zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Promocja BNP Paribas: 300 zł do Allegro za otwarcie konta

Promocja BNP Paribas: 300 zł do Allegro za otwarcie konta

18 maj 2019 Komentarze ok. 2 minut czytania Oceń!
Oceń:

Zgarnij trzy kody po 100 złotych na zakupy internetowe. Z promocji skorzystają osoby, które założą konto i spełnią warunki aktywności.

Promocja: 300 zł na e-zakupy na Allegro.pl z BNP Paribas!

BNP Pariba Piękna Promocja

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja przewidziana jest dla nowych klientów banku. Mogą z niej skorzystać osoby, które przez 12 miesięcy przed złożeniem wniosku nie posiadały konta w BNP Paribas.

Oprócz założenia konta osobistego, należy zamówić kartę i skorzystać z bankowości elektronicznej (GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile).

Jak zdobyć 300 zł w kodach do Allegro? To proste!

Kody wypłacane są w 3 ratach:

  1. Pierwszy e-kod to 100 zł. Otrzymasz go, jeśli założysz konto i w czerwcu 2020 roku wykonasz aktywności na koncie. Są to: minimum 3 transakcje BLIK oraz minimum 3 przelewy z konta za pomocą bankowości elektronicznej;
  2. Drugi e-kod też o wartości 100 zł otrzymasz za dodatkowe aktywności. W lipcu 2020 roku musisz wykonać 4 transakcje bezgotówkowe i zapewnić wpływy na łączną kwotę minimum 1000 zł;
  3. Trzeci e-kod zdobędziesz, jeśli w sierpniu 2020 roku wykonasz minimum 3 transakcje BLIK i 3 przelewy z konta za pomocą bankowości elektronicznej.

Złóż wniosek i weź udział w promocji!
 
Wskazówka!
Nie wiesz, jak spełnić warunek aktywności, polegający na zapewnieniu wpływów na konto? Wystarczy, że założysz kilka kont i dzięki nim wykonasz potrzebne operacje. W ten sposób zarabiasz nawet kilkaset złotych miesięcznie, a w skali roku nawet kilka tysięcy!

Czas trwania promocji

Do promocji możesz przystąpić w terminie od 18.05.2020 do 26.05.2020. Organizator zastrzega sobie wcześniejsze zakończenie akcji w przypadku osiągnięcia limitu 3500 uczestników. Zatem nie zwlekaj, żeby zgarnąć premię.

Nagroda

Nagrody otrzymasz w formie kodu SMS na numer telefonu, który podasz podczas składania wniosku o konto. Kiedy wpiszesz go na Allegro, pomniejszy on kwotę do zapłaty o wartość kodu.

Premia wypłacana jest z miesięcznym przesunięciem. Za założenie konta i aktywności w czerwcu, otrzymasz pierwszą nagrodę w lipcu. Drugi kod dostaniesz w sierpniu, a ostatni we wrześniu.

***

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Samo prowadzenie konta jest bezwarunkowo darmowe. Ewentualnej opłacie wynoszącej
3 zł miesięcznie podlegać może utrzymanie karty debetowej „Otwartej na Dzisiaj”. Jeśli jednak wykonasz co najmniej jedną transakcję bezgotówkową na dowolną kwotę, wówczas będziesz zwolniony z tej opłaty.

Wypłaty z bankomatów BNP oraz Planet Cash są darmowe, za operacje przy użyciu innych maszyn przyjdzie Ci zapłacić 5 zł prowizji.

Ze wszystkich powyższych opłat zwolnione są bezwarunkowo osoby do 26 roku życia.

***

Jeśli spodobało Ci się zarabianie na bankach, to koniecznie sprawdź trwającą właśnie promocję Konta 360 Banku Millennium z premią 200 zł!

sprawdź promocję konta

***

Jeśli znasz już odpowiedź na pytanie, jak zgarnąć łatwe 300 zł premii na zakupy na Allegro, to kliknij poniżej i złóż wniosek o otwarcie konta. Zajmie Ci to mniej niż kwadrans.

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Dokumenty:

Regulamin promocji
Tabela Opłat i Prowizji

Komentarze (0)