Refunder.pl – zwrot za zakupy w internecie

Każdy z nas marzy o tym, by wysokiej jakości produkty kupować jak najtaniej. Ostatnio pozwala na to Smart Shopping, czyli inteligentne zakupy polegające na świadomym wybieraniu ofert. To właśnie m.in. z Refunder.pl możesz nabyć świetne rzeczy w równie atrakcyjnych cenach, a dodatkowo zarobić na swoich transakcjach. Serwis ten idealnie wpisuje się w ten nurt.

Refunder.pl

Portale internetowe, które oferują zwrot części środków wydanych na zakupy są coraz popularniejsze w Polsce. Jednym z nich jest wspomniany już Refunder.pl, który umożliwia zrobienie zakupów w sposób łatwy i darmowy, a co najważniejsze dzięki niemu możesz zarobić.

Firma Refunder powstała w Szwecji w 2013 roku i należy do grupy Bonnier. Pierwowzorem polskiego serwisu jest Refunder.se – największy portal cashback w krajach skandynawskich. Serwis posiada już ponad 340 tys. użytkowników w Szwecji i Polsce. Dołącz już dziś i odbierz 25 zł w prezencie przy Twoim pierwszym zakupie.

Jak działa Refunder.pl?

Serwis Refunder.pl działa w bardzo prosty sposób. Wystarczy zarejestrować się i za jego pośrednictwem robić zakupy online, a od każdej zrealizowanej i co ważne nieanulowanej transakcji otrzymuje się zwrot w wysokości kilku procent jej wartości. Prościej rzecz ujmując za każdy dokonany zakup Refunder dostaje prowizję, którą dzieli się z klientem, a to bardzo ciekawe i doceniane rozwiązanie.

Refunder.pl współpracuje z ponad 620 sklepami online, które działają na terenie Polski. Kategorie produktów, z których można skorzystać to m.in. ubrania i akcesoria, gry online, finanse i ubezpieczenia, uroda i zdrowie, sprzęt elektroniczny, dom i ogród czy też
dla samochodu.

W Refunder.pl znajdziesz znane marki i sklepy takie, jak Zalando, Pull&Bear, New Balance, OleOle, AGD&RTV, Castorama, Empik, ale i Multikino, Booking.com czy Netia. Każdy z klientów znajdzie coś dla siebie.

Jak zarobić na zakupach w Refunder.pl?

Na początek musisz zarejestrować się na stronie https://www.refunder.pl/zarejestruj-sie.
To właśnie od Refunder.pl zaczniesz zakupy i przejdziesz do strony sklepu, w którym chcesz coś kupić.

Pamiętaj, możesz otrzymać zwrot 25 zł za wykonanie pierwszych zakupów w kwocie 50 zł w ciągu 30 dni od rejestracji konta.

Jak otrzymasz zwrot pieniędzy?

Zakupy w sklepie online zostaną zarejestrowane i będą widoczne w zakładce „Nadchodzące zwroty” w ciągu 48 godzin od dokonania zakupów. Następnie pieniądze znajdą się
w „Gotowe do wypłaty” jeśli sklep, w którym robiłeś zakupy, potwierdzi Twoją transakcję (zwykle trwa to do 14 dni, choć wszystko zależy od danej marki).

Na koncie Refunder musisz mieć minimum 45 zł w sekcji „Gotowe do wypłaty” – zebrane pieniądze możesz wpłacić na swoje konto bankowe lub na PayPal.

W przypadku rezerwacji hotelu, wycieczki i biletów lotniczych wypłacenie zwrotu pieniędzy będzie możliwe po dokonaniu zapłaty i jednocześnie po podróży lub wykorzystaniu rezerwacji.

Zwroty zbierasz w Refunder.pl i w każdej chwili możesz sprawdzić ich status na swoim koncie. W przypadku jakichkolwiek pytań warto skontaktować się z Refunderem poprzez wiadomość email (support@refunder.pl).

Ważne: Nie możesz używać innych stron z kodami rabatowymi. Jeśli skorzystasz z takiego kodu, który nie pochodzi od Refundera, Twój zakup nie będzie mógł zostać zarejestrowany.

Wtyczka Refunder dla Twojego komputera

Dzięki Wtyczce Refunder nie przegapisz żadnego zwrotu. Możesz je gromadzić na dwa sposoby.

Pierwszy polega na oznaczaniu w wynikach wyszukiwania przeglądarki Google sklepów, które są podłączone do Refunder.pl – dzięki temu możesz zdecydować się na wybór tego, który oferuje zwrot.

Drugi sposób polega na analizie strony, które odwiedzasz i wskazuje te, które oferują cashback za pośrednictwem Refunder.pl (banner, który wyświetla się w topie strony).

Wtyczkę znajdziesz pod tym adresem: https://www.refunder.pl/refunder-wtyczka.

Zalety Refunder.pl

Przede wszystkim posiadanie konta w Refunder.pl nic nie kosztuje. Serwis nie pobiera żadnej opłaty za założenie konta oraz korzystanie z niego. Co ciekawe zwrot otrzymasz nawet, jeśli sklep ma wyprzedaż. Refunder działa także mobilnie.

Refunder.pl daje Ci możliwość robienia zakupów w ponad 620 sklepach, za które odbierzesz cashback w postaci przelewu na konto, a nie wirtualnego bonu na kolejne transakcje. Możesz liczyć na zwrot w wysokości od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu złotych i więcej.

Jako członek serwisu masz również szansę na korzystanie ze specjalnych promocji.

Popularne sklepy w Refunder i wysokość zwrotu

Hotels.com – aż do 5%

Multikino – 5%

Douglas.pl – 4%

Zalando – aż do 4%

Castorama – 3% zwrotu

Empik.com – aż do 2% zwrotu

Zobacz też nasz wywiad z Evą-Lottą Wojtasik Country Managerem, odpowiedzialnym za polską wersję tego serwisu.

Zarejestruj się za darmo!

SKOMENTUJ

Please enter your comment!
Please enter your name here