zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Premia za otwarcie i polecenie Konta Jakie Chcę do 300 zł od Santander Banku Polska!

Premia za otwarcie i polecenie Konta Jakie Chcę do 300 zł od Santander Banku Polska!

2 sie 2018 Komentarze ok. 4 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Premia za otwarcie i polecenie Konta Jakie Chcę Santander Banku Polska 300 zł + 70 zł na zakupy w CCC. Dodatkowo 1% na Lokacie Mobilnej i do 300 zł zwrotu za rachunki przez rok!

Premia za otwarcie Konta Jakie Chcę Santander Banku Polska!

premia za owarcie

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja skierowana jest oczywiście wyłącznie do nowych klientów. Są to osoby, które nie posiadają konta osobistego w Santander Banku Polska od co najmniej 01.08.2020 oraz od co najmniej 01.04.2019 nie otwierały Konta Jakie Chcę w promocji z premią.

Premia za otwarcie i polecenie Konta Jakie Chcę 300 zł:

250 zł premii w gotówce:

1. Najpóźniej do 31.08.2021 złóż wniosek o Konto Jakie Chcę, pamiętając o wyrażeniu zgód marketingowych i najpóźniej do 15.08.2021 podpisz umowę o prowadzenie rachunku;

2.Posiadając aktywne konto w każdym z kolejnych 3 miesięcy spełnij poniższe warunki aktywności:

  • zaloguj się przynajmniej raz do aplikacji mobilnej Santander Mobile,
  • wykonaj min. 1 transakcję bezgotówkową o łącznej wartości min. 10 zł (kartą lub BLIKiem),
  • zapewnij wpływ na konto o wartości min. 1000 .

Dodatkowe 50 zł za polecenie konta:

  • Dodatkowe 50 zł premii w gotówce ma ścisły związek z Programem Poleceń Santander Banku Polska. Możemy je zdobyć dwojako. Albo korzystając z kodu polecenia innego posiadacza konta (należy go wówczas podać w trakcie wnioskowania o konto) lub samemu wygenerować taki kod i polecić rachunek komuś innemu.
  • Wcześniej należy jednak zarejestrować się w Programie Poleceń i wygenerować swój własny kod🙂 Aby polecona osoba mogła skorzystać z tej promocji nie może posiadać Kona Jakie Chcę od co najmniej 01.02.2020.
  • Po otwarciu rachunku należy zalogować się do bankowości internetowej oraz korzystać z karty debetowej wydanej do konta i przynajmniej raz zapłacić BLIKIEM. Należy wydać min. 300 zł.

70 zł rabatu do CCC:

  • Otwórz Konto Jakie Chcę do 15.10.2021 wyrażając zgody marketingowe oraz podając dane kontaktowe, a otrzymasz kod rabatowy w wiadomości w bankowości online;

Złóż wniosek i weź udział w promocji!
 
Wskazówka!
Nie wiesz, jak spełnić warunek aktywności polegający na zapewnieniu wpływów na konto? Wystarczy, że założysz kilka kont i dzięki nim wykonasz potrzebne operacje. W ten sposób zarabiasz nawet kilkaset złotych miesięcznie, a w skali roku nawet kilka tysięcy!

 

Czas trwania promocji

Na udział w promocji masz do 31.08.2021.

Kiedy należy spodziewać się nagrody?

250 zł za otwarcie konta i aktywność otrzymasz na Konto Jakie Chcę najpóźniej do 31.01.2022.

50 zł premii za polecenie Konta Jakie Chcę z polecenia zostanie wypłacone do końca miesiąca po miesiącu, w którym spełnisz wymagane regulaminem warunki.

70 zł na zakupy w CCC otrzymasz jako kod rabatowy przesłany wiadomością w bankowości online do końca września, jeśli konto otworzysz w sierpniu lub do końca października, jeśli konto otworzysz we wrześniu lub październiku.

Dodatkowe korzyści Konta Jakie Chcę:

  • 300 zł zwrotu w ciągu roku za opłacone rachunki

To bardzo prosta promocja, która polega wyłącznie na opłacaniu bieżących rachunków za Internet, prąd, gaz, wodę itd. Wystarczy w tym celu używać Konta Jakie Chcę. W zamian otrzymamy 1% zwrotu miesięcznie. Do 25 zł miesięcznie przez rok, co daje max. 300 zł 🙂

  • 1% na Lokacie Mobilnej do 20 000 zł przez 4 miesiące

Jako nowy klient masz możliwość skorzystania z Lokaty Mobilnej z bardzo wysokim, jak na obecne czasy oprocentowaniem 1% do 20 000 zł przez 4 miesiące!

Minimalny depozyt wynosi 1000 zł. Z oferty można skorzystać niestety tylko raz.

Ile kosztuje Konto Jakie Chcę Santander Banku?

Za prowadzenie Konta Jakie Chcę Santander nie pobierze żadnej miesięcznej opłaty bez znaczenia, czy z niego korzystasz, czy też nie.

Jeśli jednak chodzi o utrzymanie karty płatniczej, to Santander wprowadził tutaj ciekawe rozwiązanie. Mamy bowiem do wyboru dwie opłaty miesięczne: 3 zł i 5 zł. Przy pierwszym wariancie opłata jest stała i nie możemy być z niej zwolnieni bez względu na naszą aktywność. Drugi wariant zakłada miesięczną opłatę za kartę, jeśli nie spełnimy warunku aktywności polegającego na wykonaniu min. 5 transakcji bezgotówkowych na dowolne kwoty, co nie powinno stanowić problemu jeśli faktycznie z konta oraz karty korzystamy.

Kolejną bezwarunkowo darmową usługą są przelewy natychmiastowe oraz wypłaty z bankomatów własnych (Santandera). Wypłaty z maszyn należących do innych banków będą darmowe dla osób, które nie skończyły 26 roku życia. Pozostali za taką operację zapłacą 5 zł prowizji.

 

Ranking Kont Osobistych

Dokumenty

Regulamin promocji 250 zł
Regulamin programu poleceń + 50 zł (do 500 zł)
Tabela opłat i prowizji

Komentarze (0)