zgarnijpremie.pl » Wiadomości » Świadczenie wspierające teraz także przez MilleUrząd. Bank Millennium rozszerza katalog usług

Świadczenie wspierające teraz także przez MilleUrząd. Bank Millennium rozszerza katalog usług

3 kwi 2024 Komentarze ok. 2 minut czytania Oceń!
Oceń:
Maciej Korneluk
Humanista z serca, ekonomista z rozsądku. Pasję do promocji bankowych i ich …
[email protected]

Nowy wniosek urzędowy znalazł się w katalogu usług Banku Millennium. Za pośrednictwem MilleUrzędu można ubiegać się o świadczenie wspierające dla osób z niepełnosprawnością.

Sprawne składanie wniosków

MilleUrząd to specjalna funkcjonalność dostępna dla klientów Banku Millennium w bankowości internetowej i aplikacji mobilnej. Za jej pośrednictwem mogą oni przez całą dobę złożyć wniosek urzędowy do konkretnego organu. Wystarczy zalogować się do bankowości internetowej i wybrać właściwą zakładkę. Część informacji we wniosku uzupełnia się automatycznie na podstawie danych posiadacza konta, dzięki czemu procedura jest szybsza niż przy wypełnieniu tradycyjnego wniosku. Jest on także bezpośrednio przekazywany do adresata.

Świadczenie wspierające

Nowością w MilleUrzędzie jest możliwość złożenia wniosku o świadczenie wspierające dla osób z niepełnosprawnością. Jest ono przeznaczone dla niepełnosprawnych, którzy ukończyli 18 lat. Po wypełnieniu wniosku trafia on bezpośrednio do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Po uzyskaniu pozytywnej decyzji organ przekazuje pieniądze na rachunek bankowy wnioskodawcy.

“Cieszymy się, że możemy udostępnić naszym klientom kolejny wniosek urzędowy w aplikacji mobilnej i bankowości internetowej. Tym razem finansowe wsparcie za pośrednictwem banku mogą uzyskać osoby z niepełnosprawnościami. Dla Banku Millennium to ważny krok w kierunku jeszcze większej dostępności usług dla tej szczególnej grupy klientów. Jak zawsze w naszych procesach zadbaliśmy o najlepsze doświadczenia użytkownika, transparentną komunikację i wygodę. Cieszymy się, że jesteśmy jednym z pierwszych banków, który zapewnia dostęp do świadczenia wspierającego” – mówi Halina Karpińska, dyrektorka Departamentu Bankowości Elektronicznej w Banku Millennium.

Oprócz wyżej wymienionego świadczenia, klienci banku mogą za jego pośrednictwem złożyć wniosek o świadczenie wychowawcze 800+, Dobry Start 300+, RKO, a także dofinansowanie pobytu dziecka w żłobku.

Źródło grafiki: Informacje prasowe Banku Millennium


Czytaj więcej

Komentarze (0)

Konto Millennium 360º
Konto Millennium 360º
Premia

600 zł + 6,25% do 100 tys. zł

Karencja

Klienci, którzy nie korzystali z promocji konta osobistego Banku Millennium po 01.01.2020.

Od 01.01.2020

Warunki
  • 100 zł za otwarcie konta, logowanie do aplikacji mobilnej, zapewnienie w ciągu 14 dni od otwarcia konta min. 1000 zł wpływu i jedną płatność kartą/BLIK;
  • 200 zł za zalogowanie się do aplikacji oraz wydanie kartą/BLIK min 500 zł w każdym z 3 miesięcy ;
  • 300 zł za zapewnienie min. 1000 zł wpływów pochodzących z wynagrodzenia (powyżej 26 roku życia).

(czytaj więcej)

100 zł +200 zł +300zł

Poziom trudności

Łatwy

Złóż wniosek
Przeczytaj poniżej dalszą część