zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Zakończone » Riot points do League of Legends w promocji konta osobistego Alior Bank!

Riot points do League of Legends w promocji konta osobistego Alior Bank!

12 czea 2020 3 komentarzy ok. 3 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Riot points do League of Legneds do zdobycia w kolejnej promocji Konta Jakże Osobistego Alior Banku! Dodatkowo 50 zł w programie Mastercard Bezcenne Chwile!

Riot Points do League of Legends w promocji Alior Banku!

Riot points do League of Legends

Dla kogo jest ta promocja?

Promocja skierowana jest zarówno do nowych, jak i obecnych klientów. Wystarczy posiadać konto osobiste w Alior Banku z kartą Mastercard z wizerunkiem Ashe zarejestrowaną w programie Mastercard Bezcenne Chwile. Osoby dopiero zakładające konto mogą taką kartę wybrać od razu. Obecni posiadacze kont muszą o taką kartę zawnioskować.

Jak zgarnąć dodatkowe Riot points w League of Legends?

 1. Załóż Konto Jakże Osobiste Alior Banku poprzez dedykowany formularz promocyjny i zamów kartę do konta z wizerunkiem Ashe z League of Legneds.
 2. Po otwarciu kona i otrzymaniu karty zarejestruj ją w programie Mastercard Bezcenne Chwile. Za każde transakcje kartą zbierzesz punkty, które możesz wymienić m.in. na Riot Points do League of Legends (za każde wydane 1,50 zł otrzymasz 1 punkt w programie Bezcenne Chwile, max 2 666 pkt. w miesiącu);
 3. Dodatkowe extra punkty zgarniesz za płatności mobilne – nawet 1380 Riot Points miesięcznie. Aby z tego skorzystać musisz jako jeden z 11 korzyści wybrać „Punkty dla graczy”.

Złóż wniosek i weź udział w promocji!
 

Czas trwania promocji

Promocja trwa do odwołania.

Nagroda

Premia w postaci dodatkowych punktów (Riot Points) dla graczy League of Legends za korzystanie z zarejestrowanej w programie Bezcenne Chwile karty z wizerunkiem Ashe.

Za każde 1,50 zł otrzymasz 1 punkt w programie Bezcenne Chwile – max 2 666 pkt. w miesiącu. Następnie te punkty wymienisz na Riot Points z League of Legends.

Dodatkowe punkty (max. 1380 Riot Points w miesiącu) otrzymasz za wybranie „Punkty dla graczy” jako 1 z korzyści do Konta Jakże Osobistego płatności mobilne!

Do 1% na Koncie Oszczędnościowym w pakiecie korzyści

W związku z drastycznym obniżeniem stóp procentowym przez Radę Polityki Pieniężnej wszelkie depozyty przestały się po prostu opłacać.

Na szczęście na Koncie Oszczędnościowym przy Koncie Jakże Osobistym oprocentowanie do 20 000 zł podwyższone jest do 0,5% w skali roku. Jeśli dodatkowo spełnimy warunek aktywności polegający na wykonaniu transakcji kartą debetową na kwotę min. 300 w miesiącu, to oprocentowanie wyniesie 1%.

Oferta ważna jest do 16.08.2020.

***

Ile kosztuje Konto Jakże Osobiste w Alior Banku?

Prowadzenie Konta Jakże Osobistego będzie darmowe jeśli nie ukończyłeś 26-go roku życia lub w miesiącu zapewnisz wpływ na kwotę min1500 zł z innego banku lub z konta firmowego w Alior Banku. Jeśli nie spełnisz żadnego z powyższych warunków, wówczas zostanie poprana opłata za prowadzenie konta w wysokości 10 miesięcznie.

Aby nie uiszczać miesięcznej opłaty w wysokości 5 zł za korzystanie z karty do konta musisz w miesiącu wykonać transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min300 .

riot points

Jak przenieść konto do Alior Banku?

Jeśli chcesz zrezygnować z konta w dotychczasowym banku i otworzyć nowe w Alior Banku udaj się do placówki Alior. Uzupełnisz tam wniosek o przeniesienie rachunku i wydasz pełnomocnictwo do reprezentowania Ciebie w zakresie przeniesienia konta przez Alior Bank.

Wszystko zostanie przeniesione za ciebie i za darmo. Zgromadzone środki, zlecenia stałe, polecenia zapłaty, zaktualizowanie konta w urzędach (ZUS, skarbowym) oraz u Twojego pracodawcy. Wszystkim zajmie się Alior Bank.

Jak zamknąć konto w Alior Banku?

Jeśli z różnych przyczyn stwierdzimy, że Konto Jakże Osobiste nie będzie już nam potrzebne, to mamy 4 możliwości zamknięcia rachunku: osobiście w placówce banku, listownie, telefonicznie oraz z poziomu bankowości elektronicznej.

Wybierając ostatnią opcję szybko i samodzielnie zamkniemy rachunek, a dodatkowo wciąż będziemy mieli dostęp do konta online, ponieważ umowa ramowa wciąż będzie aktywna. Dzięki temu będziemy mogli wciąż korzystać z innych produktów Aliora.

Jeśli interesuje Cię inna premia, to sprawdź promocję Konta Jakże Osobistego Alior Banku z premią do nawet 300 zł w gotówce!

premia za założenie

Jeśli jesteś Graczem League of Legends i chcesz zdobywać dodatkowe Riot Points, to nie zwlekaj i złóż wniosek o konto i kartę z wizerunkiem Ashe:

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Dokumenty

Regulamin promocji
Tabela opłat i prowizji

Komentarze (komentarzy: 3)

 • Szymon 25 czerwca 2020 0

  Polecam !

 • ciekawy 6 lipca 2020 0 1 odpowiedzi

  Hej. Piszecie że „+50 zł premii za rejestrację w programie Bezcenne Chwile”. A słyszałem że ponoć karta z Ashe jest wykluczona z tego bonusu. To prawda?

  • Wojciech Wojtczak 6 lipca 2020 0

   Cześć,
   dzięki za czujność. Premia w programie Bezcenne Chwile faktycznie dotyczy zwykłej karty. Natomiast z kartą Ashe masz możliwość zgarnąć dodatkowe punkty w grze 🙂