zgarnijpremie.pl » Podróże » Wygraj podróż do Machu Picchu z marką Salomon!

Wygraj podróż do Machu Picchu z marką Salomon!

18 paź 2019 Komentarze mniej niż minuta czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Weź udział w promocji marki Salomon i wygraj niesamowitą podróż do Machu Picchu! Dodatkowo codziennie do wygrania plecak Salomon o wartości 419 zł!

Podróż do Machu Picchu w konkursie Salomon.

machu picchu

Wycieczka do Machu Picchu w Promocji marki Salomon

Kto może skorzystać z promocji?

Uczestnikiem Promocji standardowo może być wyłącznie pełnoletnia osoba fizyczna, mieszkająca na terenie RP oraz posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych.

Jak skorzystać z promocji?

  1. W okresie trwania promocji (07.10 – 07.11.2019) udaj się do sklepu biorącego udział w promocji (pełna lista do w Dokumentach) i dokonaj zakupu na kwotę min. 200 ;
  2. Wejdź na stronę konkursową i wypełnij formularz zgłoszeniowy, podając swoje dane, przesyłając zdjęcie paragonu oraz „tworząc nieszablonowy, przełamujący stereotypy opis do wybranego zdjęcia”. Zdjęcia, do których można tworzyć opisy konkursowe znajdują się z lewej strony formularza;
  3. Aby odebrać nagrodę musisz zachować paragon oraz metki zakupionych produktów.

>Strona Konkursowa<

Czas trwania promocji?

Promocja trwa od 07.10.2019 do 07.11.2019.

Nagroda

Nagrodą główną w promocji jest podróż do Machu Piccchu oraz Inka Trail (4 dniowy trekking w Andach) dla 2 osób zorganizowana przez biuro podróży RELAKSMISJA wraz z biletami lotniczymi o wartości 20 000 zł.

Poza główna nagrodą w czasie trwania promocji codziennie możesz wygrać plecak Salomon OUT DAY 20+4 o wartości 419 . Wyboru spośród wszystkich zgłoszeń dokonuje komisja po zakończeniu każdego dnia trwania akcji. Laureatów tkz. „Nagrody Dnia” organizator ogłosi po 14 dniach od zgłoszenia do konkursu.

Szczegóły Promocji znajdziesz w Regulaminie poniżej.

Czym jest Machu Picchu?

Starożytne miasto Inków Machu Picchu położone wysoko w górach andyjskich na terenie dzisiejszego Peru jako jedno z siedmiu cudów świata uważane jest przez wielu za punkt obowiązkowy dla każdego szanującego się podróżnika. Od roku 1911, kiedy amerykański uczony Hiram Bingham odkrył to starożytne miasto Inków, Machu Picchu stało się prawdopodobnie najbardziej rozpoznawalną atrakcją turystyczną w Ameryce Południowej. Po dziś dzień wiele faktów dotyczących codziennego życia ludzi w tym niesamowitym mieście pozostają owiane tajemnicą.

***

Dodatkowo sprawdź ofertę Konta Przekorzystnego Banku Pekao wraz z kartą Mastercard Debit FX w promocji z premią 200 zł! Idealne połączenie dla osób podróżujących, aby nie przepłacać za przewalutowanie!

200 zÅ&#130; premii z Kontem

Dokumenty

Regulamin promocji
Lista sklepów biorących udział w Promocji

Komentarze (0)