bankowości Internetowej Getin Banku.

Złóż wniosek i weź udział w promocji!
 

Ile kosztuje Konto Proste Zasady w Getin Banku?

Samo prowadzenie Konta Proste Zasady może być całkowicie darmowe, jeśli w miesiącu wykonasz co najmniej jedną płatność bezgotówkową albo BLIKiem na dowolną kwotę. W przeciwnym wypadku opłata za konto może wynieść 8 zł miesięcznie.

Dla osób, które nie ukończyły 26 roku życia prowadzenie Konta jest bezwarunkowo darmowe.

A teraz miła niespodzianka. Wyrobienie i posiadanie karty debetowej oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów na terenie RP jest bezwarunkowo darmowe!

***

Szukasz więcej atrakcyjnych ofert? Sprawdź promocję karty kredytowej CIti Simplicity z premią 200 zł do wydania na Allegro! Nie czekaj! 🙂

Voucher do Allegro
Dokumenty

Tabela opłat i prowizji
Regulamin „Na Nowe Środki”

Komentarze (0)