zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Zakończone » Prezent mikołajkowy od BNP Paribas – 250 zł premii i voucher do Costa Coffee lub klocki LEGO

Prezent mikołajkowy od BNP Paribas - 250 zł premii i voucher do Costa Coffee lub klocki LEGO

28 listopada 2019 (Aktualizacja 20.01.2023) Komentarze ok. 2 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Zakończone

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Prezent mikołajkowy od Banku BNP Paribas w promocji darmowego konta osobistego. Do wyboru voucher do Costa Coffee lub zestaw klocków LEGO i 250 zł w gotówce za aktywność!

Prezent mikołajkowy od Banku BNP Paribas!

prezent mikołajkowy

Kto skorzysta z promocji?

Aby skorzystać z mikołajkowej promocji Konta Otwartego na Ciebie należy być nowym klientem, co ponownie oznacza roczną karencje. Przed przystąpieniem do promocji uczestnik nie mógł posiadać konta osobistego w Banku BNP Paribas od co najmniej 12 miesięcy.

Prezent mikołajkowy i 350 zł premii w gotówce:

Voucher Costa Coffee (20 zł) lub klocki LEGO (40 zł):

  1. Najpóźniej do 06.12.2020 zaznaczając wszystkie zgody marketingowe zarejestruj się na stronie promocji i złóż wniosek o otwarcie Konta Otwartego na Ciebie Banku BNP Paribas z kartą do konta;
  2. Najpóźniej do 20.12.2022 podpisz umowę o konto i aktywuj rachunek nadając numer PIN karcie płatniczej wydanej do konta;
  3. W terminie 21.12.2020 – 31.12.2020 wykonaj 1 dowolny przelew za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej Banku BNP Paribas.

250 zł premii w gotówce:

250 zł w gotówce podzielone jest na 2 części (100 zł i 150 zł). Aby je zdobyć trzeba zarówno w styczniu, jak i w lutym spełnić te same warunki aktywności:

  • wykonaj płatności bezgotówkowe kartą o wartości przynajmniej 300 zł;
  • wykonaj 3 dowolne przelewy za pomocą bankowości internetowej GOonline lub alplikacji mobilnej GOmobile.

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Czas trwania promocji?

Promocja trwa do 06.12.2020 lub do zarejestrowania pierwszych 600 uczestników.

Jak odebrać premię?

W momencie rejestracji w promocji musisz wybrać pierwszą nagrodę: voucher do Costa Coffee o wartości 20 zł lub zestaw klocków LEGO o wartości 40 zł.

Każdą z kolejnych części premii w gotówce (100 zł i 150 zł) otrzymasz do końca następnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków aktywności.

Po otrzymaniu informacji drogą mailową o przyznaniu każdej kolejnej części premii należy zalogować się w panelu uczestniczka w celu jej odebrania. Uzupełnij wymagane dane najpóźniej do 25.01.2021 dla odebrania pierwszego prezentu oraz do 23.02.2021 do odebrania premii w gotówce. Do tego czasu nie odwołuj zgód marketingowych i nie wypowiadaj umowy o konto 🙂

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Samo prowadzenie konta jest bezwarunkowo darmowe. Ewentualnej opłacie wynoszącej
3 zł miesięcznie podlegać może utrzymanie karty debetowej „Otwartej na Dzisiaj”. Jeśli jednak wykonasz co najmniej jedną transakcję bezgotówkową na dowolną kwotę, wówczas będziesz zwolniony z tej opłaty.

Wypłaty z bankomatów BNP oraz Planet Cash są darmowe, za operacje przy użyciu innych maszyn przyjdzie Ci zapłacić 5 zł prowizji.

Ze wszystkich powyższych opłat zwolnione są bezwarunkowo osoby do 26. roku życia.

***

Sprawdź też promocję karty kredytowej mamBONUS Banku BNP Paribas i zgarnij premię do 300 zł w gotówce do wydania na Allegro!

karta kredytowa z premią

Dokumenty

Regulamin promocji
Tabela opłat i prowizji

Komentarze (0)