zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Zakończone » Sprawdź promocję Konta 360° Banku Millennium i zgarnij łatwe 200 zł premii!

Sprawdź promocję Konta 360° Banku Millennium i zgarnij łatwe 200 zł premii!

5 maj 2019 14 komentarzy ok. 2 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Sprawdź promocję Konta 360° Banku Millennium i zgarnij łatwe 200 zł premii w gotówce bez wychodzenia z domu! Załóż jedno z najpopularniejszych kont w kilka minut!

Sprawdź promocję Konta 360°!

sprawdź promocję konta

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja konta osobistego Banku Millennium najczęściej skierowana jest tylko do nowych klientów, a karencja dożywotnia. Oznacza to, że aby z niej skorzystać nie można było nigdy wcześniej skorzystać z promocji Konta 360° lub Konta 360° Student.

Dla osób, które niestety już się nie załapią na premię 200 zł pozostaje opcja polecenia konta znajomemu i w ten sposób zgarnąć bilety do kina, vouchery do Empiku, Zalando lub Goodie.

Jak skorzystać i zgarnąć 200 zł premii?

 1. Najpóźniej do 22.06.2020 złóż wniosek o otwarcie Konta 360° lub 360° Student wyrażając przy tym wszystkie wymagane regulaminem zgody marketingowe i zawrzyj umowę o prowadzenie konta;
 2. Przed upływem terminu 30.09.2020 aktywuj aplikację mobilną oraz spełnij warunki aktywności w lipcu, sierpniu i wrześniu polegające na:zasileniu konta kwotą min. 1000 oraz wykonaniu przynajmniej 1 płatność kartą lub BLIKIEM.

Złóż wniosek i weź udział w promocji!
 

Czas trwania promocji

Do promocji możesz przystąpić w terminie od 30.04.2020 do 22.06.2020.

Nagroda

Należną premię 200 zł za spełnienie powyższych warunków otrzymasz przelewem na konto otwarte w promocji nie później niż 30.10.2020.

Warunkiem przekazania premii jest posiadanie aktywnego promocyjnego konta oraz utrzymanie wyrażonych wcześniej zgód marketingowych!

***

Ile kosztuje Konto 360° w Millennium Banku?

Aby Konto 360° faktycznie okazało się darmowe (prowadzenie rachunku, obsługa karty debetowej oraz wypłata gotówki z bankomatów) musisz zapewnić min. 1000 zł wpływów zewnętrznych
min. 1 płatności kartą do konta lub BLIKIEM w miesiącu – czyli identycznie, jak warunki aktywności przewidziane w tej promocji 🙂

W przeciwnym wypadku koszt prowadzenia konta wyniesie 8 zł miesięcznie, utrzymania karty 7 zł, a wypłaty z bankomatów obcych wyniosą 1 zł lub 5 zł prowizji (zależy od właściciela maszyny).

Natomiast prowadzenie Konta 360° Student jest całkowicie bezpłatne dla osób do 26 roku życia. Z kolei za obsługę karty oraz wypłaty gotówki z bankomatów nie zapłacisz nic przy min. 1 płatności kartą do konta lub BLIKIEM w miesiącu.

Przelewy krajowe w złotych przez Millenet i Aplikację Mobilną są bezpłatne.

 

Powiększ swoje oszczędności z inną promocją konta osobistego! Teraz zakładając Konto Direct lub Mobi masz szansę na łatwe 160 zł premii!

160 zł premii

***

Jeśli już wiesz, jak zgarnąć 200 zł premii to kliknij poniżej i złóż wniosek o otwarcie konta. Zajmie to dosłownie chwilę! 🙂

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Dokumenty

Regulamin promocji z premią 200 zł

Tabela opłat i prowizji

Komentarze (komentarzy: 14)

 • Mario 7 maja 2020 0 1 odpowiedzi

  Czy zasilenie konta to zarówno przelew jak i wpłatomat?

  • Wojciech Wojtczak 7 maja 2020 0

   Witaj!
   Niestety dla banku to nie będzie to samo. Wpłacenie środków nie spełni warunku zasilenia konta. Najlepiej będzie wykonać przelew z konta w innym banku.

 • sopocianin 7 maja 2020 0 1 odpowiedzi

  wybaczcie ale nie chce mi się czytać regulaminu. Miałem konto w mille w 2015 roku i w 02.2015 zostało zamknięte, Wycofałem także zgody marketingowe. Mogę zalożyć w ramach tej promocji i będę mógł się starać o 2 stówki?

  • Wojciech Wojtczak 7 maja 2020 0

   Jeśli nie otwierałeś wówczas konta w ramach akcji promocyjnej, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby wziąć udział w obecnej 🙂

 • Beata 7 maja 2020 0 1 odpowiedzi

  Czy z tej promocji mogą skorzystać osoby, które parę lat temu miały jakiś konto czy lokatę w Millenium? Pytam ponieważ kiedyś dawno byłam klientem tego banku ale od dłuższego czasu już nie jestem.

  • Wojciech Wojtczak 8 maja 2020 0

   Jeśli wtedy nie otwierałaś konta w ramach promocji, a w chwili obecnej nie posiadasz żadnego produktu Millennium, to oczywiście możesz skorzystać z akcji 🙂

 • Piotrek 7 maja 2020 0 1 odpowiedzi

  Czy mogę zweryfikować tożsamość zdjęciem wypełniając wniosek na laptopie z kamerką?

  • Wojciech Wojtczak 7 maja 2020 0

   Cześć, musi to być urządzenie mobilne tj. smartfon lub tablet. Z poziomu laptopa dostępna będzie tylko możliwość weryfikacji przez kuriera lub w placówce banku 🙂

 • Karol B. 7 maja 2020 0 1 odpowiedzi

  Czy będąc studentem studiów doktoranckich mogę skorzystać z tej promocji?

  • Wojciech Wojtczak 7 maja 2020 0

   Jak najbardziej! 🙂
   W promocji bierze udział zarówno Konto 360°, jak i Konto 360° Student, które przeznaczone jest dla osób do 26 roku życia 🙂

 • Wedge 8 maja 2020 0

  Fajny ten proces z selfie. Cieszę się że nie muszę iść do placówki 🙂

 • Ania 11 maja 2020 0

  Kto nie lapie sie na tą promocje a chce zalozyc konto np. ze wzgledu na konto oszczednosciowe badz inne zalety konta millennium to przekazuje moj koda polecajacy. Oboje otrzymamy nagrode.
  Zakladajac konto skorzystaj z mojego kodu polecającego..ja tez tak zrobiłam. Gdy już będziesz miał/a swoje konto będziesz mogl/a uzyskac swój kod i przekazac go innym. Pomozmy sobie w tych trudnych chwilach.W trakcie składania wniosku koniecznie wyraź zgody marketingowe i nie odwołuj az do odebrania nagrody:
   Zgoda na otrzymywanie informacji marketingowych za pomocą środków porozumiewania się na odległość
   oraz zaakceptuj regulamin programu Lubię to, polecam.
  Otrzymasz nagrodę jeśli w ciągu 30 dni od założenia konta wydasz w sumie 360 zł płacąc kartą lub BLIKIEM

  Mój AKTUALNY kod polecający 27657063
  Powodzenia kochani

 • Anonim 3 czerwca 2020 0 1 odpowiedzi

  Czy warunki aktywności dla zwolnienia z opłaty za konto i kartę należy spełnić od razu po otwarciu rachunku? Pytam, bo nie chcę na starcie władować się w niepotrzebne opłaty :/

  • Wojciech Wojtczak 4 czerwca 2020 0

   Otwierając konto zwykle jesteśmy zwolnienie z wszelkich opłat do końca bieżącego miesiąca. Opłaty mogą być naliczane od kolejnego, zatem warto wówczas wykazać się aktywnością na koncie.