zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Zakończone » 200 zł premii z Kontem Przekorzystym Banku Pekao!

200 zł premii z Kontem Przekorzystym Banku Pekao!

6 lis 2019 Komentarze ok. 2 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Zgarnij 200 zł premii z Kontem Przekorzystnym Banku Pekao i 3% na Koncie Oszczędnościowym! Identyczne warunki, jak ostatnio!

200 zł premii z Kontem Przekorzystnym

200 zł premii z Kontem

200 zł premii w gotówce z Kontem Przekorzystnym Banku Pekao

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja skierowana jest do nowych klientów banku, którzy od 01.01.2018 do 30.09.2019 nie posiadali ani nie współposiadali żadnego rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Banku Pekao.

Co zrobić, aby zgarnąć 200 zł premii?

  1. W czasie trwania promocji złóż wniosek za pomocą strony promocyjnej oraz otwórz rachunek Konto Przekorzystne wraz z Kartą lub aplikacją PeoPay (najpóźniej do 31.12.2019),
  2. Premia w wysokości 200 zł podzielona jest na 2 nagrody po 100 :
  • aby zgarnąć pierwsze 100 zł: do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego po miesiącu podpisania umowy zapewnij jednorazowy wpływ na Konto w wysokości min500  (z wyłączeniem wpłat gotówki, wpływów z tytułu rozliczenia depozytów terminowych lub udzielonych kredytów i pożyczek oraz przelewów wewnętrznych pomiędzy rachunkami własnymi klientów) oraz wykonaj minjedną transakcję bezgotówkową za pomocą karty debetowej wydanej do Konta lub za pomocą aplikacji PeoPay (poprzez dokonanie zapłaty za nabywane towary lub usługi).
  • aby zgarnąć drugie 100 zł powtórz te same czynności dodatkowo przez 3 kolejne miesiące (w sumie 4 razy).

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Czas trwania promocji?

Promocja trwa od 07.10.2019 do 31.12.2019. Tym razem nie ma limitu uczestników!

Nagroda

Wypłata pierwszej premii w wysokości 100  nastąpi do końca drugiego pełnego miesiąca kalendarzowego następującego po dniu przystąpienia do Promocji w formie przelewu na promocyjne Konto. Natomiast kolejne 100 otrzymasz najpóźniej do 29.05.2020.

Pamiętaj, że do otrzymania nagród musisz posiadać wciąż aktywne konto otwarte w promocji.

Dodatkową nagrodą poza premią pieniężną jest możliwość ulokowana środków na Koncie Oszczędnościowym 3% przez 6 miesięcy i do kwoty 30 000 zł! Z oferty tej możesz skorzystać otwierając konto oszczędnościowe najpóźniej do 08.01.2020.

***

Czy Konto Przekorzystne faktycznie jest darmowe?

Prowadzenie Konta Przekorzystnego będzie faktycznie darmowe, jeśli zasilisz je kwotą min. 500 zł miesięcznie oraz wykonasz co najmniej jedną płatność kartą lub PeoPay. W przeciwnym razie bank pobierze opłatę w wysokości 6 zł miesięcznie za prowadzenie konta oraz 3 zł za kartę debetową. Jeśli jednak nie ukończyłeś 26 roku życia, wówczas prowadzenie Konta Przekorzystnego z Karta będzie dla Ciebie bezpłatne bezwarunkowo.

0 zł za przewalutowanie!

Gwarancja niskich kursów przy płatnościach kartą za granicą, rozliczanych w ramach środków w PLN, dostępnych na Koncie Przekorzystnym możliwa jest dzięki karcie rewolucyjnej Mastercard Debit FX i polega na rozliczeniu płatności po kursach organizacji płatniczej Mastercard bez dodatkowych prowizji banku za przewalutowanie i bez doliczania marży banku do kursu wymiany.

(Nie dotyczy to sytuacji, gdy klient akceptuje przewalutowanie transakcji po kursie oferowanym w punkcie zlecenia płatności. Gwarancja nie obejmuje poziomu kursów Mastercard, które mogą wzrastać lub spadać.)

Sprawdź też jak możesz zgarnąć nawet 350 zł premii w gotówce w jesiennej promocji Konta Otwartego na Ciebie BNP Paribs!

Dokumenty

Regulamin promocji 200 zł
Regulamin promocji 3% na Koncie Oszczędnościowym
Tabela Opłat i Prowizji
Regulamin rachunków bankowych Banku Pekao S.A.

Komentarze (0)