Zgarnij łatwy bonus 100 zł za złożenie konta Twisto Free!

Załóż darmowe konto Twisto Free z kartą wielowalutową i zgarnij łatwy bonus 100 zł do wydania, na co zechcesz!

Łatwy bonus 100 zł z Twisto Free!

łatwy bonu
Bonus z Twisto

Kto może skorzystać?

Aby skorzystać z promocji musisz być osobą pełnoletnią posiadającą pełną zdolność do czynności prawnych, być konsumentem w rozumieniu polskiego prawa oraz zawrzeć umowę z Twisto.

Jak skorzystać z promocji, aby zgarnąć łatwy bonus?

  1. Załóż konto w Twisto wraz z kartą poprzez stronę promocyjną. Rejestracji możesz dokonać na komputerze lub poprzez aplikację na smartfonie;
  2. Na etapie zakładania konta, lub później zaakceptuj regulamin akcji oraz wyraź zgody marketingowe;
  3. Nie zamykaj konta oraz nie wypowiadaj umowy do końca trwania akcji (30.11.2019);
  4. Odbierz nagrodę 100 .

 

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Czas trwania promocji

Promocja trwa od dnia 29.10.2019 do 30.11.2019 lub wyczerpania limitu 5000 rejestracji w promocji.

Nagrody

Nagroda o wartości 100 udostępniona będzie w formie Kodu promocyjnego dostępnego  w zakładce „Punkty” w Koncie. Jest to zatem nic innego jak doładowanie salda konta kwotą 100 zł, które można wydać robiąc zakupy (nie można wypłacić gotówki).

Czym jest Twisto i jak działa?

Twisto to fintech rodem z Czech, ale spółka jest też zarejestrowana w naszym kraju i podlega polskiemu prawu. Utrzymywanie konta oraz wielowalutowej karty wydawanej do niego przypomina zasady funkcjonowania słynnego Revoluta.

Zaletą tej darmowej aplikacji płatniczej jest linia debetowa o zakresie od 300 zł do nawet 10 000 zł. Dzięki temu narzędziu oraz karcie możesz płacić w sklepach stacjonarnych oraz internetowych na całym świecie!

Zakładając konto wnioskujesz o przyznanie limitu debetowego (max. 10 000 zł). Realizując transakcje limit ten ulega odpowiedniemu pomniejszeniu. Po zakończeniu miesiąca otrzymasz zestawienie transakcji. Aby nie zapłacić odsetek zobowiązanie należy spłacić do 15-go dnia kolejnego miesiąca po miesiącu, których dotyczy wyciąg. Jeśli nie jesteś w stanie tego zrobić możesz odroczyć spłatę 90% zadłużenia na kolejny miesiąc, co będzie Cię dodatkowo kosztowało ok 4,5% wartości zadłużenia.

Warto pamiętać, że spłaty należy dokonać na dokładną kwotę widniejącą na koncie. Nie można zobowiązania nadpłacić. Przelew z inną kwotą niż wskazana przez Twisto zostanie po prostu odrzucony.

łatwy bonus

Jak działa karta Twisto?

Wielowalutowa karta płatnicza Twisto działa podobnie do karty kredytowej. Możemy nią płacić fizycznie w sklepach, jak i podczas zakupów online. Jej podstawowym minusem jest brak możliwości wypłacania gotówki z bankomatów. Natomiast dużą zaletą karty jest możliwość dokonywania transakcji walutowych korzystając z przelicznika kursów walut MasterCard. Mamy zatem tutaj do czynienia z kartą kredytową i wielowalutową w jednym!

Największe zalety Twisto:

  • 0 zł za założenie i użytkowanie konta z limitem kredytowym;
  • bezwarunkowe 0 zł za wydanie (wraz z dostawą) i obsługę miesięczną kart;
  • limit zaczynający się od 300 zł do 10 000 zł o który samodzielnie wnioskujesz. Dodatkowo może być on zwiększany wraz z Twoją aktywnością oraz regularnymi spłatami.

***

Sprawdź też, jak zgarnąć 400 zł premii na zakupy w Black Friday w promocji konta osobistego BNP Paribas!

black friday

Dokumenty

Regulamin Promocji
Formularz informacyjny
Regulamin świadczenia usług płatniczych

PODZIEL SIĘ

3 KOMENTARZE

SKOMENTUJ

Please enter your comment!
Please enter your name here