zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Najnowsza promocja CitiKonta z premią 150 zł w gotówce i 2 wysyłkami InPost!

Najnowsza promocja CitiKonta z premią 150 zł w gotówce i 2 wysyłkami InPost!

23 mar 2018 Komentarze ok. 2 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Najnowsza promocja CitiKonta!

Najnowsza promocja

Kto może skorzystać z promocji CitiKonta?

Promocja skierowana jest wyłącznie do nowych klientów, to znaczy osób które przynajmniej od 01.01.2020 do dnia przystąpienia do promocji nie posiadały ani nie współposiadały żadnego konta osobistego lub rachunku oszczędnościowego w Citibanku.

Posiadanie popularnej karty kredytowej Citi Simplicity nie wyklucza z udziału w akcji promocyjnej.

Jak zdobyć 150 zł w gotówce i 2 darmowe przesyłki InPost?

  • Najpóźniej do 19.06.2021 złóż wniosek o darmowe Citikonto oraz podpisz umowę o prowadzenie rachunku. Z racji tego, że do tego czasu konto powinno być otwarte i aktywne wniosek o jego otwarcie należy złożyć z rozsądnym wyprzedzeniem. Możesz samodzielnie złożyć wniosek za pomocą selfie lub zostawić swoje dane i poczekać na telefon od konsultanta banku;
  • 2 kody do Szybkiego nadania InPost otrzymasz za sam fakt otwarcia rachunku i wyrażania zgody marketingowej na przesyłanie informacji o ofertach Citibanku;
  • 50 zł zgarniesz, jeśli do końca pierwszego miesiąca po otwarciu konta zalogujesz się min. raz do aplikacji Citi Mobile i zapewnisz wpływ na konto o wartości min. 100 zł;
  • 50 zł odbierzesz, jeśli w drugim miesiącu zapewnisz wpływ na konto min. 2000 zł z tytułu wynagrodzenia lub wykonasz w Citi Kantor zlecenie walutowe na kwotę min. 2000 zł;
  • 50 zł zdobędziesz, jeśli do końca trzeciego miesiąca dodasz swoją kartę płatniczą do Apple Pay lub Google Pay i dokonasz tym sposobem płatności transakcji na kwotę min. 100 zł.

Złóż wniosek i weź udział w promocji!
 
Wskazówka!
Nie wiesz, jak spełnić warunek aktywności polegający na zapewnieniu wpływów na konto? Wystarczy, że założysz kilka kont i dzięki nim wykonasz potrzebne operacje. W ten sposób zarabiasz nawet kilkaset złotych miesięcznie, a w skali roku nawet kilka tysięcy!

Czas trwania promocji

Promocyjna oferta nowego CitiKonta trwa do osiągnięcia limitu 6000 otwartych kont, ale nie dłużej niż do 19.06.2021.

Kiedy odbierzesz nagrodę?

Pierwszą część premii w postaci 2 kodów do nasłania przesyłek InPost otrzymasz do końca miesiąca po miesiącu otwarcia rachunku.

Każde z kolejnych 50 zł premii (3×50 zł) otrzymasz do końca kolejnego miesiąca po miesiącu spełnienia wymaganych warunków aktywności.

Pamiętaj, że warunkiem odebrania premii jest posiadanie wciąż aktywnego konta otwartego w promocji. Nie możesz zatem wypowiadać umowy o prowadzenie rachunku aż do odebrania ostatniej części premii.

Ile kosztuje CitiKonto Citibanku?

Otwarcie i utrzymanie rachunku osobistego Citi jest bezwarunkowo darmowe. Co więcej posiadanie karty debetowej do konta również nie podlega żadnym miesięcznym opłatom!

Korzystanie z bankomatów należących do Citi jest oczywiście darmowe. Korzystanie z urządzeń konkurencji obejdzie się bez opłaty za 4 pierwsze transakcje w miesiącu. Każda kolejna operacja to koszt 8 zł prowizji.

Miłym dodatkiem jest możliwość wykonania 3 darmowych przelewów natychmiastowych (Express Elixir) przez internet w miesiącu. Każda kolejna operacja tego typu to koszt 5 zł.

Ranking kont osobistych

Dokumenty

Regulamin Promocji 150 zł i 2 wysyłki InPost
Tabela opłat i prowizji

Komentarze (0)