zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Promocja dla obecnych klientów Banku Pekao z premią 50 zł!

Promocja dla obecnych klientów Banku Pekao z premią 50 zł!

8 kwi 2020 Komentarze ok. 2 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Promocja dla obecnych klientów Banku Pekao z łatwą premią 50 zł! Bez wychodzenia z domu! Wystarczy zapisać się do programu Mastercard Bezcenne Chwile.

Promocja dla obecnych klientów Banku Pekao
Promocja dla obecnych klientów Banku Pekao

Kto może skorzystać z łatwej promocji?

Aby skorzystać z promocji należy być obecnym klientem Banku Pekao posiadającym konto w banku, kartę płatnicza Maesto Mastercard oraz korzystają z aplikacji PeoPay.

Jak skorzystać z okazji?

A) Jeśli posiadasz już konto osobiste w Banku Pekao to odwiedź stronę programu Bezcenne chwile w Banku Pekao S.A. i najpóźniej do 30.06.2020 zapisz się do programu rejestrując swoją kartę Mastercard (za co dostaniesz pierwsze 1000 pkt.);

B) kolejne 2400 pkt. otrzymasz jeśli również do końca 30.06.2020 przynajmniej raz zaloguj się do aplikacji PeoPay.

Czas trwania promocji

Z promocji możesz skorzystać do 30.06.2020. Limit nagród dla pierwszej nagrody (1000 pkt.) oraz drugiej (2400 pkt.) wynosi 50 000 szt.

Odbiór nagrody

Premią w promocji jest 3400 pkt. do wydania w programie Bezcenne Chwile o wartości 50 . Voucher możesz wymienić na bilety do kina lub wydać go na zakupyw sklepie RTV Euro AGD, Decathlon, czy stacji paliw Circle K.

Pierwszą nagrodę w postaci 1000 pkt za rejestrację karty otrzymasz w ciągu 14 dni roboczych po spełnieniu warunków promocji. Drugą nagrodę w postaci 2400 pkt za zalogowanie się do PeoPay otrzymasz w ciągu 30 dni. Punkty będą ważne przez sześć miesięcy od ich przyznania.

***

Załóż Konto Przykorzystne i zgarnij nawet 1700 zł premii!

Jeśli nie posiadasz jeszcze konta osobistego w Banku Pekao, to koniecznie sprawdź promocję dla nowych klientów, w której możesz zgarnąć 200 zł  premii za aktywność oraz 1500 zł w programie poleceń! Promocja trwa jeszcze do 20.05.2020.

1700 zł premii

Złóż wniosek i weź udział w promocji!
 

Czy Konto Przekorzystne faktycznie jest darmowe?

Prowadzenie Konta Przekorzystnego będzie faktycznie darmowe, jeśli zasilisz je kwotą min500 miesięcznie oraz wykonasz co najmniej jedną płatność kartą lub PeoPay. W przeciwnym razie bank pobierze opłatę w wysokości 6 zł miesięcznie za prowadzenie konta oraz 3 zł za kartę debetową. Jeśli jednak nie ukończyłeś 26 roku życia, wówczas prowadzenie Konta Przekorzystnego z Karta będzie dla Ciebie bezpłatne bezwarunkowo.

W przypadku bankomatów to oczywiście za darmo gotówkę wyciągniemy z tych należących do Pekao oraz z dwóch dowolnych bankomatów obcych. Warunki te będą obowiązywały, jeśli spełnisz w poprzednim miesiącu te sam warunek aktywności, który zwalnia z opłaty za konto. Wypłaty z obcych maszyn powyżej tych dwóch darmowych kosztować już 2% od kwoty wypłaty, ale nie mniej niż 5 zł.

Dokumenty

Regulamin promocji

Komentarze (0)