zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Premia 350 zł na jesień z kontem osobistym BNP Paribas!

Premia 350 zł na jesień z kontem osobistym BNP Paribas!

7 października 2018 (Aktualizacja 14.10.2019) 2 komentarzy ok. 2 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Zakończone

350 zł na jesień to premia od BNP Parias za założenie Konta Otwartego na Ciebie i spełnienie prostych warunków aktywności. (OSIĄGNIĘTY LIMIT)

350 zł na jesień z BNP Paribas

350 zł na jesień

350 zł z kartą kredytową BNP Paribas

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja skierowana jest do nowych klientów banku, którzy w okresie 9 miesięcy przed złożeniem promocyjnego wniosku nie posiadali ROR-u w Banku BNP Paribas oraz w ramach działalności przejętej przez Bank z dniem 31.10.2018 w wyniku podziału podmiotu o numerze KRS 14540.

Jak skorzystać z promocji?

 1. Najpóźniej do 15.10.2019 złóż wniosek na stornie promocji o otwarcie Konta osobistego z Kartą i dostępem do Bankowości elektronicznej;
 2. Aby zgarnąć pierwsze 150 zł musisz zawrzeć umowę o prowadzenie konta najpóźniej do 20.10.2019 i do końca października wykonać 2 przelewy środków za pomocą Bankowości elektronicznej (Pl@net lub Aplikacji mobilnej GOmobile);
 3. Aby zdobyć drugą część nagrody w wysokości 200 musisz wykonać w listopadzie transakcje bezgotówkową/e na łączną kwotę min. 300 oraz zapewnić wpływ/y o wartości min. 1 000 .

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Czas trwania promocji?

Promocja trwa od 01.10.2019 do osiągnięcia 3000 rejestracji jednak nie dłużej niż do 15.10.2019. (OSIĄGNIĘTO LIMIT)

Nagroda

Maksymalna pula premii wynosi 350 podzielona jest na 2 etapy: 150 zł i 200 .

Wiadomość o przyznaniu 1 nagrody otrzymasz nie później niż do dnia 20.11.2019, natomiast wiadomość o przyznaniu 2 nagrody nie później niż do dnia 20.12.2019.

Wszystkie komunikaty otrzymasz w postaci wiadomości e-mail przesłanej na podany przez Ciebie podczas rejestracji w promocji adres.

Pierwsza nagroda trafi na Twoje konto jeszcze do końca listopada, zaś druga do końca grudnia! Warunkiem otrzymania premii jest posiadanie wciąż aktywnego konta z kartą.

***

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Samo prowadzenie konta jest bezwarunkowo darmowe. Ewentualnej opłacie wynoszącej 3 zł miesięcznie podlegać może utrzymanie karty debetowej „Otwartej na Dzisiaj”. Jeśli jednak wykonasz co najmniej jedną transakcję bezgotówkową na dowolną kwotę, wówczas będziesz zwolniony z tej opłaty.

Wypłaty z bankomatów BNP oraz Planet Cash są darmowe, za operacje przy użyciu innych maszyn przyjdzie Ci zapłacić 5 zł prowizji.

Ze wszystkich powyższych opłat zwolnione są bezwarunkowo osoby do 26 roku życia.

***

Sprawdź też ciekawą promocję konta osobistego BNP Paribas, dzięki której możesz kupić 1 z 3 modeli Smartfona Samsung z ratami 0%!

Dokumenty

Regulamin promocji

Komentarze (komentarzy: 2)

 • BNP Paribas klient 17 stycznia 2020 0 1 odpowiedzi

  Witam, czekałam od września na kartę, otrzymałam ją kurierem dopiero w grudniu mimo 6 interwencji. W grudniu w końcu zaczęłam korzystać z konta i zareklamowałam, że warunki promocji spełnię z miesięcznym opóźnieniem z winy banku (transakcje i wpływ miały być w listopadzie, a był już grudzień) wpłaciłam kasę, potem od razu odlałam niepotrzebną kwotę i zostawiłam te 300 złotych by spełnić warunki płatności, część już zrealizowałam. Właśnie teraz się zalogowałam i widzę, że karta jest zastrzeżona, środki z konta zniknęły, oraz nie ma historii transakcji mimo że płaciłam w grudniu.
  Ukradli mi 175 złotych z konta, premii nie wypłacili mimo reklamacji a konto według informacji z czatu zamknęli. ZŁODZIEJE i oszuści. Proszę o interwencję!

  • Wojciech Wojtczak 23 stycznia 2020 0

   Dzień dobry,
   opisany przez Panią przypadek jest bardzo złożony. Najlepiej będzie zgłosić oficjalną reklamację na sposób przeprowadzenia akcji promocyjnej: „Wszelkie reklamacje dotyczące sposobu przeprowadzenia Promocji można zgłaszać na piśmie na adres Organizatora:
   Agencja Hagen, ul. Sabały 60, 02-174 Warszawa z dopiskiem „REKLAMACJA” lub na adres e-mail:
   [email protected].”
   My niestety nie jesteśmy w stanie wpłynąć na decyzję banków. Jedynie opisujemy organizowane przez nie promocje.
   Pozdrawiamy.