zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Karty kredytowe » Nawet 500 zł od Allegro i Citibanku. Sprawdź szczegóły promocji

Nawet 500 zł od Allegro i Citibanku. Sprawdź szczegóły promocji

21 kwi 2017 Komentarze ok. 4 minut czytania Oceń!
Oceń:
Ewa Wieczorska
Ewa Wieczorska - redaktorka, która kocha pisać. Pracowała w kilku ogólnopolskich …
[email protected]

Mamy dla Was bardzo interesującą promocję. Allegro nawiązało współpracę z Citibankiem i ma do rozdania vouchery o wartości 300 zł i 500 zł do wykorzystania na dowolny asortyment Allegro.pl. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami!

Co możesz zyskać?

Voucher o wartości 300 zł lub 500 zł do wykorzystania w sklepie Allegro.pl.

Kto może skorzystać z tej promocji?

Każdy kto od 1 stycznia 2015 roku nie posiadał żadnej głównej karty kredytowej w Citibanku.

Dodatkowo:

  • musisz mieć skończone 21 lat
  • Twój dochód netto musi wynosić min. 1200 zł
  • w obecnej firmie musisz pracować min. 3 miesiące lub prowadzić działalność gospodarczą min. 2 lata (w przypadku działalności musisz mieć 25 lat)

Z promocji możesz skorzystać do 30 czerwca 2017 roku.

Krok po kroku: w ten sposób zdobędziesz voucher 300 zł

Na początek załóż kartę kredytową w Citibanku np. Citi Simplicity, która jest darmowa. Wejdź na tę stronę i wypełnij krótki formularz. Po kilku dniach powinien skontaktować się z Tobą konsultant banku, który pomoże Ci dokończyć formalności.

Pamiętaj! W rozmowie z konsultantem wyraźnie zaznacz, że chodzi Ci o premię 300 zł i nie chcesz korzystać z opcji pożyczki i Planu Ratalnego Komfort (choć ta opcja pozwala zdobyć 500 zł zamiast 300 zł to ma mankament – opłaty z nią wiązane).

Kolejny krok to zalogowanie się do bankowości internetowej lub mobilnej przynajmniej jeden raz. Musisz to zrobić najpóźniej do drugiego miesiąca następującego po zawarciu umowy – jeśli umowę podpiszesz w maju, zaloguj się w maju, czerwcu lub lipcu. Jeśli wiesz, że nie zalogujesz się więcej niż jeden raz, zrób to jak najszybciej. Przynajmniej ten krok będzie już wykonany. 😉

Ostatni krok to zapłacenie za zakupy kartą. Musisz wydać 500 zł do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu, w którym zawarłeś umowę z bankiem – jeśli podpiszesz ją w maju to płatności na łączną kwotę 500 zł musisz dokonać do lipca. Przykładowo możesz wydać w jednym miesiącu np. 300 zł, a w drugim 200 zł albo wedle uznania. Prawda, że proste? 🙂

Ważne: Do limitu liczą się transakcje wykonane w punktach usługowo-handlowych – sklepy, markety, stacje benzynowe, restauracje, hotele i wszystkie inne miejsca, w których możesz zapłacić kartą.

Krok po kroku: w ten sposób zdobędziesz voucher 500 zł

Tutaj na początku sprawa wygląda podobnie – wypełniasz formularz na stronie Citi Handlowy, czekasz na kontakt z konsultantem, dostarczasz wymagane dokumenty i logujesz się przynajmniej jeden raz w serwisie bankowości internetowej lub poprzez aplikację mobilną banku.

Sprawa komplikuje się przy kolejnym kroku, mianowicie żeby dostać voucher o wartości 500 zł musisz przelać min. 500 zł z nowej karty na dowolne konto osobiste i rozłożyć spłatę na raty w Planie Spłat ratalnych Komfort (przelew taki nie może stanowić przelewu na opłacanie rachunków) lub dokonać transakcji nową kartą na kwotę min. 500 zł i rozłożyć spłatę na raty w Planie Spłat ratalnych Komfort – masz na to czas do końca pierwszego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy.

Opłaty za konto

Jeśli wybierzesz kartę Simplicity nie poniesiesz za nią żadnych opłat. Pamiętaj, by zajrzeć do aktualnej Tabeli Opłat i Prowizji.

Jak i kiedy odbiorę voucher?

Voucher otrzymasz do końca trzeciego miesiąca następującego po miesiącu, w którym została zawarta umowa o kartę – jeśli założysz ją w maju, to Twój voucher pojawi się u Ciebie przed końcem sierpnia. Szukaj go w skrzynce odbiorczej w panelu bankowości internetowej.

Na to zwróć szczególną uwagę

* wybierz np. kartę Simplicity, która jest za darmo (za inne karty zapłacisz nawet kilkanaście złotych/miesiąc)
* zwróć uwagę na dodatkowe płatne usługi – poproś o wyłączenie konsultanta banku (np. Citi Phone za 6 zł/miesiąc)
* voucher jest ważny do 31 grudnia 2017 roku
* możesz kupić jedną droższą rzecz lub więcej tańszych
* jeśli nigdy wcześniej nie korzystałeś z karty kredytowej dowiedz się o niej więcej np. w regulaminie kart kredytowych albo z naszego poradnika

***

Jak widzisz przystąpienie do najnowszej promocji Citibanku i Allegro nie jest trudne. Jedynie musisz się zdecydować, czy wolisz voucher na 300 zł, czy jednak na 500 zł. Pamiętaj, że przy tej drugiej opcji musisz spełnić więcej warunków – są z nią związane dodatkowe opłaty.

Jeśli dzięki naszemu artykułowi zdecydowałeś się na którąś z opcji to życzymy Ci udanych zakupów! 🙂

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Zobacz sam dokumenty, które dotyczą tej promocji

Regulamin promocji
Tabela Opłat i Prowizji
Regulamin kart kredytowych

Komentarze (0)