zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Konta osobiste » Nawet do 1500 zł w programie poleceń Banku Pekao SA

Nawet do 1500 zł w programie poleceń Banku Pekao SA

20 maj 2024 Komentarze ok. 2 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

W najnowszej edycji programu poleceń Banku Pekao SA nagradzane są skuteczne polecenia Konta Przekorzystnego dla młodych (50 zł) lub osobistego (100 zł). Osoby polecone mogą skorzystać z trwającej promocji z premią do 200 zł i 7% na koncie oszczędnościowym.

Kto może zarobić w Programie Polecam Przekorzystnie Banku Pekao?

W programie polegającym na polecaniu Konta Przekorzystnego Banku Pekao S.A. znajomym (choć w rzeczywistości mogą to być zupełnie obcy ludzie) na premię mogą liczyć udostępniający swój kod polecenia obecni klienci banku.

Osoba polecona musi spełnić warunek nowego klienta. W regulaminie obecnej edycji opisano takiego klienta, jako osobę nieposiadającą konta osobistego, oszczędnościowego, firmowego lub lokaty w terminie od 01.02.2022 do 15.05.2024.

Warunki do spełnienia przez osobę Polecającą (do 1500 zł za 15 poleceń)

Krok 1

Jeśli do tej pory nie rejestrowałeś się w Programie Poleceń Banku Pekao S.A. (tj. nie brałeś udziału w poprzednich edycjach programu) to dołącz do programu również najpóźniej do 20.11.2024, zaakceptuj jego regulamin oraz wyraź wymagane zgody marketingowe.

Krok 2

Przekaż kod polecenia osobie, która składa wniosek o otwarcie konta bankowego biorącego udział w Programie Poleceń. Pamiętaj, że otrzymasz nagrodę, jeśli ta osoba użyje twojego kodu polecenia oraz sama wywiąże się z obowiązku rejestracji w programie, spełni warunki aktywności wykonania 1 transakcji kartą do konta.

Krok 3
  • Osoba polecana musi do 20.11.2024 przystąpić do Programu Poleceń Banku Pekao S.A. w bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej PeoPay oraz wyrazić wszystkie dostępne zgody marketingowe i zaakceptować regulamin programu;
  • Do końca miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy o konto z polecony musi wykonać min. jedną transakcję bezgotówkową za pomocą otrzymanej karty debetowej lub w aplikacji PeoPay o dowolnej wartości.
Nagroda

Twoja nagroda  (100 zł lub 50 zł za Konto Przekorzystne dla Młodych) zostanie wydana w zależności od terminu spełnienia warunków przez Poleconego. Może to być do 15 dnia miesiąca od sierpnia 2024 do lutego 2025.

O tym pamiętaj!

Zarówno osoba Polecająca, jak i Polecona musi wyrazić wszystkie zgody marketingowe oraz nie wycofywać ich aż do odebrania swoich nagród (tak samo, jak w każdej innej promocji bankowej). Po tym czasie można zrezygnować z tych zgód.

Do warunku wykonania transakcji przez Poleconego nie wliczają się płatności Blikiem, transakcje zwrócone oraz wykonane w punktach handlowo-usługowych opisanych kodami MCC wskazanymi w regulaminie obecnej edycji programu poleceń. Chodzi o internetowe przekazy pieniężne (kod 4829), przekazy w instytucjach finansowych (MCC 6050) oraz niefinansowych obejmujące walutę obcą, zlecenia pieniężne i czeki podróżne (MCC 6051).

Złóż wniosek

Czytaj więcej

TAG:

Komentarze (0)

Konto Przekorzystne
Konto Przekorzystne
Premia

200 zł + 7% do 100 tys. zł

Karencja

Klienci, którzy nie posiadali konta w Banku Pekao od 01.08.2021 do 08.01.2023.

od 01.08.2021

Warunki

W każdym z 3 miesięcy po otwarciu Konta Przekorzystnego z kartą debetową wykonaj min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą debetową do konta.

(czytaj więcej)

200 zł

Poziom trudności

Bardzo łatwy

Złóż wniosek
Przeczytaj poniżej dalszą część