zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » OSTATNI DZIEŃ PROMOCJI! Odbierz 150 zł do Allegro.pl za założenie Konta 360˚

OSTATNI DZIEŃ PROMOCJI! Odbierz 150 zł do Allegro.pl za założenie Konta 360˚

27 kwi 2017 8 komentarzy ok. 2 minut czytania Oceń!
Oceń:
Ewa Wieczorska
Ewa Wieczorska - redaktorka, która kocha pisać. Pracowała w kilku ogólnopolskich …
[email protected]

12 edycja promocji Money Mania przedłużona do 6 listopada! Tym razem za założenie Konta 360˚ lub Konta 360˚ Student w Banku Millennium otrzymasz 150 zł na dowolne zakupu w Allegro.pl. Nie czekaj i poznaj szczegóły tej oferty! 🙂

Co możesz zyskać?

150 zł do wykorzystania w serwisie Allegro.pl oraz darmowe konto osobiste w Banku Millennium.

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja skierowana jest do osób, które od 1 kwietnia 2015 roku nie były klientami Banku Millennium.

Jak skorzystać z promocji?

 • zarejestruj się na stronie akcji (kliknij w zielony przycisk poniżej) do 6 listopada 2017 roku

Kliknij tutaj i skorzystaj z promocji!
 • podaj swój adres e-mail, na który zostanie wysłany link aktywacyjny (kliknij w niego i potwierdź rejestrację w promocji Money Mania)
 • po potwierdzeniu rejestracji, na stronie akcji promocyjnej zostanie Ci udostępniony link przekierowujący do wniosku o założenie Konta 360˚ lub Konta 360˚ Student
 • kolejny krok to uzupełnienie danych osobowych oraz wyrażenie zgody marketingowej
 • umowę podpisz do 10 listopada 2017 roku poprzez kuriera lub wizytę w oddziale
 • w dwóch kolejnych miesiącach – listopadzie i grudniu 2017 roku zasil konto w Banku Millennium kwotą min. 1000 zł oraz wykonaj co najmniej jedną płatność bezgotówkową (kartą wydaną do konta lub BLIKiem)

Pamiętaj! Żeby zdobyć nagrodę musisz skorzystać z promocji wchodząc na jej specjalną stronę, gdzie dokonasz rejestracji i otrzymasz link przekierowujący do wniosku o założenie konta w Banku Millennium.

Przyznanie nagrody

Jeśli spełniłeś wszystkie warunki promocji, o przyznaniu nagrody zostaniesz powiadomiony w wiadomości e-mail do 22 stycznia 2018 roku. Od razu otrzymasz unikalny kod o wartości 150 zł do Allegro.pl.

Kod jest ważny 180 dni od momentu jego wydania. Możesz go wykorzystać tylko raz (przy jednych zakupach).

Konto 360˚ i 360˚ Student

W bardzo prosty sposób konto w Banku Millennium może być darmowe. Wystarczy, że spełnisz kilka podstawowych warunków. Zobacz sam:

0 zł za prowadzenie konta
0 zł za kartę do konta
0 zł za wypłaty z bankomatów
0 zł za przelewy krajowe w złotych w Millenecie i aplikacji mobilnej
0 zł za przelewy na e-mail lub telefon
0 zł
za realizację zleceń stałych i polecenia zapłaty

Zwolnienie z opłat za Konto 360º, kartę do konta oraz wypłaty z bankomatów obowiązuje pod warunkiem zaksięgowania na koncie min. 1000 zł wpływów zewnętrznych i min. jednej płatności kartą do konta lub BLIKiem w miesiącu. Za wypłaty z bankomatów za granicą operatorzy mogą pobierać opłaty niezależne od banku. Pamiętaj, aby zajrzeć do aktualnej Tabeli Opłat i Prowizji!

Dowiedz się więcej o tym koncie >>

***

Sam widzisz, że skorzystanie z tej promocji jest bardzo proste, a co najważniejsze możesz zyskać 150 zł na zakupy w serwisie Allegro.pl. 🙂 Wystarczy, że spełnisz proste warunki i gotowe! Pamiętaj, że na wypełnienie wniosku masz czas do 6 listopada!

Dokumenty

Regulamin promocji „Money Mania 12”
Zasady realizacji bonów Allegro.pl

Komentarze (komentarzy: 8)

 • Błażej 15 listopada 2017 0 1 odpowiedzi

  Dzień dobry,
  super wszystko opisane na tym blogu, już z jednej promocji skorzystałem. A teraz skorzystałem z tej i mam pytanie: odnośnie tego zasilenia 1000 zł – czy wystarczy przelew z własnego rachunku w innym banku? I czy ta kwota musi pozostawać na tym rachunku czy mogę ją wydać, a liczy się tylko to, że „wpłynęło 1000” ?
  No i też podpytanie czy 1000 zł musi być wpłacone w jednym przelewie?

  • Ewa Wieczorska 15 listopada 2017 0 1 odpowiedzi

   Błażej,
   musisz w dwóch kolejnych miesiącach – listopadzie i grudniu 2017 roku zasilić konto w Banku Millennium kwotą min. 1000 zł oraz wykonać co najmniej jedną płatność bezgotówkową (kartą wydaną do konta lub BLIKiem).

   Cieszymy się, że korzystasz z promocji 🙂 jakie bonusy udało Ci się już zgarnąć?

   Pozdrawiam 🙂

   • Błażej 16 listopada 2017 0 1 odpowiedzi

    Rozumiem zasady, tylko czy to 1000 zł zasilenia może być zrobione z mojego konta w innym banku? No i czy to musi być 1000 zł w jednym przelewie czy może być np. 600 + 400? 🙂
    Udało mi się już zgarnąć premię w mBanku za firmowe konto 🙂

    • Ewa Wieczorska 16 listopada 2017 0 1 odpowiedzi

     Regulamin promocji nie określa, czy 1000 zł może lub nie może być zasilone z Twojego konta w innym banku. Jest tylko informacja, że trzeba „zasilić” konto w Banku Millennium kwotą 1000 zł, więc moim zdaniem może to być taki przelew, o którym piszesz. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości skontaktuj się z organizatorem konkursu, podaję adres e-mail: [email protected].

     Pozdrawiam i zachęcam do korzystania z innych promocji, które opisujemy na naszym blogu! 🙂

     • Błażej 16 listopada 2017 0 1 odpowiedzi

      Dziękuję za odpowiedź. Jesteś tak miła i tak szybko odpowiadasz, że przestałem obserwować inne blogi z promocjami (ten był jednym z trzech jakie obserwowałem) i zakładając konto upewniłem się, że reflink przypisze mnie jako Twojego poleconego (jeśli coś Ci to daje) i kliknąłem go w nowym oknie prywatnym przeglądarki (by mieć pewność, że nie zarejestruję się z cookies zapisanymi przez innego bloga) i jeśli będę korzystał z kolejnych promocji, to tylko z tego bloga, bo dzięki niemu już zyskałem 250 zł, więc należy się przynajmniej takie odwzejemnienie 😉

     • Ewa Wieczorska 16 listopada 2017 0

      Dziękuję za miłe słowa 🙂 Pozdrawiam!

 • Łukasz 10 stycznia 2018 0 1 odpowiedzi

  Orientuje się ktoś skąd przyjdzie ten mail – z jakiego adresu – bo przy ofertach i spamie boje sie że gdzies mi umknie.

  • Ewa Wieczorska 10 stycznia 2018 0

   Łukaszu, oto odpowiedź organizatora akcji Money Mania:

   „O tym, że premia została Ci przyznana dowiesz się z komunikatu dostępnego po zalogowaniu. We wskazanym w regulaminie terminie w zakładce „Wysłane wnioski” status Twojego wniosku zmieni się na „Przyznana premia”. Wiadomość mailowa wysyłana jest dodatkowo, a Organizator nie może brać odpowiedzialności za jej dostarczenie – filtry antyspamowe czy Twoje indywidualne ustawienia skrzynki mogą sprawić, że wiadomość zostanie przechwycona i zablokowana. Aby temu zapobiec możesz dodać adres do bezpiecznych nadawców, wtedy będziesz mieć pewność, że otrzymasz każdą korespondencję z Money Manii.”

   Pozdrawiamy. 🙂