Ranking lokat

Wciąż szukasz idealnej lokaty? A może masz już jedną i rozglądasz się za kolejną? Poznaj nasz ranking lokat na październik 2019!

Ranking lokat

Lokaty – ranking październik 2019

Podobnie jak inne usługi bankowe również lokaty przystosowane są do oczekiwań i potrzeb klientów. Jedni preferują ulokować swoje oszczędności krótkoterminowo, z kolei drudzy myśląc o przyszłości wybierają depozyty długoterminowe.

Ważne: Do otwarcia niektórych lokat potrzebne jest np. konto osobiste.

Nazwa lokaty Oproc. (%) Kwota lokaty Okres Warunek Wniosek
Millennium Bank – Konto Oszczędnościowe Profit 2,7% do 100 000 zł 3 miesiące Lokata dla nowych klientów banku. Gwarancja wypłaty naliczonych odsetek w przypadku zerwania.
Załóż lokatę
Getin Bank –Lokata na Nowe Środki 2,1% do 300 000 zł 6 lub 12 miesięcy Lokata dla nowych i obecnych klientów na nowe środki.
Załóż lokatę
mBank – eKonto z Lokatą 3,5% 500 zł – 10 000 zł 3 miesiące Lokata z rachunkiem oszczędnościowo-rozliczeniowym dla nowych klientów banku.
Załóż lokatę
Getin Bank – konto oszczędnościowe 2,8% do 200 000 zł 4 miesiące Lokata na nowe środki.
Załóż lokatę
Getin Bank – Lokata Tradycyjna od 1,55% do
2,3%
od 500 zł 2, 3 lub 6 miesięcy Lokata na nowe środki.
Załóż lokatę

Źródło: www.zgarnijpremie.pl na podstawie regulaminów promocji. Stan na 1 października 2019 roku.

ranking

***

Jak widzisz jest w czym wybierać. Do dyspozycji masz lokaty na krótki okres czasu (1, 2, 3 miesiące) i dłuższy (12 miesięcy). Jeśli posiadasz większą ilość pieniędzy radzimy rozdysponować ją nawet na kilku kontach – będzie bezpieczniej.

Podziel się z nami informacją, którą lokatę wybrałeś. Napisz maila na kontakt@zgarnijpremie.pl lub daj znać na naszym Oficjalnym Profilu na Facebooku.