zgarnijpremie.pl » Wiadomości » Viva.com wprowadza płatności BLIK. Nowa funkcjonalność

Viva.com wprowadza płatności BLIK. Nowa funkcjonalność

3 czea 2024 Komentarze ok. 1 minuta czytania Oceń!
Oceń:
Maciej Korneluk
Humanista z serca, ekonomista z rozsądku. Pasję do promocji bankowych i ich …
[email protected]

BLIK oraz Viva.com ogłaszają strategiczne partnerstwo. Dzięki niemu europejski agent rozliczeniowy udostępni w swoich usługach płatności BLIK.

Viva.com

Viva.com to wiodący europejski bank technologiczny. Obsługuje on płatności w 24 europejskich krajach. Platforma omnichannel operatora obejmuje 40 metod płatności w 17 językach i 9 walutach. Dzięki temu rozwiązanie Viva.com jest dostępne dla europejskich firm każdej wielkości. Viva.com bazuje na MS Azure. Od teraz wśród metod obsługiwanych płatności na platformie jest również BLIK.

„W Viva.com dążymy do rozwijania technologii płatniczych i funkcji, które upraszczają proces realizacji transakcji do tego stopnia, że płatności stają się 'niewidoczne’. Współpraca z BLIK to kolejny krok w naszych staraniach, aby oferować europejskim sprzedawcom jak najwięcej wiodących lokalnych metod płatności dla maksymalizacji sprzedaży, przy jednoczesnym zapewnieniu konsumentom większej wygody i elastyczności” – mówi Harry Xenophontos, Chief Partnerships Officer w Viva.com.

Partnerstwo Viva.com i BLIK

Dzięki bezpośredniemu połączeniu pomiędzy podmiotami możliwa jest pełna kontrola procesu płatności. Sam proces ulega dzięki temu przyspieszeniu, jego koszty są mniejsze, a także umożliwia to sprzedawcom otrzymanie pełnego wsparcia.

Viva.com umożliwi im korzystanie z płatności BLIK zarówno w przypadku operacji online, jak i podczas stacjonarnych zakupów.


Czytaj więcej

Komentarze (0)

Karta kredytowa Citi Simplicity
Karta kredytowa Citi Simplicity
Premia

900 zł

Karencja

W promocji może wziąć udział osoba nieposiadająca co najmniej od 01.04.2023 w Citibanku żadnej głównej karty kredytowej.

od 01.04.2023

Warunki
  • Najpóźniej do 10.03.2024 przystąp do programu Bezcenne Chwile;
  • również do 10.03.2024 wykonaj min. 5 płatności kartą na łącznie min. 100 zł. Otrzymasz 24 000 pkt. o wartości 300 zł do Allegro.
  • W każdym miesiącu od kwietnia do września (6 miesięcy) wykonaj min. 5 płatności kartą na łącznie min. 100 zł;
    za każdy miesiąc otrzymasz Kartę podarunkową o wartości 100 zł do Allegro.

(szczegóły)

900 zł do Allegro

Poziom trudności

Bardzo łatwy

Złóż wniosek
Przeczytaj poniżej dalszą część