zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Konta osobiste » HIT! Odbierz 150 zł za skuteczne polecenie konta Citi Priority, a Twój znajomy nawet 700 zł!

HIT! Odbierz 150 zł za skuteczne polecenie konta Citi Priority, a Twój znajomy nawet 700 zł!

27 kwi 2017 4 komentarzy ok. 2 minut czytania Oceń!
Oceń:
Ewa Wieczorska
Ewa Wieczorska - redaktorka, która kocha pisać. Pracowała w kilku ogólnopolskich …
[email protected]

Ruszyła właśnie bardzo atrakcyjna oferta Citibanku – odbierz po 150 zł premii za każde polecenie nowemu klientowi konta Citi Priority, a Twój znajomy może zgarnąć aż 700 zł nagrody! Poznaj szczegóły tej oferty. 🙂

Kto może skorzystać z promocji?

Z oferty „Poleć Konto Citi Priority znajomemu – edycja III” mogą skorzystać posiadacze konta w Citi Handlowy lub karty kredytowej Citibank jako polecający oraz osoby, które od 31 października 2016 roku nie posiadały w banku konta osobistego lub rachunku oszczędnościowego (dotyczy również wszystkich współposiadaczy konta) lub nie byli pełnomocnikami do konta, jako poleceni.

Do kiedy trwa promocja?

Oferta dostępna dla 1000 uczestników, ważna do 31 stycznia 2018 roku.

Jak skorzystać z promocji?

 • do 31 stycznia 2018 roku wypełnij formularz i wskaż przyjaciela, któremu chcesz polecić konto

Weź udział w promocji!
 • jeśli Twój przyjaciel nie posiada konta osobistego Citi Priority, bank zadzwoni do niego i zbierze wymagane informacje do zawarcia umowy o konto osobiste Citi Priority.
 • Twój znajomy powinien spełnić jeden z dwóch warunków bezpłatnego prowadzenia konta: utrzymaj średnie saldo środków w wysokości min. 30 000 zł (na koncie osobistym, oszczędnościowym, lokacie, inwestycjach lub ubezpieczeniach) LUB zasilaj konto wynagrodzeniem lub sumą wpływów w wysokości min. 5000 zł miesięcznie i posiadaj min. jeden wybrany produkt kredytowy (karta kredytowa, pożyczka gotówkowa, linia kredytowa lub kredyt hipoteczny) oraz dokonać transakcji na łączna kwotę minimum 300 zł do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu od otwarcia konta
 • otrzymasz 150 zł w kolejnym miesiącu po spełnieniu warunków przez twojego przyjaciela (możesz polecić do 3 znajomych)
Nagroda zostanie wypłacona do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym zostaną spełnione warunki jej otrzymania na rachunek oszczędnościowo – rozliczeniowy.

„Do 700 zł bliżej niż myślisz z kontem Citi Priority”
Oferta dostępna dla 2000 uczestników, którzy nie posiadali w banku konta osobistego lub rachunku oszczędnościowego (dotyczy również wszystkich współposiadaczy konta) i nie byli pełnomocnikami do konta od dnia 31 października 2016 roku do dnia otwarcia konta w ramach oferty.

Przeczytaj więcej tutaj >>

„Nagroda na powitanie w Citi Priority – edycja IV”
Oferta dostępna dla 2500 uczestników, którzy otrzymali pierwszą premię, nie posiadali w banku konta osobistego lub rachunku oszczędnościowego (dotyczy również wszystkich współposiadaczy konta) i nie byli pełnomocnikami do konta po dniu 30 czerwca 2016 roku do dnia otwarcia konta w ramach oferty.

Opłaty za konto

 • 0 zł za opłatę za konto jeśli spełnisz jeden z warunków już opisanych wyżej (utrzymanie średnio miesięcznego salda na poziomie min. 30 000 zł lub zapewnienie wpływu na min. 5 000 zł), w przeciwnym razie miesięczna kwota za prowadzenie konta wyniesie 30 zł
 • bezpłatne wypłaty z bankomatów wszystkich sieci w Polsce
 • bezpłatne konto walutowe w EUR, USD, GBP i CHF
 • brak kosztów przewalutowania – podłącz swoją kartę debetową do konta walutowego i płać w krajach euro, Wielkiej Brytanii i USA

***

Bez wątpienia to jedna z atrakcyjniejszych ofert Citibanku! Za każde skuteczne polecenie konta Citi Priority bank zapłaci Ci aż 150 zł. Również Twój znajomy (polecany) może zgarnąć całkiem spore pieniądze, bo aż 700 zł nagrody! Nie czekaj i weź udział w tej promocji. 🙂

Weź udział w promocji!

Dokumenty

Regulamin promocji „Poleć konto Citi Priority znajomemu – edycja III”
Regulamin promocji „Do 700 zł bliżej niż myślisz z kontem Citi Priority”
Tabela Opłat i Prowizji

Komentarze (komentarzy: 4)

 • wry 16 listopada 2017 0 1 odpowiedzi

  Miesiąc temu wyciągałem kasę z bankomatu – pobrali 1% prowizji!!!!! (konto firmowe, a pobierają jeszcze 8 zł/mies opłaty za kartę). Złożyłem więc wniosek o rezygnację z karty, no to mi na tydzień zablokowali obsługę konta przez internet. Musiałem zrobić przelewy telefonicznie, to skasowali po 15zł za przelew. Na reklamację odpowiedzieli, że taka jest TOiP.
  W ciągu paru tygodni zabrali mi 118 zł.

  • Ewa Wieczorska 16 listopada 2017 0 1 odpowiedzi

   Czy opłaty, które poniosłeś zgadzają się z aktualną Tabelą Opłat i Prowizji? Czy w Regulaminie nie były zawarte warunki, dzięki którym np. da się uniknąć opłaty za kartę? Promocja, którą komentujesz, nie dotyczy konta firmowego.

   • wry 16 listopada 2017 0 1 odpowiedzi

    W żadnym regulaminie, ani TOiP nie jest napisane, że w przypadku rezygnacji z karty zablokują klientowi dostęp internetowy do konta, a jak będziesz potrzebowała zrobić przelew, to jedyną opcją jest płatny – telefoniczny.
    Komentuję promocję, żeby nowi klienci zwabieni 150, czy 700 zł za otwarcie konta, mieli świadomość, że to moje pieniądze – wieloletniego klienta i że oni za chwilę też zostaną oskubani.

    • Ewa Wieczorska 16 listopada 2017 0

     W dalszym ciągu nie komentujesz konta osobistego, o którym piszemy w tym artykule (tu wszystko jest opisane – zarówno o opłatach oraz o tym, jak ich uniknąć) – wcześniej pisałeś o koncie firmowym. Wszelkie wątpliwości co do usług, które opisujesz, musisz kierować do samego Banku. Pozdrawiam 🙂