Refunder.pl – zwrot za zakupy w internecie

Serwisy oferujące zwrot części środków wydanych na zakupy są nowością na naszym rynku. Jednym z nich jest debiutujący w Polsce refunder.pl.

Zwrot za zakupy w Internecie
Zwrot za zakupy w Internecie

Idea działania serwisu

Wystarczy zarejestrować się i robić za jego pośrednictwem zakupy. Od każdej zrealizowanej (i nieanulowanej) transakcji otrzymamy zwrot w wysokości kilku procent jej wartości. W tym momencie Refunder.pl współpracuje z ponad 500 sklepami online działającymi na terenie naszego kraju.

Zarejestruj się za darmo i odbieraj prowizje

Zasada działania

Aby gromadzić na swoim koncie zwroty należy zarejestrować się w serwisie. Każdy zakup powinien rozpoczynać się na stronie Refunder.pl, w katalogu wszystkich sklepów lub przy pomocy wtyczki (opisujemy ją niżej), którą można zainstalować w przeglądarce.

Transakcja jest zwykle rejestrowana w ciągu 48 godzin. Zwrot za zakupy jest księgowany na koncie i oczekuje na ostateczne potwierdzenie, które trwa z reguły 14 dni (w niektórych przypadkach nieco dłużej ze względu na inne zasady rozliczania lub politykę zwrotów).

Po zgromadzeniu 45 zł środki mogą być przekazane bezpośrednio na konto bankowe uczestnika lub przy pomocy Pay Pal.

Dodatkowym narzędziem oferowanym przez Refunder.pl jest wtyczka do najpopularniejszych przeglądarek internetowych. Ułatwia ona gromadzenie zwrotów na dwa sposoby:

  • oznacza w wynikach wyszukiwania Google sklepy podłączone do Refunder.pl, dzięki czemu możemy zdecydować się na wybór tego, który zaoferuje zwrot

    Refunder - wtyczka do przeglądarki internetowej
    Refunder – wtyczka do przeglądarki internetowej
  • analizuje odwiedzane strony i wskazuje te (banner wyświetlany w topie strony), które oferują cashback za pośrednictwem Refunder.pl

    Wtyczka refunder
    Wtyczka refunder

Zwroty

Zachęcam wszystkich do sprawdzenia ile zakupów wykonaliście w ostatnim miesiącu w sklepach internetowych. Dzięki Refunder.pl każdy taki zakup może nam zagwarantować zwrot w wysokości od kilkunastu do kilkudziesięciu złotych (i więcej). Transakcja połączona z cashbackiem może się także okazać świetną alternatywą dla porównywarek cenowych.

Refunder.se (pierwowzór) jest największym serwisem cashback w krajach skandynawskich. W samej Szwecji konto posiada 100 tys. użytkowników, z czego blisko 30% jest bardzo aktywnych.

Zarejestruj się za darmo i odbieraj prowizje

SKOMENTUJ

Please enter your comment!
Please enter your name here