zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Zakończone » Podziel się premią 300 zł ze Szlachetną Paczką w promocji Banku BNP Paribas!

Podziel się premią 300 zł ze Szlachetną Paczką w promocji Banku BNP Paribas!

12 lis 2019 Komentarze ok. 2 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Podziel się premią ze Szlachetną Paczką w najnowszej promocji konta osobistego Banku BNP Paribas! Zachowaj 300 zł nagrody, podziel się nią lub oddaj całość!

Podziel się premią.

podziel się

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Oferta dla nowych klientów banku

Aby skorzystać z tej akcji, jako nowy klient nie możesz posiadać, ani współposiadać żadnego konta osobistego w Banku BNP Paribas od co najmniej 15 miesięcy.

Jak zdobyć premię 300 zł i jak się nią podzielić?

Najnowsza promocja konta osobistego BNP Paribas jest dość nietypowa, ponieważ przewiduje aż 3 warianty nagrody oraz co za tym idzie 3 różne warunki aktywności. Niezależnie od wyboru musisz zacząć od złożenia najpóźniej 16.22.2020 wniosku o otwarcie Konta Otwartego na Ciebie, a następnie do 30.11.2020 podpisać umowę o prowadzenie rachunku i aktywować go nadając karcie płatniczej numer PIN. Warianty nagrody:

  • 300 zł na Szlachetną Paczkę – w tej opcji całą swoją premię oddajesz na szczytny cel. Wystarczy podczas zakładania konta zaznaczyć taką opcję i następnie do 04.122020 zapewnić wpływy na konto w wysokości min. 1000 zł.
  • Część z 300 zł oddajesz na Szlachetną Paczkę – również podczas składania wniosku zaznaczasz, jaką część swojej nagrody chcesz przekazać na cele charytatywne. Wtedy również  do 04.20.2020 otrzymaj wpływy na łączną kwotę min. 1000 zł, wykonaj do końca grudnia transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 300 zł oraz min. 2 przelewy za pomocą bankowości elektronicznej. Ponadto do końca stycznia wykonaj w min. 5 transakcji BLIK oraz otrzymaj wpływ na łączną kwotę min. 1000 zł.
  • Zatrzymujesz pełne 300 zł premii – wyraź taką wolę przy składaniu wniosku oraz do końca grudnia wykonaj transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 300 zł oraz min. 2 przelewy za pomocą bankowości elektronicznej. Następnie do końca stycznia wykonaj min. 5 transakcji BLIK oraz otrzymaj wpływ na łączną kwotę min. 1000 zł.

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Czas trwania promocji?

Promocja trwa do 16.11.2020 lub do osiągnięcia limitu 3000 uczestników.

Kiedy otrzymasz premię?

Jeśli zechcesz przekazać darowiznę na Szlachetną Paczkę, to informację o spełnieniu warunków otrzymasz do 10.12.2020. Jeśli wybierzesz nagrodę, to bank poinformuje Cię o jej przyznaniu do 15.02.2020.

Po otrzymaniu informacji drogą mailową o przyznaniu premii należy zalogować się w panelu uczestniczka w celu jej odebrania. Do tego czasu nie odwołuj zgód marketingowych i nie wypowiadaj umowy o konto 🙂

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Samo prowadzenie konta jest bezwarunkowo darmowe. Ewentualnej opłacie wynoszącej
3 zł miesięcznie podlegać może utrzymanie karty debetowej „Otwartej na Dzisiaj”. Jeśli jednak wykonasz co najmniej jedną transakcję bezgotówkową na dowolną kwotę, wówczas będziesz zwolniony z tej opłaty.

Wypłaty z bankomatów BNP oraz Planet Cash są darmowe, za operacje przy użyciu innych maszyn przyjdzie Ci zapłacić 5 zł prowizji.

Ze wszystkich powyższych opłat zwolnione są bezwarunkowo osoby do 26. roku życia.

***

Sprawdź też promocję karty kredytowej mamBONUS Banku BNP Paribas i zgarnij premię do 300 zł w gotówce do wydania na Allegro!

karta kredytowa z premią

Dokumenty

Regulamin promocji
Tabela opłat i prowizji

Komentarze (0)