zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Promocja karty Citi Simplicity z premią 400 zł do wydania na Allegro!

Promocja karty Citi Simplicity z premią 400 zł do wydania na Allegro!

10 października 2018 (Aktualizacja 25.11.2021) Komentarze ok. 3 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Zakończone

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Promocja karty Citi Simplicity!

promocja karty citi

Kto może skorzystać?

Minimalne wymagania dotyczące zdolności kredytowej są niezmienne od dłuższego czasu. W przypadku klientów indywidualnych miesięczny dochód netto powinien wynosić min. 1200 zł netto, zaś staż w obecnej firmie min. 3 miesiące. W przypadku firmy musisz prowadzić działalność gospodarczą min. 2 lata oraz generować dochód netto – min. 2500  netto.

Pamiętaj, aby najpóźniej do 10 dni od złożenia wniosku o kartę przesłać bankowi dokumenty potwierdzające staż oraz osiągane dochody!

Nie zapominajmy, że większość promocji bankowych skierowana jest do  nowych klientów. I w tym przypadku nie jest inaczej. W promocji może wziąć udział osoba nieposiadająca co najmniej od 01.01.2020 w Citibanku żadnej głównej karty kredytowej.

Jak zdobyć 400 zł do wydania na Allegro z Citi Simplicity?:

  • Promocja potrwa do 24.12.2021, do tego czasu złóż wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity wyrażając wszystkie zgody na kontakt marketingowe Citibanku z tobą oraz akceptując regulamin promocji;
  • aby banki pozytywnie rozpatrzył twój wniosek to max. do 10 dni koniecznie przekaż bankowi wspomniane wcześniej dokumenty potwierdzające osiągane przez Ciebie dochody;
  • najpóźniej do końca pierwszego miesiąca po miesiącu podpisania umowy o kartę kredytową Citi Simplicity co najmniej raz zaloguj się do bankowości internetowej Citibanku lub aplikacji mobilnej Citi Mobile;
  • Do końca 3 miesiąca od zawarcia umowy o kartę spełnij warunek aktywności polegający na dokonaniu transakcji kartą o łącznej wartości min. 1000 zł. Może to być jedna duża transakcja lub kilka mniejszych – np. zakupy w sklepach. Nie będzie to trudne zważywszy na fakt, że taką miesięczną aktywności należy wykazać się, jeśli chcesz uniknąć opłaty za kartę Citi Simplicity.

Jak spełnić warunki aktywności za darmo?

Wystarczy, że będziesz płacił kartą za codzienne zakupy, czy tankowanie auta, które i tak wykonujesz co miesiąc. Następnie korzystając z okresu bezodestkowego (w Citi jest to 56 dni) spłacaj kartę kredytową z podstawowego konta bankowego.

Podczas tego okresu nie są naliczane żadne dodatkowe koszty. Spłacamy tyle ile wydaliśmy!

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Czas trwania promocji?

Promocja trwa do 24.11.2021.

Kiedy dostaniesz 400 zł do Allegro?

Za spełnienie prostych warunków aktywności otrzymasz 400 zł do wydania na Allegro w formie eKodu. Będzie on udostępniony we wiadomości w skrzynce odbiorczej bankowości internetowej najpóźniej do 60 dni od informacji o spełnieniu ostatniego warunku aktywności.

Ile kosztuje karta kredytowa Citi Simplicity?

Karta Citi Simplicity od banku Citi Handlowego zyskała na popularności nie tylko dzięki atrakcyjnym promocją, ale dzięki temu, że była darmowa. To znaczy, że można było ją wyrobić, skorzystać z promocji, a następnie wsadzić do portfela i zapomnieć.

To się jednak zmieniło. Dla klientów, którzy wyrobili kartę, lub to zrobią po 21.05.2020 miesięczny koszt utrzymania kredytówki wyniesie 12 zł. Jeśli jednak w ciągu miesiąca wydamy kartą min. 1000 zł, wówczas Citi nie pobierze od nas żadnej opłaty, a karta ponownie okaże się darmowa 🙂

Jeśli jednak założysz kartę kredytową w promocji i spełnisz warunki aktywności dla zdobycia premii, to przez pierwszy rok unikniesz opłaty, jeśli wykonasz miesięcznie transakcje o wartości jedynie 300 zł, a nie 1000 zł 🙂

RRSO 13,08%

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania 13,08% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 9000 zł, całkowita kwota do zapłaty 9 613,82 zł, zmienne oprocentowanie nominalne 9,5% w skali roku, całkowity koszt kredytu 613,82 zł (w tym opłata roczna za wydanie karty płatniczej będącej Kartą główną i za obsługę karty kredytowej będącej Kartą główną 144 zł, odsetki 469,82 zł), 12 miesięcznych rat równych w wysokości po 801,15 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 13.11.2021 na reprezentatywnym przykładzie.

Ranking kart kredytowych

Dokumenty

Regulamin promocji
Tabela opłat i prowizji

Komentarze (0)