zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Premia w gotówce (140 zł) i nagroda o wartości 100 zł za eKonto w mBanku! (ZAKOŃCZONE)

Premia w gotówce (140 zł) i nagroda o wartości 100 zł za eKonto w mBanku! (ZAKOŃCZONE)

21 lip 2019 Komentarze ok. 3 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Premia w gotówce – 140 zł oraz nagroda o wartości 100 zł w najnowszej promocji darmowego eKonta od mBanku! (ZAKOŃCZONE)

Premia w gotówce + nagroda z eKontem!

Kto może skorzystać z promocji?

 • Aby skorzystać z tej części promocji, w której przewidziana jest premia pieniężna 140 zł należy być nowym klientem, to znaczy osobą nieposiadającą (lub współposiadającą) konta osobistego w mBank od przynajmniej 01.01.2017.
 • Aby ubiegać się o nagrodę rzeczową o wartości 100 zł wystarczy, że nie będziemy korzystać z rachunku osobistego w mBank od co najmniej 12 miesięcy. Karencja w tej części promocji jest zdecydowanie niższa 🙂

Jak zgarnąć 140 zł w gotówce od mBanku?

Pełna premia 140 zł rozbita jest na 2 części: 100 zł i 40 zł. Aby zdobyć całość należy zacząć od:

 1. złóż wniosek online o otwarcie eKonta w promocji i podpisz umowę o jego prowadzenie najpóźniej do końca trwania akcji – 30.09.2020;
 2. następnie dla zdobycia premii 100 zł w ciągu 7 dni od otwarcia rachunku zasil go kwotą co najmniej 1 000 zł i do końca miesiąca wykonaj przynajmniej 5 transakcji bezgotówkowych (kartą wydaną do konta lub BLIKiem) na dowolną kwotę;
 3. aby, zdobyć drugą część (40 zł) w kolejnym miesiącu wykonaj te same czynności, co w poprzednim!

Złóż wniosek i weź udział w promocji!
 

Jak zgarnąć nagrodę o wartości 100 zł?

Rodzaj możliwej do wybrania nagrody uzależniony jest od wielkości miasta, w którym udamy się do placówki.

 1. najpóźniej do końca lipca złóż wniosek online o założenie eKonta mBank;
 2. następnie udaj się do jednej z placówek mBank, aby sfinalizować proces otwarcia indywidualnego rachunku (nie może to być konto współdzielone);
 3. zaraz po podpisaniu umowy odbierz jeden z dostępnych prezentów o wartości 100 zł.

Złóż wniosek i weź udział w promocji!
 

Czas trwania promocji

W promocji możemy wziąć udział do końca lipca – 31.07.2020.

Nagroda

Jeśli chodzi o nagrodę pieniężną 140 zł to poszczególne jej części premii będą wypłacane do końca miesiąca po miesiącu, w którym spełnimy warunki aktywności. Warunkiem odebrania całości jest posiadanie wciąż aktywnego konta złożonego w ramach promocji.

Nagrodę rzeczową o wartości 100 zł ( do wyboru Głośnik bezprzewodowy JBL GO 2, walizka turystyczna Baggia, karta podarunkowa 100 zł do wydania w Rossmannie lub Biedronce) możesz odebrać bezpośrednio w oddziale mBank, w którym zdecydujesz się umowę o konto podpisać.

***

Ile kosztuje konto osobiste eKonto w mBanku?

Prowadzenie samego rachunku rozliczeniowego nie kosztuje absolutnie nic. Natomiast utrzymywanie karty debetowej może Cię kosztować 7 zł miesięcznie, chyba że w ciągu danego miesiąca wykonasz co najmniej 1 transakcję bezgotówkową. Wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce również będą bezpłatne, jeśli wybierana kwota wyniesie co najmniej 100 . Jeśli mnie, to za taką operację zapłacisz 2,50 zł.

 • 0 zł wypłaty kartą od 100 zł ze wszystkich bankomatów w Polsce
 • 0 zł za kartę przy tylko 1 transakcji w miesiącu
 • 0 zł za 3 wypłaty z bankomatów za granicą
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku

2,5% w skali roku na rachunku Moje Cele!

Jednym z głównych profitów jest możliwość skorzystania z promocyjnego oprocentowania wynoszącego 2,5% na rachunku oszczędnościowego do regularnego oszczędzania Moje Cele dla nawet 20 000 zł!

Zawnioskować o otwarcie tego rachunku należy już na etapie składania wniosku o otwarcie eKonta. Promocyjnym oprocentowaniem środki będą objęte przez 4 pełne miesiące od otwarcia rachunku. Dodatkowo, aby osiągnąć wspomniane 2,5% w skali roku należy wykazać się aktywnym oszczędzaniem. Polega to na zapewnieniu sumy wpływów na rachunek oszczędnościowy w wysokości min. 100 zł.

***

Chcesz zarobić jeszcze więcej? Sprawdź prostą promocję Konta 360° Banku Millennium z premią do 220 zł!

Dokumenty

Regulamin Promocji
Tabela Opłat i Prowizji

Komentarze (0)