zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Oto, jak zamienisz kilka rat na jedną lżejszą

Oto, jak zamienisz kilka rat na jedną lżejszą

22 maj 2017 Komentarze ok. 3 minut czytania Oceń!
Oceń:
Ewa Wieczorska
Ewa Wieczorska - redaktorka, która kocha pisać. Pracowała w kilku ogólnopolskich …
[email protected]

Masz na głowie kredyt hipoteczny, samochód na raty, a do tego nie radzisz sobie ze spłatą limitu na karcie kredytowej? Borykasz się także z okrągłym zerem na koncie osobistym i jedyne co śni Ci się po nocach to Twoje zadłużenie? Jeśli na te pytania odpowiedziałeś pozytywnie to czas najwyższy na poradzenie sobie z kłopotami. Jedną z propozycji jest pożyczka konsolidacyjna od banku Citi Handlowy, dzięki której uregulujesz zaległe należności w formie jednej, przede wszystkim niższej raty. Poznaj szczegóły.

Pożyczka konsolidacyjna

To idealna propozycja dla osób, które na swojej głowie mają kilka zobowiązań i chciałyby połączyć je w jeden kredyt. Jakie są jej główne zalety? Przede wszystkim niższa rata, ale i brak kilku terminów spłat. Takie rozwiązanie pozwoli Ci nie zamartwiać się tym, czy każde zadłużenie uregulowałeś w czasie. Teraz będziesz płacić tylko JEDNĄ ratę.

Działanie pożyczki konsolidacyjnej jest bardzo proste – to bank zajmie się uregulowaniem Twojego zadłużenia, a Ty bierzesz nowy kredyt, który możesz spłacać przez dłuższy czas (około 8-10 lat). Pamiętaj, że masz możliwość połączenia spłaty kredytu hipotecznego z debetem na rachunku osobistym, czy problemami ze spłatą limitu na karcie kredytowej, ponieważ w grę nie wchodzą jedynie pożyczki gotówkowe.  To bez wątpienia duży plus.

Pożyczka konsolidacyjna w Citi Handlowy

Citi Handlowy wychodzi naprzeciw klientom i przygotował coś specjalnego. Pożyczka gotówkowa to atrakcyjnie oprocentowane środki, które możesz otrzymać na dowolny cel nawet w ciągu jednego dnia od złożenia wniosku.

Korzyści

 • pożyczkę możesz przeznaczyć na konsolidację innych zobowiązań finansowych – dzięki temu zamienisz wiele rat na jedną – niższą
 • decyzja nawet w godzinę od złożenia wniosku
 • minimum formalności – bank jako potwierdzenie dochodów akceptuje np. skan wyciągu z konta z wpływami pensji
 • szybki i elastyczny proces zawarcia umowy – bez wychodzenia z domu
 • pożyczka nawet do 150 tys. zł na okres 10 lat
 • oprocentowanie od 4,99%
 • RRSO dla pożyczki: 9,62%
 • poza środkami na spłatę Twoich zobowiązań, w zależności od sytuacji finansowej, możesz otrzymać dodatkowe środki na dowolny cel

Jak skorzystać z pożyczki konsolidacyjnej w Citi Handlowy?

Wyjaśnimy Ci jak to zrobić – wystarczy kilka prostych kroków, a pożyczka konsolidacyjna od Citi Handlowy będzie Twoja.

 1. Na początek wejdź na stronę promocji i zapoznaj się ze szczegółami tej oferty.
 2. Następnie wypełnij formularz kontaktowy – wpisz swoje imię, nazwisko, numer telefonu, adres e-mail oraz PESEL. Nie zapomnij wyrazić zgody na przetwarzanie danych osobowych (wcześniej dokładnie przeczytaj pełną treść klauzuli) oraz otrzymywanie informacji o statusie złożonego przez Ciebie wniosku.
 3. Poczekaj na telefon od doradcy banku. Kiedy zadzwoni wspólnie ustalicie warunki pożyczki oraz spiszecie wniosek kredytowy.
 4. Bank sprawdzi Twoją historię w Biurze Informacji Kredytowej (BIK) i wyda decyzję kredytową.
 5. Jeśli decyzja będzie pozytywna umowa o pożyczkę zostanie zawarta. I to już wszystko.

Dobry pomysł – lepsza jakość życia

Pożyczka konsolidacyjna od Citi Handlowy to świetny pomysł dla osób, które nie mogą uporać się z kilkoma zadłużeniami jednocześnie. Można otrzymać nawet do 150 tys. zł na okres 10 lat, a atrakcyjne oprocentowanie i RRSO da klientowi poczucie bezpieczeństwa i spokoju.

Koniec ze strachem o to, czy uda Ci się spłacić kolejne raty w terminie. Teraz czeka na Ciebie jedna niższa rata w Citi Handlowy.

Komentarze (0)