zgarnijpremie.pl » Poradniki » Finanse codzienne - poradniki » Nowa odsłona zgarnijpremie.pl!

Nowa odsłona zgarnijpremie.pl!

22 mar 2022 Komentarze ok. 2 minut czytania 5.00 / 5 (1)
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Miło nam przedstawić nową odsłonę naszego bloga finansowego zgarnijpremie.pl. Blog poświęcony jest przede wszystkim promocjom bankowym, ale również szeroko pojętnym finansom osobistym. Zgarnijpremie.pl funkcjonuje od drugiej połowy 2017 roku. Od tamtej pory opisaliśmy ponad 800 promocji bankowych, zdobyliśmy zaufanie ponad 3000 obserwatorów na Facebooku oraz zebraliśmy prawie 56000 komentarzy.

Strona główna z komunikatorem

Projektując nową stronę główną staraliśmy się zastosować wszystkie najnowsze rozwiązania z zakresu budowania serwisów internetowych, aby każdy czytelnik czuł się swobodnie oraz intuicyjnie wybierał te tematy, na których mu zależy.

Największą nowością w nowym wydaniu ZP jest możliwość bezpośredniego kontaktu z nami za pomocą komunikatora Messenger. Przy czym nie musisz się dodatkowo logować na swoje facebookowe konto. Twoja wiadomość trafi do nas bezpośrednio, a my postaramy się jak najsprawniej udzielić Ci wyczerpującej odpowiedzi.

Odświeżone rankingi produktów

Dzięki odświeżonym rankingom łatwiej porównasz parametry oferty z danej kategorii produktowej. Jeśli szukasz konta osobistego, konta firmowego, karty kredytowej, lokaty bankowej, konta oszczędnościowego, usługi z najlepszą aplikacją mobilną albo po prostu najlepszej promocji bankowej to dobrze trafiłeś.

Nowe strony artykułowe

Czytelniejsze opisy promocji oraz łatwiejsze do zapamiętania szczegóły warunków aktywności to większa szansa na zdobycie atrakcyjnych premii. Z doświadczenia wiemy, że największym wyzwaniem dla naszych czytelników jest zapamiętanie niekiedy zawiłych warunków promocji, a w szczególności warunków aktywności oraz terminów ich realizacji. Opisy zakończonych promocji, do których warto czasami wracać, aby przypomnieć sobie owe warunki znajdziesz w kategorii Promocje finansowe wybierając filtr: „zakończone”.

Wraz z nowym wyglądem zgarnijpremie.pl rozszerzyliśmy nasze działania informacyjne o jeden z najpopularniejszych obecnie social mediów – TikTok. Odwiedź nasz profil i sprawdzaj najnowsze oferty: zgarnijpremie.pl na TikTok.

Aktualne promocje bankowe:

Komentarze (0)

Konto Jakie Chcę
Konto Jakie Chcę
Premia

480 zł

Karencja

Klienci nieposiadający konta w SBP od 01.04.2021 oraz niezakładający konta w promocji od co najmniej 01.04.2019.

Od 01.11.2020 / 01.04.2019

Warunki
  • 100 zł za otwarcie Konta Jakie Chcę oraz min. 1 raz zalogowanie się do aplikacji Santander mobile;
  • 200 zł za aktywność w czerwcu, lipcu i sierpniu:  zapewnij wpływ na konto min. 1000 zł; wykonaj min. 1 transakcję bezgotówkową kartą debetową o wartości co najmniej 10 zł; minimum 1 raz zaloguj się do aplikacji Santander mobile;
  • 100 zł do Allegro za aktywność w maju, czerwcu, lipcu, sierpniu oraz wrześniu: zaloguj się minimum 3 razy do aplikacji Santander mobile i wykonaj min. 3 przelewy w aplikacji mobilnej;
  • 80 zł za polecenie konta znajomemu oraz jego aktywność.

(czytaj więcej)

300 zł + 100 zł + 80 zł

Poziom trudności

Łatwy

Złóż wniosek
Przeczytaj poniżej dalszą część
Optimized with PageSpeed Ninja