zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Nawet 2000 zł premii + 0 zł przez rok za Konta Przekorzystnego Biznes Banku Pekao w promocji!

Nawet 2000 zł premii + 0 zł przez rok za Konta Przekorzystnego Biznes Banku Pekao w promocji!

2 mar 2023 Komentarze ok. 3 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Teraz nawet 2000 zł premii za skorzystanie z najnowszej promocji Konto Przekorzystnego dla Firm Banku Pekao! Do tego prowadzenie konta w promocji przez rok za 0 zł!

2000 zł za konto firmowe Banku Pekao!

Dla kogo jest ta promocja?

Promocja skierowana jest do przedsiębiorców zarejestrowanych w Polsce oraz nie korzystających z rachunków dla firm w Banku Pekao w czasie od 01.12.2020.

Maksymalna premia 2000 zł podzielona jest na 3 części:

Start
 • Najpóźniej do 30.06.2023 załóż zdalnie (selfie) Konto Przekorzystne Biznes z kartą do konta;
 • na etapie składania wniosku koniecznie wyraź zgody na kontakt marketingowy;
 • aby kolejne premie przewidziane w promocji zostały naliczone w każdym miesiącu wykonaj przelew do ZUS na kwotę min. 270 zł z otwartego w ramach promocji rachunku bieżącego Konto Przekorzystne Biznes w złotych przez minimum 6 kolejnych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu, w którym została zawarta umowa rachunku bieżącego Konto Przekorzystne Biznes.
600 zł
 • odbieraj 3% od łącznej wartości transakcji bezgotówkowych miesięcznie kartą debetową Mastercard do konta lub aplikacją PeoPay;
 • aby zwrot został naliczony musisz wydać w miesiącu min. 500 zł kartą;
 • kwota zwrotu nie może przekroczyć 100 zł w danym miesiącu kalendarzowym przez 6 miesięcy.
600 zł
 • Zawrzyj z bankiem umowę o terminal płatniczy. Następnie przez 6 kolejnych miesięcy następujące po miesiącu otwarcia rachunku przyjmuj za pomocą terminala płatności na kwotę min. 1000 zł miesięcznie;
 • z tej części premii wyłączone są przedsiębiorstwa z branży: biura turystyczne/podróży (PKD 79.11A, 79.11B, 79.12Z), kantory (PKD 66.12Z), lombardy (PKD 64.92Z), TAXI (PKD 49.32Z), agencje towarzyskie (PKD 96.09Z), kasyna (PKD 92.00Z), sprzedaż detaliczna broni i amunicji (PKD 47.78Z), produkcja broni i amunicji (PKD 46.69Z, 25.40.Z).
800 zł
 • W okresie trwania promocji zawrzyj umowę leasingową z Pekao Leasing oraz wykonuj przez okres 6 kolejnych miesięcy kalendarzowych (następujących po miesiącu zawarcia umowy konta) min. 1 przelew miesięcznie  o wartości min. 2000 zł tytułem spłaty raty leasingowej;
 • jeśli nie potrzebujesz umowy leasingowej to alternatywnie możesz zawrzeć umowę o kredyt lub pożyczkę w ciągu 6 miesięcy następujących po miesiącu otwarcia rachunku z gwarancją BGK lub EFI na min. 100 000 zł;
 • ewentualnie dla tej premii możesz skorzystać czterokrotnie z usługi factoringu w Pekao Factoring (w ciągu 6 miesięcy).
Nagroda

Każdą z części nagród otrzymasz na konto firmowe najpóźniej do końca miesiąca po miesiącu spełnienia wymaganych warunków.

Pamiętaj, że każda premia w przypadku firm jest przychodem przedsiębiorstwa i należy uiścić stosowny podatek.

Złóż wniosek

Czas trwania promocji?

Promocja trwa do 30.06.2023.

Ile kosztuje Konto Przekorzystne Biznes?

Prowadzenie Konta Przekorzystnego Biznes otwarte w promocji jest darmowe przez 12 miesięcy. Poza promocją będzie darmowe jeśli przynajmniej raz w miesiącu zapewnisz, którąś z tych operacji: wpływ min. 2 000 z wyłączeniem wpływów z tytułu rozliczenia depozytów terminowych lub udzielonych kredytów i pożyczek oraz przelewów między rachunkami klienta, przelew do ZUS/US, 1 wpływ z terminala wydanego przez bank, 1 transakcję wymiany walut w banku, opłacenie 1 raty leasingu w Pekao Leasing.  W przeciwnym wypadku opłata wyniesie 9 zł miesięcznie.

Obsługa karty debetowej wydanej do Konta będzie darmowa, jeśli w ciągu miesiąca wykonasz nią płatności na kwotę co najmniej 300 . W przeciwnym razie utrzymanie karty wyniesie miesięcznie 7 zł.

Wypłaty z bankomatów własnych są oczywiście darmowe, natomiast te wykonywane z maszyn należących do innych operatorów ograniczone są do 2 darmowych w miesiącu. Za każdą kolejną operację tego typu zostanie pobrana prowizja w wysokości 2% podejmowanej gotówki ale nie mnie niż 5 zł.

Złóż wniosek

Nie przegap

Komentarze (0)

Dla kogo?

Nowi klienci, którzy nie posiadali konta firmowego w Banku Pekao od 01.12.2020.

Czas trwania promocji

Promocja trwa do 30.06.2023.

Nagroda

2000 zł premii w gotówce.

Termin wypłaty nagrody

Każdą z części otrzymasz najpóźniej do końca miesiąca po miesiącu spełnienia warunków.

Złóż wniosek
Przeczytaj poniżej dalszą część