zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Lokaty i konta oszczędnościowe » Atrakcyjna lokata z okazji Twoich urodzin

Atrakcyjna lokata z okazji Twoich urodzin

18 kwi 2017 Komentarze ok. 1 minuta czytania Oceń!
Oceń:
Ewa Wieczorska
Ewa Wieczorska - redaktorka, która kocha pisać. Pracowała w kilku ogólnopolskich …
[email protected]

Bank Millennium proponuje swoim klientom z okazji ich urodzin specjalną ofertę lokaty. Przez 30 dni od dnia urodzin mogą oni założyć za pośrednictwem aplikacji mobilnej miesięczną Lokatę Urodzinową z oprocentowaniem 3% w skali roku. Skorzystanie z propozycji jest możliwe m.in. za pomocą technologii rozszerzonej rzeczywistości. Jeśli jeszcze nie jesteś klientem tej placówki to nie czekaj – załóż konto i zyskaj dodatkowe 150 zł na zakupy w Zalando!

Millennium

Kto może skorzystać z promocji i co można zyskać?

Lokatę urodzinową 3% w skali roku dla obecnych (pełnoletnich) klientów, którzy posiadają już konto w Banku Millennium.

Jeśli jeszcze nie masz konta w Millennium to nie czekaj i załóż je! Dodatkowo możesz zgarnąć 150 zł do wydania w sklepie internetowym Zalando.pl. Jednak pamiętaj – żeby skorzystać z Lokaty Urodzinowej to przynajmniej 4 dni przed dniem swoich urodzin musisz być posiadaczem konta w tym banku.

Jak wziąć udział w promocji?

Na Lokacie Urodzinowej możesz ulokować od 1000 zł do 10000 zł na okres jednego miesiąca.

Jeśli masz już konto

Lokatę Urodzinową możesz założyć przez 30 dni od daty urodzin!

Załóż Lokatę Urodzinową w tzw. rozszerzonej rzeczywistości – wejdź w aplikację mobilną Banku Millennium i kliknij: Oferta dla Ciebie / Oszczędności / Rozszerzona rzeczywistość.

Kolejny krok to wejście na stronę www.bankmillennium.pl/urodziny i skierowanie swojego telefonu na zdjęcie tortu, a następnie trzeba postępować zgodnie z instrukcjami, które pojawią się na ekranie telefonu.

Millennium

Możesz też założyć Lokatę Urodzinową poprzez tradycyjny formularz w aplikacji mobilnej – w menu kliknij opcję: Oferta dla Ciebie / Oszczędności / Lokaty / Lokata Urodzinowa lub Moje finanse / Oszczędności i Inwestycje / Nowa lokata / Lokata Urodzinowa i podaj kwotę lokaty.

Jeśli jeszcze nie masz konta

  • załóż konto w Banku Millennium (kliknij w zielony przycisk poniżej)

Załóż konto w Banku Millennium
  • pamiętaj, że z Lokaty Urodzinowej możesz skorzystać jeśli przynajmniej 4 dni przed dniem swoich urodzin będziesz posiadaczem konta w Banku Millennium

Więcej o Koncie 360° i 360° Student znajdziesz w osobnym artykule – kliknij tutaj.

Jeśli rachunek w banku założysz do 20 maja 2018 roku to masz szansę zgarnąć 150 zł na zakupy w sklepie internetowym Zalando.pl! Wystarczy, że spełnisz proste warunki promocji. 🙂 Więcej informacji tutaj >>

Dokumenty

Arkusz informacyjny dla deponentów
Cennik Usług

Komentarze (0)