zgarnijpremie.pl » Wiadomości » PKO BP pomoże policzyć firmom ślad węglowy. Trwają zapisy

PKO BP pomoże policzyć firmom ślad węglowy. Trwają zapisy

2 kwi 2024 Komentarze ok. 1 minuta czytania Oceń!
Oceń:
Maciej Korneluk
Humanista z serca, ekonomista z rozsądku. Pasję do promocji bankowych i ich …
[email protected]

Firmy posiadające swój rachunek w PKO BP będą mogły za pośrednictwem banku zmierzyć swój ślad węglowy. Trwają zapisy na dostęp do bezpłatnego kalkulatora.

Pilotażowy program

Z narzędzia będzie można skorzystać dzięki pilotażowemu programowi PKO BP. W jego ramach dana firma otrzyma roczny dostęp do jednego z kalkulatorów śladu węglowego. W programie dostępne będą rozwiązania od Envirly, Redigo Carbon i Plan Be Eco Responsiblee. Korzystając z nich, firma obliczy ślad węglowy we wszystkich trzech zakresach. Możliwa będzie także automatyzacja zbieranych danych.

Zgłoszenie do programu

By móc skorzystać z tej możliwości należy do 30 kwietnia 2024 roku zgłosić taką chęć swojemu opiekunowi klienta w PKO BP. Zgłoszenie można wysłać również samodzielnie na adres mailowy [email protected]. Oprócz danych dostępowych do narzędzia możliwe będzie także wsparcie ekspertów banku. Nie trzeba spełniać żadnych dodatkowych warunków, a udział w samym programie jest bezpłatny.

Korzyści z udziału

PKO BP podkreśla, że bieżące obliczanie śladu węglowego umożliwia podniesienie świadomości dotyczącej emisji własnych. Daje przez to wiedzę o możliwościach obniżenia kosztów operacyjnych przedsiębiorstwa. Przyczynia się również do budowania pozytywnego wizerunku firmy. Oprócz dbałości o środowisko naturalne umożliwia także dotarcie do świadomych odbiorców i przyszłych pracowników. 


Czytaj więcej

Komentarze (0)

Konto za Zero
Konto za Zero
Premia

300 zł

Karencja

Osoby nieposiadające konta osobistego w Banku PKO BP przynajmniej od 01.01.2022.

Od 01.01.2022

Warunki

po 50 zł zwrotu miesięcznie przez 6 miesięcy za korzystanie z karty płatniczej do konta.

(czytaj dalej)

Do 300 zł zwrotu

Poziom trudności

Łatwy

Złóż wniosek
Przeczytaj poniżej dalszą część