Riot points do League of Legends w promocji konta osobistego Alior Bank!

Riot points do League of Legneds do zdobycia w kolejnej promocji Konta Jakże Osobistego Alior Banku! Dodatkowo 50 zł w programie Mastercard Bezcenne Chwile!

Riot Points do League of Legends w promocji Alior Banku!

Riot points do League of Legends

Dla kogo jest ta promocja?

Promocja skierowana jest zarówno do nowych, jak i obecnych klientów. Wystarczy posiadać konto osobiste w Alior Banku z kartą Mastercard z wizerunkiem Ashe zarejestrowaną w programie Mastercard Bezcenne Chwile. Osoby dopiero zakładające konto mogą taką kartę wybrać od razu. Obecni posiadacze kont muszą o taką kartę zawnioskować.

Jak zgarnąć dodatkowe Riot points w League of Legends?

  1. Załóż Konto Jakże Osobiste Alior Banku poprzez dedykowany formularz promocyjny i zamów kartę do konta z wizerunkiem Ashe z League of Legneds.
  2. Po otwarciu kona i otrzymaniu karty zarejestruj ją w programie Mastercard Bezcenne Chwile. Za każde transakcje kartą zbierzesz punkty, które możesz wymienić m.in. na Riot Points do League of Legends (za każde wydane 1,50 zł otrzymasz 1 punkt w programie Bezcenne Chwile, max 2 666 pkt. w miesiącu);
  3. Dodatkowe extra punkty zgarniesz za płatności mobilne – nawet 1380 Riot Points miesięcznie. Aby z tego skorzystać musisz jako jeden z 11 korzyści wybrać „Punkty dla graczy”.

 

Złóż wniosek i weź udział w promocji!
 

Czas trwania promocji

Promocja trwa do odwołania.

Nagroda

Premia w postaci dodatkowych punktów (Riot Points) dla graczy League of Legends za korzystanie z zarejestrowanej w programie Bezcenne Chwile karty z wizerunkiem Ashe.

Za każde 1,50 zł otrzymasz 1 punkt w programie Bezcenne Chwile – max 2 666 pkt. w miesiącu. Następnie te punkty wymienisz na Riot Points z League of Legends.

Dodatkowe punkty (max. 1380 Riot Points w miesiącu) otrzymasz za wybranie „Punkty dla graczy” jako 1 z korzyści do Konta Jakże Osobistego płatności mobilne!

Do 3% na Koncie Oszczędnościowym w pakiecie korzyści

Promocji Konta Jakże Osobistego Alior Banku towarzyszy cały pakiet korzyści. W zależności od swoich potrzeb możesz wybrać te najkorzystniejsze, jak: bark kosztów przewalutowania, darmowe wszystkie bankomaty w kraju, zwrot 1% za płatności mobilne, dodatkowe ubezpieczenia w życiu codziennym,

Warto zwrócić uwagę na podwyższone do 3% oprocentowanie Konta Oszczędnościowego dla kwoty do 20 tys. zł. Aby skorzystać z tej korzyści należy wykazać się aktywnością polegającą na wykonaniu transakcji kartą o wartości min. 300 zł w miesiącu.

+50 zł premii za rejestrację w programie Bezcenne Chwile

Łatwa premia w postaci vouchera o wartości 50 zł czeka zarówno na nowych, jak i obecnych klientów! Wystarczy że najpóźniej do 30.07.2020 zarejestrujemy swoją kartę debetową w programie Mastercard Bezcenne Chwile, a następnie przed upływem 30 dni od rejestracji wykonamy min. 5 transakcji bezgotówkowych na dowolną kwotę.

Nagroda wydawana jest w postaci punktów (3400 pkt.) do wydania w programie.

***

Ile kosztuje Konto Jakże Osobiste w Alior Banku?

Prowadzenie Konta Jakże Osobistego będzie darmowe jeśli nie ukończyłeś 26-go roku życia lub w miesiącu zapewnisz wpływ na kwotę min1500 zł z innego banku lub z konta firmowego w Alior Banku. Jeśli nie spełnisz żadnego z powyższych warunków, wówczas zostanie poprana opłata za prowadzenie konta w wysokości 10 miesięcznie.

Aby nie uiszczać miesięcznej opłaty w wysokości 5 zł za korzystanie z karty do konta musisz w miesiącu wykonać transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min300 .

riot points

Jak przenieść konto do Alior Banku?

Jeśli chcesz zrezygnować z konta w dotychczasowym banku i otworzyć nowe w Alior Banku udaj się do placówki Alior. Uzupełnisz tam wniosek o przeniesienie rachunku i wydasz pełnomocnictwo do reprezentowania Ciebie w zakresie przeniesienia konta przez Alior Bank.

Wszystko zostanie przeniesione za ciebie i za darmo. Zgromadzone środki, zlecenia stałe, polecenia zapłaty, zaktualizowanie konta w urzędach (ZUS, skarbowym) oraz u Twojego pracodawcy. Wszystkim zajmie się Alior Bank.

Jak zamknąć konto w Alior Banku?

Jeśli z różnych przyczyn stwierdzimy, że Konto Jakże Osobiste nie będzie już nam potrzebne, to mamy 4 możliwości zamknięcia rachunku: osobiście w placówce banku, listownie, telefonicznie oraz z poziomu bankowości elektronicznej.

Wybierając ostatnią opcję szybko i samodzielnie zamkniemy rachunek, a dodatkowo wciąż będziemy mieli dostęp do konta online, ponieważ umowa ramowa wciąż będzie aktywna. Dzięki temu będziemy mogli wciąż korzystać z innych produktów Aliora.

 

Jeśli interesuje Cię inna premia, to sprawdź promocję Konta Jakże Osobistego Alior Banku z premią do nawet 300 zł w gotówce!

premia za założenie

Jeśli jesteś Graczem League of Legends i chcesz zdobywać dodatkowe Riot Points, to nie zwlekaj i złóż wniosek o konto i kartę z wizerunkiem Ashe:

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Dokumenty

Regulamin promocji
Tabela opłat i prowizji

PODZIEL SIĘ

1 KOMENTARZ

SKOMENTUJ

Please enter your comment!
Please enter your name here