zgarnijpremie.pl » Wiadomości » Nest Bank i Shoper nawiązują współpracę. Skorzystają na niej użytkownicy platformy sprzedażowej

Nest Bank i Shoper nawiązują współpracę. Skorzystają na niej użytkownicy platformy sprzedażowej

23 lutego 2024 (Aktualizacja 29.03.2024) Komentarze ok. 2 minut czytania Oceń!
Oceń:
Maciej Korneluk
Humanista z serca, ekonomista z rozsądku. Pasję do promocji bankowych i ich …
[email protected]

Nest Bank poinformował o nawiązaniu współpracy z platformą Shoper. Dzięki niej użytkownicy platformy e-commerce będą mogli w łatwy sposób skorzystać z oferty produktowej banku. 

Nest Bank aktywnie rozwija sieć partnerstw biznesowych

Shoper to kolejny po IKEA i Allegro partner Nest Bank z branży e-commerce. Firma Shoper dostarcza swoim klientom niezbędne oprogramowanie do założenia i obsługi sklepu internetowego. Zapewnia również szereg narzędzi ułatwiających sprzedaż. Dzięki nawiązanej z Nest Bankiem współpracy użytkownicy platformy Shoper zyskają ułatwiony dostęp do oferty produktowej banku. 

“Współprace takie jak ta stanowią istotny element naszej strategii rozwoju, bo dzięki nim docieramy do kolejnych przedsiębiorców, którzy uzyskują łatwy dostęp do przeznaczonych dla nich produktów” – mówi Marek Szcześniak, Dyrektor Zarządzający Obszarem Innowacji i Rozwoju Biznesu w Nest Bank.

Dostęp do rozwiązań kredytowych Nest Bank w panelu Shoper

Sprzedawcy korzystający z Shoper już wkrótce znajdą w swoim panelu dostęp do oferty kredytowej Nest Banku. Wypełniając odpowiedni formularz, mogą złożyć wniosek o kredyt gotówkowy lub odnawialny. W efekcie skontaktuje się z nimi dedykowany opiekun klienta z Nest! w celu przygotowania dostosowanej do wymagań klienta oferty. Choć oferta dostępna będzie online, do podpisania umowy wymagana będzie wizyta w oddziale banku.

Z tego powodu dla przedsiębiorców przygotowano również ofertę kredytu gotówkowego “na klik”. W tym przypadku całość procesu — od wnioskowania do podpisania umowy, odbywać się będzie w sposób zdalny. Bank zapewnia, że dostęp do środków kredytowych klient może uzyskać nawet w 24 godziny.

Zachęta do skorzystania z pełnej oferty Nest Banku

Oprócz tego Nest Bank zachęca sprzedawców na Shoper do skorzystania z promocyjnych produktów depozytowych. Oprócz BIZnest Konta, wolnego od opłat za prowadzenie rachunku, kartę i przelewy online, bank zachęca do założenia Nest POSa. Jest to wygodna forma terminala płatniczego w postaci dedykowanej aplikacji mobilnej w telefonie. Za korzystanie z niego przedsiębiorca może otrzymać obecnie nawet 400 zł premii. Szczegółowe warunki dostępne są na stronie banku.


Czytaj więcej

Komentarze (0)

BIZnest Konto
BIZnest Konto
Utrzymanie konta

Bezwarunkowo darmowy rachunek.

0 zł

Utrzymanie karty

Bezwarunkowo darmowa karta.

0 zł

Wypłata z bankomatów obcych

6 zł za każdą transakcję.

6 zł

Czy premia?
  • do 500 zł – zwrotu po 50 zł przez 10 miesięcy;
  • do 400 zł – za skorzystanie z oferty na terminal płatniczy.

(czytaj więcej)

900 zł

Złóż wniosek
Przeczytaj poniżej dalszą część