zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Premia za Konto Przekorzystne do 300 zł od Banku Pekao SA!

Premia za Konto Przekorzystne do 300 zł od Banku Pekao SA!

1 kwi 2018 Komentarze ok. 3 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Premia za Konto Przekorzystne do 300 zł od Banku Pekao SA! 100 zł za płatności kartą debetową oraz 200 zł za płatności kartą kredytową!


Premia za Konto Przekorzystne Banku Pekao!
Premia za Konto Przekorzystne

Kto skorzysta z oferty Banku Pekao?

Promocja skierowana jest wyłącznie do nowych klientów, to znaczy osób które w terminie od 01.01.2019 do 31.03.2021 nie posiadały, ani nie współposiadały żadnego produktu dla klientów indywidualnych Banku Pekao. Dotyczy to przede wszystkim kont osobistych, ale również lokat oszczędnościowych.

Jak zdobyć do 100 zł premii za Konto Przekorzystne + 200 zł premii za kartę kredytową?

Dla zdobycia 100 zł za Konto Przekorzystne:

  • Najpóźniej do 31.05.2021 załóż Konto Przekorzystne Banku Pekao SA wraz z kartą płatniczą za pomocą selfie poprzez stronę www banku lub aplikację mobilną PeoPay;
  • Posiadając otwarty i aktywny rachunek najpóźniej do końca miesiąca od założenia kont udaj się do placówki Banku Pekao, aby złożyć wzór własnego podpisu;
  • Dodatkowo w każdym z 3 miesięcy następujących po miesiącu otwarcia konta spłnij warunek aktywności:

a) 4 dowolne płatności kartą płatniczą;

b) zapewnienie min. 500 zł wpływu na konto.

Dla zdobycia 200 zł za kartę kredytową:

  • Najpóźniej do 30.09.2021 wyrób dowolną kartę kredytową w Banku Pekao sygnowaną przez organizację Mastercard;
  • Posiadając aktywną kartę w ciągu 3 kolejnych miesięcy wydaj nią na zakupy w sklepach internetowych i stacjonarnych minimum 2000 zł. Bank Pekao zwróci do 10% od tej wartości – 200 zł.

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Wskazówka!
Nie wiesz, jak spełnić warunek aktywności polegający na zapewnieniu wpływów na konto? Wystarczy, że założysz kilka kont i dzięki nim wykonasz potrzebne operacje. W ten sposób zarabiasz nawet kilkaset złotych miesięcznie, a w skali roku nawet kilka tysięcy!

Czas trwania promocji?

Promocja z premią 100 zł za Konto Przekorzystne i płatności kartą płatniczą trwa do 31.05.2021.

Promocja z premią 200 zł za wyrobienie karty kredytowej i płatności trwa do 30.09.2021.

Nagroda

100 zł premii w gotówce zostanie przekazane bezpośrednio na rachunek otwarty w promocji najpóźniej do końca miesiąca po miesiącu zakończenia promocji. Najpóźniej do 31.08.2021.

200 zł premii za korzystanie z karty kredytowej Banku Pekao otrzymasz w zależności od tego, kiedy wyrobisz tę kartę i spełnisz warunki aktywności. Najpóźniejsza możliwa data to 31.01.2022.

100 zł premii za polecenie nowego klienta otrzymasz najpóźniej do 31.05.2021.

Ile kosztuje Konto Przekorzystne?

Prowadzenie Konta Przekorzystnego będzie faktycznie darmowe, jeśli zasilisz je kwotą min. 500 miesięcznie oraz wykonasz co najmniej jedną płatność kartą lub PeoPay. W przeciwnym razie bank pobierze opłatę w wysokości 6 zł miesięcznie za prowadzenie konta oraz 3 zł za kartę debetową. Jeśli jednak nie ukończyłeś 26 roku życia, wówczas prowadzenie Konta Przekorzystnego z Kartą będzie dla Ciebie bezpłatne bezwarunkowo.

W przypadku bankomatów to oczywiście za darmo gotówkę wyciągniemy z tych należących do Pekao oraz z dwóch dowolnych bankomatów obcych. Warunki te będą obowiązywały, jeśli spełnisz w poprzednim miesiącu te sam warunek aktywności, który zwalnia z opłaty za konto. Wypłaty z obcych maszyn powyżej tych dwóch darmowych kosztować już 2,30% od kwoty wypłaty, ale nie mniej niż 5 zł.

Ile kosztuje Karta Kredytowa w Banku Pekao?

Utrzymanie karty kredytowej w Banku Pekao to miesięczny koszt 2,99 zł. Aby uniknąć tej i tak już nie wielkiej opłaty wystarczy wykonać w ciągu miesiąca przynajmniej jedną transakcję na dowolną kwotę.

Ranking kont osobistych

Dokumenty

Regulamin promocji 100 zł za Konto Przekorzystne
Regulamin promocji 200 zł za kartę kredytową
Tabela Opłat i Prowizji

Komentarze (0)