zgarnijpremie.pl » Poradniki » Finanse codzienne - poradniki » Nowa odsłona zgarnijpremie.pl!

Nowa odsłona zgarnijpremie.pl!

22 mar 2022 Komentarze ok. 2 minut czytania 5.00 / 5 (1)
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Miło nam przedstawić nową odsłonę naszego bloga finansowego zgarnijpremie.pl. Blog poświęcony jest przede wszystkim promocjom bankowym, ale również szeroko pojętnym finansom osobistym. Zgarnijpremie.pl funkcjonuje od drugiej połowy 2017 roku. Od tamtej pory opisaliśmy ponad 800 promocji bankowych, zdobyliśmy zaufanie ponad 3000 obserwatorów na Facebooku oraz zebraliśmy prawie 56000 komentarzy.

Strona główna z komunikatorem

Projektując nową stronę główną staraliśmy się zastosować wszystkie najnowsze rozwiązania z zakresu budowania serwisów internetowych, aby każdy czytelnik czuł się swobodnie oraz intuicyjnie wybierał te tematy, na których mu zależy.

Największą nowością w nowym wydaniu ZP jest możliwość bezpośredniego kontaktu z nami za pomocą komunikatora Messenger. Przy czym nie musisz się dodatkowo logować na swoje facebookowe konto. Twoja wiadomość trafi do nas bezpośrednio, a my postaramy się jak najsprawniej udzielić Ci wyczerpującej odpowiedzi.

Odświeżone rankingi produktów

Dzięki odświeżonym rankingom łatwiej porównasz parametry oferty z danej kategorii produktowej. Jeśli szukasz konta osobistego, konta firmowego, karty kredytowej, lokaty bankowej, konta oszczędnościowego, usługi z najlepszą aplikacją mobilną albo po prostu najlepszej promocji bankowej to dobrze trafiłeś.

Nowe strony artykułowe

Czytelniejsze opisy promocji oraz łatwiejsze do zapamiętania szczegóły warunków aktywności to większa szansa na zdobycie atrakcyjnych premii. Z doświadczenia wiemy, że największym wyzwaniem dla naszych czytelników jest zapamiętanie niekiedy zawiłych warunków promocji, a w szczególności warunków aktywności oraz terminów ich realizacji. Opisy zakończonych promocji, do których warto czasami wracać, aby przypomnieć sobie owe warunki znajdziesz w kategorii Promocje finansowe wybierając filtr: „zakończone”.

Wraz z nowym wyglądem zgarnijpremie.pl rozszerzyliśmy nasze działania informacyjne o jeden z najpopularniejszych obecnie social mediów – TikTok. Odwiedź nasz profil i sprawdzaj najnowsze oferty: zgarnijpremie.pl na TikTok.

Aktualne promocje bankowe:

Komentarze (0)

Konto Santander
Konto Santander
Premia

900 zł premii +5% na lokacie

Karencja

Osoby nieposiadające konta osobistego w Santander Banku Polska od co najmniej 01.01.2021.

Od 01.01.2021

Warunki
  • 400 zł za otwarcie konta i spełnienie warunków aktywności:
    150 zł za: otwarcie konta z kartą w promocji i zgodami marketingowymi oraz w kwietniu i maju zapewnisz min. 1000 zł wpływów (min. 300 jeśli masz poniżej 26 lat).
    150 zł za: w czerwcu i lipcu zapewnisz min. 1000 zł wpływów (min. 300 jeśli masz poniżej 26 lat) i zapłacisz raz kartą lub BLIKIEM i zalogujesz się do aplikacji.
    100 zł za: spełnienie wszystkich warunków promocji i w każdym z miesięcy kwiecień, maj, czerwiec i lipiec wykonasz min. 3 płatności kartą o wartości min. 10 zł każda.
  • 100 zł za Kantor Santander
  • 100 zł w Programie Poleceń;
  • 300 zł zwrotu za zapłacone rachunki

(czytaj więcej)

900 zł

Poziom trudności

Łatwy

Złóż wniosek
Przeczytaj poniżej dalszą część