zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Promocja darmowego konta osobistego BNP Paribas z premią do 400 zł!

Promocja darmowego konta osobistego BNP Paribas z premią do 400 zł!

7 gru 2019 Komentarze ok. 2 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Promocja darmowego konta osobistego Banku BNP Paribas tym razem z premią do 400 zł na zakupy za prostą aktywność!

Promocja darmowego konta BNP Paribas!

promocja darmowego konta

Roczna karencja dla dawnych klientów

Tradycyjnie dla promocji konta osobistego w Banku BNP Paribas najnowsza edycja przeznaczona jest wyłącznie dla nowych klientów banku. Oznacza to, że jeśli przez ostatnie 12 miesięcy od przystąpienia do promocji posiadałeś jakiekolwiek konto osobiste BNP Paribas to z tej akcji nie skorzystasz.

Rekordowe 400 zł premii w gotówce za prostą aktywność:

Tradycyjnie zarejestruj się na stronie promocji akceptując regulamin oraz wyrażając zgody marketingowe i złóż wniosek o otwarcie Konta Otwartego na Ciebie z kartą do konta. Masz na to czas najpóźniej do 23.12.2020;

Kiedy podpiszesz umowę o prowadzenie konta i otrzymasz kartę bankomatową to najpóźniej do 10.01.2021 nadaj jej numer PIN tym samym aktywując rachunek. Następnie przystąp do spełnienia tych samych warunków aktywności w styczniu oraz w lutym, aby otrzymać po 200 zł za każdy z tych miesięcy:

  • wykonaj min. 4 przelewy na dowolną kwotę za pomocą bankowości elektronicznej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile;
  • zapewnij wpływy na konto o wartości min. 1000 zł.

Złóż wniosek i weź udział w promocji!
 
Wskazówka!
Nie wiesz, jak spełnić warunek aktywności polegający na zapewnieniu wpływów na konto? Wystarczy, że założysz kilka kont i dzięki nim wykonasz potrzebne operacje. W ten sposób zarabiasz nawet kilkaset złotych miesięcznie, a w skali roku nawet kilka tysięcy!

Czas trwania promocji?

Promocja trwa do 23.12.2020 lub do osiągnięcia limitu 3000 uczestników.

Kiedy otrzymasz gotówkę?

Kolejne części premii (2×100 zł + 150 zł) otrzymasz do końca kolejnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków aktywności, to jest odpowiednio: do końca lutego, do końca marca i do końca kwietnia.

Najpóźniej do 18.02.2021 bank poinformuje Cię o przyznaniu pierwszej części premii. Wówczas najpóźniej do 23.02.2021 należy zalogować się w panelu uczestniczka i uzupełnić wymagane dane. Przelew zostanie zrealizowany najpóźniej po 5 dniach od tego momentu.

Informacji o uzyskaniu drugiej nagrody spodziewaj się do 26.03.2021, a przelewu do końca marca.

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Samo prowadzenie konta jest bezwarunkowo darmowe. Ewentualnej opłacie wynoszącej
3 zł miesięcznie podlegać może utrzymanie karty debetowej „Otwartej na Dzisiaj”. Jeśli jednak wykonasz co najmniej jedną transakcję bezgotówkową na dowolną kwotę, wówczas będziesz zwolniony z tej opłaty.

Wypłaty z bankomatów BNP oraz Planet Cash są darmowe, za operacje przy użyciu innych maszyn przyjdzie Ci zapłacić 5 zł prowizji.

Ze wszystkich powyższych opłat zwolnione są bezwarunkowo osoby do 26. roku życia.

***

Sprawdź też promocję karty kredytowej mamBONUS Banku BNP Paribas i zgarnij premię do 300 zł w gotówce do wydania na Allegro!

karta kredytowa z premią

Dokumenty

Regulamin promocji
Tabela opłat i prowizji

Komentarze (0)